Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kız kulesi
İlk olarak bu işlerde başarılı değilim daha yeni atılımlar yapıyorum kötü olabilir.

JOaPoo.png
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam gerçek okyanus resmi yerine aynı kız kulesini çizdiğiniz gibi mavi bir deniz çizseymişsiniz çok daha iyi olurmuş.
Elinize sağlık. Emeğe saygı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık.
Banada paintten yapılmış gibi geldi deniz de kız kulesi gibi olsaymis uyumlu olurmuş.Kendinizi böyle resimler yaparak gelistireceksiniz zaten iyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yani Murat gelişirsin de paint gibi olmuş.. Eline sağlık
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kız kulesi hariç herşeye benzemiş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-10-2017 Saat: 22:14)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kız kulesi hariç herşeye benzemiş

Biraz daha düzgün yorum yaparmısın , tavırların gerçekten çok rahatsız edici . 

Eline sağlık .
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hepsini birleştirim siyah yapsaydın vektor olarak koysan güzel olabilir
Eline sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumlarını birdahakine kırıcı değil de yapıcı olarak yapmaya gayret et.
Adam usta grafiker değil.
Konuyu okuduysan daha yeni başladım diyor.
@Leojely
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-10-2017 Saat: 21:18)M4rchst Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam gerçek okyanus resmi yerine aynı kız kulesini çizdiğiniz gibi mavi bir deniz çizseymişsiniz çok daha iyi olurmuş.
Elinize sağlık. Emeğe saygı.
+ Paint'ten yapmışsınız sanırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-10-2017 Saat: 22:26)SnowyNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yorumlarını birdahakine kırıcı değil de yapıcı olarak yapmaya gayret et.
@Leojely

Kırıcı bir yorum göremiyorum. Bir yetkili konuya dahil olup gerekeni söylemiş teşekkür bile etmişim seni daha öncede uyarmıştı bu tarz davranıştan ötürü Edward. Ben bu davranışla saygısızlık  ettiysem sen bir yöneticinin yorumunu gormezden gelerek aynı şekilde  uyarma gereğinde  görüyorsan kendini bı  düzelt bı çeki  düzen ver. Birileri yetkisini kullanma derdinde. Rayray93 özlenir oldu. Ayrıca mizahen yazdım yorumu bu yoruma üzüleceğinide sanmıyorum. Kafamdan ne geçtiyse düşünceli bi şekilde mizahen aktarma yaptım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben bu mesaj da mizah göremedim.Yetki kullanma isteği derken?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar zevkler tartışılmaz siz bunu tartışmaya çalışıyorsunuz. Her insanın beyni düşündükleri farklıdır birinin gözüne hoş gelen birinin gözüne hoş gelmeyebilir ve burada küfür veya argo kelimeler hariç tasarımlara kendi yorumlarını aktarabilme özgürlüğüne her üye sahiptir. Neden istediği yorumu yapmasına izin vermiyorsunuz adamın? Yeni başlamış olabilir tasarımı yapan Murat bey. fakat adam beğenmemiş olup o yorumu yapma hakkınada sahiptir lütfen biraz daha düzgün uyarı yaparsanız iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar şu tartışmaları şu tür konularda bile yaşıyoruz, gerçekten üzücü biraz daha sakin olalım.

Berat (bretwskin) zaten son noktayı koymuş. Daha bu konuyu dallandırıp budaklandırmaya gerek yok. Bir yetkili zaten doğru yerde doğru şeyi yaptıysa bunun üstüne yorum yapmayada gerek yok. Berat’a teşekkürler yerinde hamlesi için Ayberk’e de gerekli mesajı atıyorum daha dikkatli olucaktır.

Konu devam etsin. Tasarım gelişebilir eğer meraklıysan bu işin üstüne git.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-10-2017 Saat: 22:26)SnowyNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yorumlarını birdahakine kırıcı değil de yapıcı olarak yapmaya gayret et.
@Leojely

Kötü yorum almayı kaldıramayacaklar herkese açık bir şekilde tasarımını paylaşmasınlar. Kırıcı olmak çoğu zaman yapıcılıktan daha yararlıdır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Leojely

@bretwskin Zaten gerekli uyarıyı yapmış? senin tekrar aynı açıklamayı yapma gereğin nedir?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vazife.O mesajı görmedim ve bende yazdım.Kucucuk bir olaydan çok büyük bir kavga çıkarmaya hiç gerek yoktu sanırım.Neden bu kadar kastiniz ki?
@EmSalSİZ
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle bu konuyu ben açtığım için bu yorumu yazmak istedim , dün bu konuya bakamadım ne oldu ne bitti bilmiyorum ama tartışma doğruları daima bulur.

Leojely arkadaşımız mizahi olarak yazmış olabilir yanlış anlamalar her zaman olur.

Değerli yorum yapan arkadaşlara teşekkürler paint'ten yapmadım bunu yalnız :) O bende kalsın.

Keyfiniz yerindedir umarım, iyi forumlar
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sudan uzak olması haricinde güzel.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nasıl görmedin? Forum saati ile 02:16 ile yazmış bretwskin mesajı sen 10-12 dk sonra yazmışsın. Görevimi yapacağım diye üyeler işen aranı bozmamanı tavsiye ederim. Neyse uzatmaya gerek yok. @SnowyNight
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping