Anket Başlığı: Hangisi
9. Doktor
14.29%
1 14.29%
10. Doktor
57.14%
4 57.14%
11. Doktor
28.57%
2 28.57%
12. Doktor
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 7 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Favori Doktor'unuz - Doctor Who
Modern serideki favori doktorunuz kaçıncı doktor? Ankete oy verip sebepleriyle yazarsanız mutlu olurum.

EDİT: 10th Doctor - David Tennant

Modern seride doktor'u doktor yapan ve diziyi benim favorilerime sokan doktordur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Atıyorum 9. doktoru izlemediysek 10. doktordaki olayları anlayabiliyor muyuz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
11. Matt abi. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
11. Favorim çünkü Doctor Who`ya onunla başladım ve diziyi bana sevdiren o oldu. 12. Doktorun da yeri ayrı benim için hatta 11.`den daha çok etkilediği de oldu.

(16-10-2017 Saat: 18:29)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Atıyorum 9. doktoru izlemediysek 10. doktordaki olayları anlayabiliyor muyuz?

Ben öyle yaptım bazı küçük göndermeleri ve s. anlayamıyorsun bazen fakat genel olarak anlaya bilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
13. Doktordan yana oyumu kullanıyorum çünkü Jodie hayranıyım. DW candır ancak 11. Doktordan başlayıp "Ben Doctor Who izliyorum" diyenlere karşı ayrı bir garezim var -kim üstüne alınırsa artık-.

Dizi sadece 11. Doktor ve sonrasından ibaret değil. 9. Doktoru izlemeyip 10. Doktoru izlediysen, 10. Doktorun neden karanlık, öfkeli bir ruh haline sahip olduğunu anlayamazsın. Anlasan bile iş işten geçiyor. Ben ilk başta 9'u izlemeyip 10'u izledim. Çünkü DW'ye ilk onunla başlamıştım. Eğer klasik seri bölümleri tam olarak altyazılı olsa klasikten başlardım. 11. Doktor zamanı, haliyle Steven Moffat'ın başyazar olduğu dönemler dizinin kötü dönemleri. Kötü dönemleri izleyerek; haliyle sürekli geçmişe gönderme yapan bir başyazarı izleyerek dizi hakkında bilgi sahibi olmak zor olacaktır sizin adınıza. Benim DW bilgim yeteri kadar olduğu için böyle üstten bakar şeklinde konuşuyorum. Genelde Matt'ten başlayanlar Capaldi'yi yaşlı ve yetersiz bulurlar. Kısa bir bilgi düşeyim; kötü senaryoda adam ne yapsın. Bkz: Heaven Sent. Tek Kişilik Dev Kadro adeta.

Neyse çok konuştum. Kaçtım ben.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dr. Mehmet ÖZ

:( :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App