Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trank.psd
Merhaba,

- Bu bir destek sitesinin kuralı bir güzellik yapılmış serbest bırakılmış ama ufak bir ayrıntıda koyulmuş içine,

Alıntı:1-) Kısalttığınız her linkin altına normal linki code tagları arasında konuya eklemek zorundasınız.Bu ileride link kısaltma servisinin öldüğünde linklere hala ulaşabilmek adına önemli.

- Şimdi bu bir forum kuralı ise yetkili kişi bunu uygulamak zorunda konuya gelen 4 yetkiliden birisi bunu yapıyorsa görevini yapmıştır diğerleri rütbe olarak ileride de olsalar bunu yapmadıysalar buda bizim sorunumuzdur. Yani bu kuralı uygulayan yetkiliye sen nasıl bunu yaparsın diyemezsin adamın görevi odur.

- Mazeretlerin olabilir bunları sunarsın bana veya bir başka yetkiliye ona göre değerlendirme yapılır. Ayrıca böyle bir oylama konusu açılıp çoğunluk normal link olmasını istemiyorsa kuralı da ona göre düzenleriz o sıkıntı değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Link.tl yüzünden 2-3 kere telefonuma paket tanımlanmıştı. 20 TL falan bir paket. Düşünün.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önceki paylaşımında konuya ben ekledim fakat onu da kaldırdı. İsmail şefime katılıyorum. Biz yetkili olduysak bunu uygulamak zorundayız. Emeğin var saygı duyuyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkes rahat dursun lütfen her girdiğim konuda bir sıkıntı var artık düşünüyorum türkiye ye daha gelmeden flakka destek10tr ye gelmiş bu nasıl bir saldırganlık
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-10-2017 Saat: 17:45)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Link.tl yüzünden 2-3 kere telefonuma paket tanımlanmıştı. 20 TL falan bir paket. Düşünün.

telefonuna psd indirip napmayı düşünüyorsun ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@TaaRRuz: Adminim hazır aktifken şu konuyuda gözden geçirip link kısaltma kurallarını biraz daha serbest bırakırmısınız?
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Cem istersen bir konu aç anket olarak herkes oy kullansın oya göre admine gidelim?
- Bende kalkmasından yanayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-10-2017 Saat: 20:46)#MİKA Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cem istersen bir konu aç anket olarak herkes oy kullansın oya göre admine gidelim?

Ozaman açıyorum? ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-10-2017 Saat: 20:46)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-10-2017 Saat: 20:46)#MİKA Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cem istersen bir konu aç anket olarak herkes oy kullansın oya göre admine gidelim?

Ozaman açıyorum? ;)

Aynen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnadına iş yapmayın arkadaşlar...Kuralı kafanıza göre yorumlayıp uygulamayın...Şuanda kural neyse o şekilde uygulayın.Konu sahibi düzenlesin buna uygun halde.Ben zaten katkıda bulunmak istiyorsam bulunurum istemiyorsam zorunda değilim.Sen bu konuyu burada paylaşmak zorunda değildin paylaştın bende dedim ki kendi kendime herkesin kullanımına bir ürün sunuyor destek olayım kısaltmayı kullanayım...Diğer türlü beni mecbur bırakırsan tıklamam.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ooops.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: