Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafik Alanında Genel Başvuru
Adınız & Soyadınız:  Mertcan Kolatan
Yaşınız: 23
Öğrenim Durumunuz: Üniversite
Yaşadığınız Yer: Amasya
İletişim Adresiniz: https://www.facebook.com/mertkolatan
MyBB Bilginiz(yüzdelik olarak): %90
Kodlama/Programlama Bilginiz(html,css,javascript,php,asp.net): html,php
Mesaj Sayınız: 27
Konu Sayınız: 5
Rep Sayınız: 0
25 tane yardım konunuz: fazla konum yoktur grafik anlamında paylaşımlarım olacaktır. ancak yönetileri konu şartı konulmaması gerektiğini düşünüyorum bir yönetici yaptığı işlerle başarıya ulaşır. diyeceksiniz senin konunu göremedik.
şu aralar bir dergi ve template çizimlerim var bunun yapım aşamalarını sizlere paylaşarak yapacağım zaten 
Diğer Bilgileriniz:
Photoshop,Illustratör,indesing,Dreamweaver,corel draw gibi programlar üst düzeyde hakimim mybb eklenti çevirlerinde ve matbaa alanında montajlama işlerinde gerek bilgi sahibim yakın zamanlarda arayüz çizimlerine ve dergi işleriyle uğraşıyorum. mybb ve vbulletin problemlerini çözebilecek bilgiye sahibim . bundan 2 yıl önce altın avcıları diye rus oyun scriptini türkçeleştirmiştim. yine webmastersitesi asi p@₺ron nicki ile moderatörlük tecrübem vardır. r10 ve wmaracında farklı nicklerlede ticari tercübem vardır. ayrıca bir çok photoshop dersleri var ancak ben sizlere indesing, dreamweaver, corel dersleride vermeyi düşünüyorum.

Kendinizi Anlatırmısınız?:
kendim duygusal bir insanım ınsanların dış görünüşlerine göre davranmak yerine onları tanımayı tercih ederim. yalandan 
asla hoşlanmam . yalan söyleyin insanı affetmem.

Eklemek İstedikleriniz:
Söylemek İstediklerimi açıkca belirtim fazla konum yok üyeliğim bayadır var bir adet torrent ilgili bir sitem var onunla ilgileniyorum açıkcası ders videoları çekip eklemek istediğim bir site açmak yerine böyle bir ortama yararım dokunsun ve forum içerisinde de grafiksel ve tasarımsal gözle bakıp yanlışları düzeltmek isterim.bir çok kişi tanıyorum burda zaten fazla samimiyetim çok yaş kitlesine bakıldığında ise şuanda tam birşeyleri öğrenmelik durum yani bilgilerle bu kardeşlerimizi ileriye yönelik doğru adımlar atmalarını istiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorum Sayısı: 28
Konu Sayısı: 6
Rep Puanı: 0
4 Mesajına 4 Teşekkür Edildi.

Herşeyi açıklıyor zaten.

Yani asla darılmayın kırmak istemem sizi lâkin bu kadar mesaj sayısıyla olacak işmiş gibi görünmüyor.

Size tavsiyem başvurunuz burada bir dursun, şu sıralar bol bol tasarım konusu açmaya özen gösterin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-10-2017 Saat: 03:01)M4rchst Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yorum Sayısı: 28
Konu Sayısı: 6
Rep Puanı: 0
4 Mesajına 4 Teşekkür Edildi.

Herşeyi açıklıyor zaten.
olumlu olumsuz mu cevap yazdınız anlamadım yani
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumu düzenledim hocam. Tekrar bakın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-10-2017 Saat: 03:08)M4rchst Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yorumu düzenledim hocam. Tekrar bakın.

darılacak birşey tabiki de yok bunda  bir projem var bunuda belirttim uygun görürlerse devam edilir uygun görülmezse zaten dediğim gibi videolarımı site üzerinden paylaşım yapcam . sadece su ortamı gördüğüm için başvuru yaptım zaten. adminlerin kararına kalmış birşey
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu ve yorum sayısı önemli değil bencede ancak konuya tasarımlarınızı eklerseniz ona göre değerlendirilir.Başarılar.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar diliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Grafik alanı demişsin bş olmaya başvurmuşsun.

İlk olarak emek vermelisiniz , sonra karşılığını alacaksınız.

Konuyu Taşıdım
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu Taşıdım
[/quote]
teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim, biraz erken bence.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
En azından kriterleri sağladıktan sonra başvursaydınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Lütfen yorum yazmadan önce forum kurallarını okuyunuz.

[-]
Hızlı Cevap
Konu

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping