Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AYLA - Resmi Fragmanı #1
Arkadaşlar düşünceleriniz nedir? - Bence bomba bir film geliyor gibi 4 günü var çıktığı gibi gitmeyi düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bayağı kaliteli bir yapım olmuş bence. En azından fragmandan gördüğüm kadarıyla.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sonunda film gibi bir film geliyor. Cumali Ceber'den sonra iyi gelir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fragman, çekim açılar vs. gerçekten beğendim, paylaşım için teşekkürler :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
berat'ın dediği gibi çekim açıları vb. şeyler çok güzel olmuş fakat Türkiyeyi aşağılamak gibi olmasında sürekli aynı içeriklerde aynı tarz film veya diziler üretmekten bir bıkmadılar yabancılarla kendimizi kıyaslarsak çok gerideyiz bilim kurgu filmleri yapan bir kişi var gördüğüm kadarıyla oda "Cem Yılmaz" ve Cem Yılmaz'da bunu komediye çevirip yapıyor ama bunu ciddiye alıpta yapan insan yok insan biraz dener yahu. Film sektöründe olsun dizi sektöründe olsun yükselmemiz lazım biz aşşağı gidiyoruz iyice. Türkiye içinde sadece beğendiğim tek dizi var "Fi" diğer sezonlarını merakla beklediğim tek Türk dizisidir. konu için teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dizi olarak baktığımızda genel olarak Ay Yapım'ın dizilerini beğeniyorum aslında Türkiye geneli beğeniyor. Adamlar bence bu işi iyi yapıyorlar.

@CagatayhanEsenturk
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence milliyetçilik duygularının sömürüleceği bir film olacaktır. Yani yanlış anlamayın aşırı derecede taraflı olacaktır. Onun dışında çekimi ve oyunculuklarda pek bir sıkıntı yok. Fakat ödül alabilecek bir film olacağını sanmıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-10-2017 Saat: 21:44)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence milliyetçilik duygularının sömürüleceği bir film olacaktır. Yani yanlış anlamayın aşırı derecede taraflı olacaktır. Onun dışında çekimi ve oyunculuklarda pek bir sıkıntı yok. Fakat ödül alabilecek bir film olacağını sanmıyorum.

Fragmana göre yorumlarsak milliyetçilik sömürüsü yok. Türkleri övüp bayrak dikme sahnesi falan yok tamamen Güney Kore Türkiye arasında gerçekleşmiş hikayenin filmi. Orjinalini izledim. Yıllar sonra Ayla'yı buluyorlar ve o askerle buluşturuyorlar. Baya duygusaldı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping