Anket Başlığı: Link kısaltma hkk.
Kalksın.
62.50%
10 62.50%
Kalkmasın.
37.50%
6 37.50%
Katılımcı sayısı: 16 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Link kısaltma hkk.
Selamün aleyküm, biliyorsunuzki link kısaltmalar artık serbest ancak bazı kuralları var.
Bu kurallara aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=93802

Ben kişisel görüşüm ile kalksın oyu vereceğim.
Güzel bir tasarımı satmak yerine ücretsiz şekilde paylaşıyorum. Hepimiz biliyoruzki bu tasarımları indirecek kişiler var.

Bir yanda kısaltılmış link bir yanda normal link var. Bir insan şöyle düşünür; ben beş saniye bekleyeceğime normal verilen linkten indiririm uğraşmam.

Link kısaltma kurallarının birinci kuralının kalkması için oy vereceğiz. Bu oylamaya göre kural adminlerin kararı ile değişecektir.

Oy verelim?
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Senin bizim lafımızın dinlediği dönemin üzerinden bayağı geçti yahu artık admin ne buyurursa o
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-10-2017 Saat: 20:52)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Senin bizim lafımızın dinlediği dönemin üzerinden bayağı geçti yahu artık admin ne buyurursa o

Üzdü :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-10-2017 Saat: 20:52)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Senin bizim lafımızın dinlediği dönemin üzerinden bayağı geçti yahu artık admin ne buyurursa o

Dinlenir, sen oy ver yeter. ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum. 
Kalkmalı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aleyküm selam,

Link kısaltma servisleri kullanılarak kısaltılan bağlantılarda bizi çeşitli tehlikeler beklemektedir. Bunun için kısaltılmış bağlantıların orijinal halini görmemizi sağlayan bazı uygulamalar mevcuttur ancak her defasında aynı işlemi uygulamak bazen can sıkıcı olabilir. Bu yüzden söz konusu kuralın kaldırılmamasının destek.10tl.net kullanıcılarının güvenliği açısından doğru bir karar olduğu düşüncesindeyim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Virüs demişler tehlike demişler :( Link kısaltma sitem var altta çıkan reklamlar sadece iframe reklamlar ve pop reklamlar pop reklamlar kapatılabiliyor iframe de sadece görüntülenir siz üstüne basmadığınız sürece işleme geçmez.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-10-2017 Saat: 21:26)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Virüs demişler tehlike demişler :( Link kısaltma sitem var altta çıkan reklamlar sadece iframe reklamlar ve pop reklamlar pop reklamlar kapatılabiliyor iframe de sadece görüntülenir siz üstüne basmadığınız sürece işleme geçmez.

Art niyetli kullanıcılar kısaltılmış bağlantıları kullanılarak oltalama saldırıları gerçekleştirebilmektedir. Tehlike olarak görmediğiniz pop-up ekranlar aracılığıylada bilgisayarınıza zararlı yazılım yüklenme ihtimali vardır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@TaaRRuz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunun sebebi yarın o linkin ölebilir olması.Atıyorum sen bir tema yaptın paylaştın ancak normal linki yok kısaltma linkide öldü o zaman nasıl ulaşacağız temaya? paylaşımın bir amacı kalmıyor tekrar senden gelip alacaksak linki...Yoksa bu zaten sizin kar etmenizi sağlamak amacıyla yapılmış.Dediğimiz gibi ama bir konuda paylaşılan bir link bundan 5 sene sonra yine aranacak belki..
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-10-2017 Saat: 11:24)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunun sebebi yarın o linkin ölebilir olması.Atıyorum sen bir tema yaptın paylaştın ancak normal linki yok kısaltma linkide öldü o zaman nasıl ulaşacağız temaya? paylaşımın bir amacı kalmıyor tekrar senden gelip alacaksak linki...Yoksa bu zaten sizin kar etmenizi sağlamak amacıyla yapılmış.Dediğimiz gibi ama bir konuda paylaşılan bir link bundan 5 sene sonra yine aranacak belki..

@TaaRRuz: Zaman geçtikçe herşey ölür. Normal indirme linkleride ölecektir. Biz beş sene sonra burada olacakmıyız veyahut biz beş sene boyunca yaşayacakmıyız?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-11-2017 Saat: 08:28)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-10-2017 Saat: 11:24)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunun sebebi yarın o linkin ölebilir olması.Atıyorum sen bir tema yaptın paylaştın ancak normal linki yok kısaltma linkide öldü o zaman nasıl ulaşacağız temaya? paylaşımın bir amacı kalmıyor tekrar senden gelip alacaksak linki...Yoksa bu zaten sizin kar etmenizi sağlamak amacıyla yapılmış.Dediğimiz gibi ama bir konuda paylaşılan bir link bundan 5 sene sonra yine aranacak belki..

@TaaRRuz: Zaman geçtikçe herşey ölür. Normal indirme linkleride ölecektir. Biz beş sene sonra burada olacakmıyız veyahut biz beş sene boyunca yaşayacakmıyız?
Yarinin garantisi yoksa neden bugun yaşamını sürdürmek icin çalışıyorsun.Seninkisi bu mantiga geliyor zaten öleceğiz ne gerek var.Söyle dusun sen bir forumdan bir konu linkini verdin senin linkin öldü biz nasil bulacagiz kaynağı.En basiti donanimhaberden bir konu verdin bu site yillardir faaliyetini surduruyor.Senin link kisaltigin site bile ölebilir.Daha bir baska sebep önceden hic serbest degildi simdi biraz serbest buna neden arti olarak bakilmiyorda eksileri konusuluyor.Sen sanki serbest bırakılmamış gibi devam et.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@TaaRRuz Hocam Dm Bakarmısınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-11-2017 Saat: 10:04)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-11-2017 Saat: 08:28)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yarinin garantisi yoksa neden bugun yaşamını sürdürmek icin çalışıyorsun.Seninkisi bu mantiga geliyor zaten öleceğiz ne gerek var.Söyle dusun sen bir forumdan bir konu linkini verdin senin linkin öldü biz nasil bulacagiz kaynağı.En basiti donanimhaberden bir konu verdin bu site yillardir faaliyetini surduruyor.Senin link kisaltigin site bile ölebilir.Daha bir baska sebep önceden hic serbest degildi simdi biraz serbest buna neden arti olarak bakilmiyorda eksileri konusuluyor.Sen sanki serbest bırakılmamış gibi devam et.

@TaaRRuz: Adminim ben zaten bu serbestlik için teşekkür ediyorum. Ancak kuralları saçma olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping