Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
webplustheme.psd
Bu tasarımlar eskidir. Sadece indirme linkleri güncellenmiştir ve uzun sürelidir.

Rank tasarımını görüntülemek için aşağıdaki linke tıklayınız.
https://i.hizliresim.com/vJPYA4.png
Rank tasarımını indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.
http://link.tl/1ayZS
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler Hocam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kısalttığınız her linkin altına normal linki code tagları arasında konuya eklemek zorundasınız.Bu ileride link kısaltma servisinin öldüğünde linklere hala ulaşabilmek adına önemli.
Normal link code tagları arasında konuya eklendi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-10-2017 Saat: 15:44)MiracLe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kısalttığınız her linkin altına normal linki code tagları arasında konuya eklemek zorundasınız.Bu ileride link kısaltma servisinin öldüğünde linklere hala ulaşabilmek adına önemli.

Saçma bir kural olmuş. Kimse emeğe saygı duymazken bu zamanda direk normal linkten girip indirmek isteyecektir. tasarım sahibide hiç kazanç sağlayamacaktır. kurallar değişmeli bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-10-2017 Saat: 16:09)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-10-2017 Saat: 15:44)MiracLe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kısalttığınız her linkin altına normal linki code tagları arasında konuya eklemek zorundasınız.Bu ileride link kısaltma servisinin öldüğünde linklere hala ulaşabilmek adına önemli.

Saçma bir kural olmuş. Kimse emeğe saygı duymazken bu zamanda direk normal linkten girip indirmek isteyecektir. tasarım sahibide hiç kazanç sağlayamacaktır. kurallar değişmeli bence.
(16-10-2017 Saat: 11:27)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnadına iş yapmayın arkadaşlar...Kuralı kafanıza göre yorumlayıp uygulamayın...Şuanda kural neyse o şekilde uygulayın.Konu sahibi düzenlesin buna uygun halde.Ben zaten katkıda bulunmak istiyorsam bulunurum istemiyorsam zorunda değilim.Sen bu konuyu burada paylaşmak zorunda değildin paylaştın bende dedim ki kendi kendime herkesin kullanımına bir ürün sunuyor destek olayım kısaltmayı kullanayım...Diğer türlü beni mecbur bırakırsan tıklamam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-10-2017 Saat: 16:12)MiracLe Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-10-2017 Saat: 11:27)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnadına iş yapmayın arkadaşlar...Kuralı kafanıza göre yorumlayıp uygulamayın...Şuanda kural neyse o şekilde uygulayın.Konu sahibi düzenlesin buna uygun halde.Ben zaten katkıda bulunmak istiyorsam bulunurum istemiyorsam zorunda değilim.Sen bu konuyu burada paylaşmak zorunda değildin paylaştın bende dedim ki kendi kendime herkesin kullanımına bir ürün sunuyor destek olayım kısaltmayı kullanayım...Diğer türlü beni mecbur bırakırsan tıklamam.
inanıda bir iş yok burada, Kuralı yorumlamak,eleştirmek bence destek forumu üyelerinin ve benim en doğal hakkım. Saygı çerçevesinde Argo,küfür vb şeyler kullanmadan kuralı uygulamadan önce eleştirip,yorumlayadabilirim. Siz katkıda bulunabilirsiniz ona birşey diyemem ama artık devir para devri diyebilirim insanların para kazanması için bu işlerden birkaçını yapması lazım. Cem'de bunu en doğal hakkıyla hilesiz,hurdasız (rat,mat atmadan işini yapıp) paylaşıp geçiyor forumu bıraktığı halde. Kendiniz de demişsiniz mecbur bırakırsa tıklamam şeklinde işte bir üst satırda kendinize cevapta vermişsiniz sizde tıklamak zorunda değilsiniz adminim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neden koyduğum linki kaldırmakta ısrar ediyorsunuz? @#Captain Bir önceki tasarım konunuzda açıklama yapıldı bunun ile ilgili.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-10-2017 Saat: 20:35)MiracLe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neden koyduğum linki kaldırmakta ısrar ediyorsunuz? @#Captain Bir önceki tasarım konunuzda açıklama yapıldı bunun ile ilgili.

önceki konudada sen başlatmıştın bunu. bazı şeyler bazen görmezden gelinmeli. bu kadar ufak olayların bu kadar büyütülmesine anlam veremiyorum kazanacağı 3 kuruş para zaten onuda biraz göz yumun sonra editlersin yani konu sıcaklığını kaybettikten sonra. bu işler böyle yürür bu kadar kuralcı olmaya gerek yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yetkiye sahip oldun diye herşeye karışmamalısın sanki yorum yapmak için yorum yapıyorsun
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-10-2017 Saat: 20:35)MiracLe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neden koyduğum linki kaldırmakta ısrar ediyorsunuz? @#Captain Bir önceki tasarım konunuzda açıklama yapıldı bunun ile ilgili.

Açıklama yapıldı ancak ben gerekli cevap dönüşü yapmadım. TaaRRuz admin güzel bir sistem getirdi ancak kuralları saçma şekilde geldiği için bu sistemin yine işlemeyeceğine eminim.

Ben burada ücretli kalitedeki tasarımları ücretsiz olarak paylaşıyorum. Bir tıklama için saçma sapan kuruşlu para alıyorum. Bunu ben kendi isteğimle yapıyorum çünkü tasarım hakkında gelişmek isteyen insanların bu tür şeyleri googlede arattığını biliyorum. Bırakta üç beş kuruş kazanalım.

Eğer gerçekten bundan rahatsız oluyorsan yönetim odasında benim hakkımda şikayette bulunabilirsin. Ben gerekli cezayı aldığımda sesimi çıkarmayacağım. Ama bu tür paylaşımlarımda normal link eklemeyeceğim. Bu benim hakkım, hakkım olarak kalacak?
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping