Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koşun Kavga Var Geliyoo, Yerli(!) Arama Motoru Yaani’ye Salladı!
Çok güzel bir video olmuş .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yaaani pek beğenmedim. Türkiye ve arama motoru? (Google API? )
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
aklımdakileri yazıcam isteyenler okur ama konularla alakalı:" Geliyoo bence saçma saçma hareketler yapıyor, Google Api'sini kullanıp bir yerlere gelebileceğini sanan boş bir siteden farkı yok. Yanii'de öyle gerçek bir altyapı yaptıklarını sanıp hiç bir şey yapamıyorlar aynısını yapmak 1 saatimi almaz, Çağdaş'ında dediği gibi 40-50 yıl bekleriz gerekirse yolun sonu aydınlıksa karanlıkta yürümeye değer."
Düzgün bir hizmet yapılsa şaşardım zaten..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Google 4 Eylül 1998 Yılında kurulmuş adamlar o yıldan bu yıla (19) baya bi geliştirme yapmışlar yani anlıyacağımız . şimdi türkiyenin arama motoru geliyoo ya gelelim 2010 yılında kurulmuş aradan 7 yıl geçmiş . adamlar bide googledan çalıntı yapmışlar . yani çalmasalardı falan birazdaha geliştirselerdi on numara beş yıldız site olurdu gibime geliyo . Ama Yaani Arama Sitesi Taklit Bir Site . Bu Aralar zaten geliyoo ya karşı siteler kuruluyo mesela < gelemiyoo.com , gidiyoo.org > biraz çalışsalar geliyoo işleve girebilir diye düşünüyorum ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-10-2017 Saat: 21:25)Yunus Y. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Google 4 Eylül 1998 Yılında kurulmuş adamlar o yıldan bu yıla (19) baya bi geliştirme yapmışlar yani anlıyacağımız . şimdi türkiyenin arama motoru geliyoo ya gelelim 2010 yılında kurulmuş aradan 7 yıl geçmiş . adamlar bide googledan çalıntı yapmışlar . yani çalmasalardı falan birazdaha geliştirselerdi on numara beş yıldız site olurdu gibime geliyo . Ama Yaani Arama Sitesi Taklit Bir Site . Bu Aralar zaten geliyoo ya karşı siteler kuruluyo mesela < gelemiyoo.com , gidiyoo.org > biraz çalışsalar geliyoo işleve girebilir diye düşünüyorum ...

cevap olarak, bir script hazırlayıp gündeme mi getirsem acaba :P :D geliyoo 7 yıldır mı çalışıyor sanıyorsun 7 yıllık domain süresi olunca 7 yıl çalışılmış olunmuyor r10'da geliyoo benzeri birsürü pageranklı domain satılıyor süreside eski 2000 veya 1999'lu yıllarda açılmış domainli siteleri satıyorlar bunlarında öyle yaptığını düşünüyorum oradan bir tane düşürmüşler bu projeyide 1 saat içinde yapmışlar zaten basit birşey apiyle olucak iş zaten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yaani geliştirilse güzel olur.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nazar boncuğu falan güzel olmuş da aşırı şekilde yenikiklerin yapılması gerekiyor. Örneğin tasarımsal yenilikler, optimizasyon(kasma, donma vb.)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-10-2017 Saat: 21:50)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-10-2017 Saat: 21:25)Yunus Y. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Google 4 Eylül 1998 Yılında kurulmuş adamlar o yıldan bu yıla (19) baya bi geliştirme yapmışlar yani anlıyacağımız . şimdi türkiyenin arama motoru geliyoo ya gelelim 2010 yılında kurulmuş aradan 7 yıl geçmiş . adamlar bide googledan çalıntı yapmışlar . yani çalmasalardı falan birazdaha geliştirselerdi on numara beş yıldız site olurdu gibime geliyo . Ama Yaani Arama Sitesi Taklit Bir Site . Bu Aralar zaten geliyoo ya karşı siteler kuruluyo mesela < gelemiyoo.com , gidiyoo.org > biraz çalışsalar geliyoo işleve girebilir diye düşünüyorum ...

cevap olarak, bir script hazırlayıp gündeme mi getirsem acaba :P :D geliyoo 7 yıldır mı çalışıyor sanıyorsun 7 yıllık domain süresi olunca 7 yıl çalışılmış olunmuyor r10'da geliyoo benzeri birsürü pageranklı domain satılıyor süreside eski 2000 veya 1999'lu yıllarda açılmış domainli siteleri satıyorlar bunlarında öyle yaptığını düşünüyorum oradan bir tane düşürmüşler bu projeyide 1 saat içinde yapmışlar zaten basit birşey apiyle olucak iş zaten.
haklısın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geliyoo'ya ne oldu? Yapımcıları geliştirmeyi bıraktı mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yaaninin zaten indirilme sebebi Turkcell bedava 1 gb internet vermesi. İnternet vermese kimsenin ruhu bile duymaz.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-10-2017 Saat: 22:25)MiracLe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Geliyoo'ya ne oldu? Yapımcıları geliştirmeyi bıraktı mı?
Aranacak siteleri yazilari felan yukluyolar buyuk ihtimalle yine googledan alcaklar ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping