Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dünyanın ilk Diss Şarkısı Bİr türke Ait
Yanlış duymadınız bu ismi duyunca şok olacaksınız 
Not video atmayacam ban yeme sebebim olabilir
Ve o Şarkının adı 

63 Styla diss şarkısı Şarkı 2012 yılında çıkmıştır sonraki yıllarda bildiğiniz gibi yabancılardan çoğu beğenmediklerini döktü ama 63 styla ve ekibi kürtçe bildiği için bu kadar ünlenmedi malesef :D
Sizce ilk şarkı nedir Görüşleri alabilirmiyiz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Not video atmayacam ban yeme sebebim olabilir

Böyle bir şey yok video koyabilirsiniz ve konuyu anlamadım
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Buradan diss kavramına bakabilirsin
https://tr.wikipedia.org/wiki/Hip_hop
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
konu güncellendi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Küfürlü şarkılar eklemeyin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
eklimmi eklemimmi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herşeyi ilk biz başlatıyoruz zaten diğer milletler bizden devşirip bizi kazıklayıp kendileri yapmış gibi daha üst bir fiyata bize satış yapıyorlar zaten dünyada hep bu böyle olmuştur bütün herşeyi Türk yapıyor sonra satıyor ucuz bir fiyata sonra diğer ülkeler bunu alıp işleyip veya başka bişey yapıp daha pahalıya bize satıyorlar bizde alıyoruz neden alıyoruz hala tartışılır birşey ama neyse ^^ ve "63 Styla" bunun yüzünden değil küfürden oluşan şarkı olduğu için herkesin dikkatini çekmiştir. ve bu arada ilk diss şarkısı bu değildir misal veriyim ilk diss şarkısı kimin bilmiyorum ama "Norm Ender - İçinde Patlar" müziği 12 Aralık 2010 tarihinde yüklenmiştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@anakinsklwalker yorumuna minnettarım ve verdiği cümledeki anlamı anladım lakin diss derken youtube diss veya logan kardeşler diss duymuşuzdur mutlaka birini lakin ilk diss adı ile kayıtlı şarkı 63 styla oladak geçiyor youtubede ben hala abonelerim benim kölelerim diyen adamı nasıl bu kadar seviyorlar anlamıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-10-2017 Saat: 18:59)oneturkman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @anakinsklwalker yorumuna minnettarım ve verdiği cümledeki anlamı anladım lakin diss derken youtube diss  veya logan kardeşler diss duymuşuzdur mutlaka birini lakin ilk diss adı ile kayıtlı şarkı 63 styla oladak geçiyor youtubede ben hala abonelerim benim kölelerim diyen adamı nasıl bu kadar seviyorlar anlamıyorum

Bundan daha eski tarihli disslerde vardır "Eksik Etek" "Sayko" "Rap Dersi" gibi Norm Ender'in çıkardığı Türkçe Rap dissleri 2006-2007 yılında çıkmıştır. Yani en eski "63 Styla" değil "Norm Ender"'de değil fakat kim bilmiyorum araştırma yapmak gerek. ve galiba konu değiştirip Enes Batur'un "Son Diss" adlı şarkısındaki nakarat kısımlarından birtanesi, o kısım benim sandığıma göre bir benzetme diğer youtuberlerin düşüncelerini koymaya çalışmış oraya bazı insanlar yanlış anlayabiliyorlar onu. (bu arada Enes Batur takip etmiyorum sadece atıştıkları dissleri izliyorum. Hallerine acıyorum o kadar :D) neyse iyi forumlar ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@anakinskywalker eksik etek dedinde aklıma geldi o zamanlar 13-14 yaş gizli gizli dinliyom kızlar erkeklere laff atıyor erkekler kızlara lakın videoyu yollayan adam bira resmi yada ero resmi koyuyodu onun yüzünden kaç kez dayak yiycektim ya :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping