Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kayıt olarak forum açma işlemi
ilk önce sisteme kayıt olup daha sonra forum açma sistemi gelebilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olabilir aslında ama sebep ne? Mesela ben üşene biliyorum bazen sitelere kayıt olmaya.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne işe yarıyacak bu ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 15:04)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne işe yarıyacak bu ?

D10a daha çok üye kazandıracak.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
D10 'a üye olma ile forum açmanın alakası ne olabilir ki ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi olabilir . Keyfi açılan forumlar kısmen de olsa azalır diye düşünüyorum . Ayrıca kişi açtığı forumlara bakabilir ve kullanmıyorsa admini yormadan kendi silebilir hem sistemde zorlanmamış olur .
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@SmorqAngel: İnsanlar Destek.10tl.neti bilmeden forum açtı diyelim yardım alacağı hiçbir yer yok daha d10u bilmiyor onun için yararlı olabilir
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net sayfasında header bölümünde "Destek Forumu" diye bir bölüm var ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorum yapmak için yorum yapıyormuşşun gibime geldi :/
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkes destek sitesine üye olmak zorunda değil. Adamın yasaklı hesabı vardır yeni forum açmak ister multi hesap açar. Kullanıcılar kolaylık bekler üyelik sistemi sadece kafa karıştırır.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 15:10)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yorum yapmak için yorum yapıyormuşşun gibime geldi :/
Neden böyle birşey yapayım şimdi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş bence onu kastetmemiş de hosting firmalarında olduğu gibi kayıt ol seçeneğinden bahsetmiş ben öyle anladım yanlış ise düzeltin beni.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 15:05)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: D10 'a üye olma ile forum açmanın alakası ne olabilir ki ?

D10 a kayıt olmayacak. 10tl.net sitesine kayıt olacak

bir panel olacak oradan forumlarını yönetebilecek

(07-10-2017 Saat: 15:10)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkes destek sitesine üye olmak zorunda değil. Adamın yasaklı hesabı vardır yeni forum açmak ister multi hesap açar. Kullanıcılar kolaylık bekler üyelik sistemi sadece kafa karıştırır.

ip ve mac adresi kontrol sistemi olabilir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
D10 değil, 10TL veritabanına üye kayıt sistemi getirilsin her IP'den maksimum 1 kayıt alınsın. Kullanıcı girişi yapılınca kullanıcının sahip olduğu/kurduğu 10tl siteleri profilinde görülsün.
Sitesinin mesela admin kullanıcı parolasını unuttuğunda, panelden girip kendi alabilsin.
Gibi gibi geliştirilebilir...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 15:35)A S i Nickli Kullanıcıdan Alıntı: D10 değil, 10TL veritabanına üye kayıt sistemi getirilsin her IP'den maksimum 1 kayıt alınsın. Kullanıcı girişi yapılınca kullanıcının sahip olduğu/kurduğu 10tl siteleri profilinde görülsün.
Sitesinin mesela admin kullanıcı parolasını unuttuğunda, panelden girip kendi alabilsin.
Gibi gibi geliştirilebilir...
@admin İyi fikir..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten veriler bir panelde kontrol edilebiliyor , ben bu paneli önceden incelemiştim forum açtığınızda siz o forumları panelden kontrol edebiliyorsunuz en az php bilmeniz gerekir .

Böyle bir sistemi kullanan çok site var :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
CPanel sistemi getirilebilir.
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=93857
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform