Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kabul Edildi isimsiz.. Bölüm Şefi Başvurusu Başlıyoruz :)
Kod:
Yaşınız: 18

Olduğunuzu düşünmüyorum tavırlarınız daha çok aşağıya doğru çekiyor sizi.

Tekrardan başarılar
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-11-2017 Saat: 17:52)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:

Tekrardan başarılar
İsteyen istediğini söyler fakat bu senin konuya gelip batırma hakkına sahip olduğun anlamına gelmez. Yalan söylüyorsa kendinedir,doğru söylüyorsa da kendinedir yaşı 11 olsada seni ilgilendirmez çünkü forumda 11 yaşında veya 10 yaşında takılan çocuklarda vardı şuan varmı bilmiyorum. Bu seni ilgilendirmiyor. Bazı eski insanlarda sırf bu yüzden forumu bırakıp gidiyorlar istediğini söyler kanıtın varsa söyle ihtimal ile iş olmaz illaha iş olsun mu diyorsun bende başlatayım ozaman senin adın murat değil? hadi bana murat olmadığını kanıtla kimlik filan inanmam bana murat olmadığını kanıtlayabilir misin hayır murat olduğunu kanıtlayabilirmisin onada hayır :D Neden adamın başvuru konusunu kirleten yorumlar atıyorsun. Ne yapıcaksın Tavırlarına bırakta Üst Yönetim kararını versin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-11-2017 Saat: 18:40)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:

Tekrardan başarılar
İsteyen istediğini söyler fakat bu senin konuya gelip batırma hakkına sahip olduğun anlamına gelmez. Yalan söylüyorsa kendinedir,doğru söylüyorsa da kendinedir yaşı 11 olsada seni ilgilendirmez çünkü forumda 11 yaşında veya 10 yaşında takılan çocuklarda vardı şuan varmı bilmiyorum. Bu seni ilgilendirmiyor. Bazı eski insanlarda sırf bu yüzden forumu bırakıp gidiyorlar istediğini söyler kanıtın varsa söyle ihtimal ile iş olmaz illaha iş olsun mu diyorsun bende başlatayım ozaman senin adın murat değil? hadi bana murat olmadığını kanıtla kimlik filan inanmam bana murat olmadığını kanıtlayabilir misin hayır murat olduğunu kanıtlayabilirmisin onada hayır :D Neden adamın başvuru konusunu kirleten yorumlar atıyorsun. Ne yapıcaksın Tavırlarına bırakta Üst Yönetim kararını versin.

Bu ne şimdi ben bir şey mi dedim ? Her neyse konuyu baltama gibi amacım yok ve yorumuma başka bir açıdan bakmışsınız veya yanlış anlamışsınız.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-11-2017 Saat: 18:54)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-11-2017 Saat: 18:40)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:

Tekrardan başarılar

Bu ne şimdi ben bir şey mi dedim ? Her neyse konuyu baltama gibi amacım yok ve yorumuma başka bir açıdan bakmışsınız veya yanlış anlamışsınız.
Demedin mi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olan bana oldu yukarda tutalım konuyu son bir kere deneyim şansımı
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Helper @!!Yeah!! ve denetlemenin geri kalanı arkadaşa bir bakarsak, uzun zamandır duruyor başvuru... Bir sonuçlansında en azından bekleme stresi geçsin olur da olmaz da sonuç olarak beklemeden kurtarmak...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-03-2018 Saat: 13:27)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Helper @!!Yeah!! ve denetlemenin geri kalanı arkadaşa bir bakarsak, uzun zamandır duruyor başvuru... Bir sonuçlansında en azından bekleme stresi geçsin olur da olmaz da sonuç olarak beklemeden kurtarmak...

Başvuruyu yapan kişinin aktifsizliğinden dolayı reddettiğimi hatırlıyorum. Tekrar isterse takibe alırım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olur.
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel+
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İncelemede.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ErdemGün Merhaba, olgunluğuna ve davranışlarına göre yetkili adayı olarak atadık. Daha yararlı işler yapman adına, kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim :)
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz