Konuyu Oyla:
  • Toplam: 6 Oy - Ortalama: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASiPaTRoN Admin Başvurusu
Teşekkürler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun kaan abi. Ekibimize hoşgeldin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlısı olsun Kaan, forum ciddi anlamda en sağlam beyinlerinden birini kaybetti ama ondan sonra ilk gelen, sen'i kazandı. Hayırlısı olsun, umarım 10TL adminleri'nin verdiği bu karar, forumun geleceğini için adım atmanın miladı olur.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-10-2017 Saat: 10:16)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlısı olsun Kaan, forum ciddi anlamda en sağlam beyinlerinden birini kaybetti ama ondan sonra ilk gelen, sen'i kazandı. Hayırlısı olsun, umarım 10TL adminleri'nin verdiği bu karar, forumun geleceğini için adım atmanın miladı olur.

Teşekkür ederim. Verilen görevi iyi bir şekilde sürdürüp en kısa sürede daha üst rütbelere terfi etmenin yolunu arayacağım. :) Umarım hem forum hem 10tr.net projesi için hayırlı bir karar olmuş olur. @bilsoft
@MiracLe teşekkürler, hoş bulduk.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun. Üst makamda bulunmaman katkıda bulunamayacağın anlamına gelmez. Kişilikle de öncülük edebilirsin :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-10-2017 Saat: 16:44)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Verilen görevi iyi bir şekilde sürdürüp en kısa sürede daha üst rütbelere terfi etmenin yolunu arayacağım. :) 
bu sözü anlamadım, Yetki için durduğunuzu belli ediyor gibi bu söz?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-10-2017 Saat: 17:26)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-10-2017 Saat: 16:44)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Verilen görevi iyi bir şekilde sürdürüp en kısa sürede daha üst rütbelere terfi etmenin yolunu arayacağım. :) 

Ben anlatayım sana. Aldığı yetkinin nasıl bir zorluk getireceğinin farkında ve bilgisinin üzerine dahada bilgi katarak daha üst yerlere gelmeyi planlıyor ve zaten yetkili olan her kişininde çoğunun aklında bu vardır. Daha üst yerlere gelmek,başarıya aç olmak. Bilmem anlatabildim mi?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-10-2017 Saat: 17:26)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ne o? Birisinden bir şey mi saklıyorum ya da emanet olarak mı aldım ki görevi. Ben bu forumda 5 sene durdum, isteyen yetki için der isteyen destek için. Yazdıklarım yoruma açık.
Ek: derdi mevki makam olacak son kişilerdenim, zaten daha önce bu yollardan başarıyla geçtim. Mühim olan burayı geliştirmek için bir şeylere karar verebilmek, uygulayabilmek.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı Olsun.
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
PGM
Teşekkür verenler:
Hemen celallenmeye gerek yoktu neyse Başarılar yetkili olma hayatında.. Görevi emanet için de almadın görevini hakkıyla yapacağını biliyorum zaten Kaan. Kolay gelsin iyi forumlar başarılar dilerim tekrardan.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-10-2017 Saat: 18:10)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hemen celallenmeye gerek yoktu neyse Başarılar yetkili olma hayatında.. Görevi emanet için de almadın görevini hakkıyla yapacağını biliyorum zaten Kaan. Kolay gelsin iyi forumlar başarılar dilerim tekrardan.

Hayır celallenmedim, sinirlenecek bir mevzu yok, en azından benim açımdan. Sadece mantıklı bir açıklama yaptım, açıklamam sadece sana değil aslında bütün foruma diyelim. Gülücük koymayınca darılmayın, gücenmeyin bazen her şey güzel gitmeyebiliyor :) Teşekkür ederim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-10-2017 Saat: 18:15)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-10-2017 Saat: 18:10)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hemen celallenmeye gerek yoktu neyse Başarılar yetkili olma hayatında.. Görevi emanet için de almadın görevini hakkıyla yapacağını biliyorum zaten Kaan. Kolay gelsin iyi forumlar başarılar dilerim tekrardan.

Hayır celallenmedim, sinirlenecek bir mevzu yok, en azından benim açımdan. Sadece mantıklı bir açıklama yaptım, açıklamam sadece sana değil aslında bütün foruma diyelim. Gülücük koymayınca darılmayın, gücenmeyin bazen her şey güzel gitmeyebiliyor :) Teşekkür ederim.

benim açımdan da birşey yok adminlik yetkisinide bu yetkiyide hak eden birisin gözümde. tekrardan başarılar..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Buralar hep dutluk.. Gözümüz biraz genel şef görsün :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-10-2017 Saat: 18:04)ErdemGün Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı Olsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
:) @ASi
Ara
PGM
Teşekkür verenler: ASi
(21-12-2019 Saat: 17:11)#rodri Nickli Kullanıcıdan Alıntı: :) @ASi

Güzel zamanlardı, muazzam bir kampanya (görsel çalışmaları, hashtaglar vs.) ile ilerliyorduk; adil ve sağlıklı bir seçim olacağından umutluyduk. Hatta oylama olsa açık ara önde kapatabilecek kadar. Forumun çok şey kaybettiği günlerden birisiydi. Hayırlısı olsun. 

Gerek var mıydı efkarlandırmaya Burak? :)
Konuyu şimdilik kilitliyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: #rodri

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping