Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek.10tl.net Hakkındaki Fikirleriniz
Yakında temanın parlaklığından gözlük kullanmaya başlayacam :D
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 20:26)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yakında temanın parlaklığından gözlük kullanmaya başlayacam :D

Yeni tema kodlanıyor.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
DM22 unutmadık ;)

+ Yeni ürünler eklensin .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 20:39)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: DM22 unutmadık ;)

Yeni ürün derken neyi kastettin anlamadım?
@Murat#Baykam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
* Yeni market ürünleri eklesin.
* Yeni rütbeler eklensin...,kıdemli üye vs.
* Diğer dillerde tecrüman alınıp yabancı sitelerde reklamımız yapılıp daha iyi yerlere ulaşabiliriz.
* En Önemli Madde * Gerçekten bir admine ihtiyacımız var,kim olur bilmem ama gerçekten çok lazım.
* Kategoriler çok eskidi,değiştirilebilir bence.
* Kavga eden üyeler için bence 24 saatlik bir ban olabilir.Sınırsız çok ağır bir ceza.Bu ceza ise yeni multi hesaplar ve baş ağrıtan üyeler anlamına gelir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 22:53)#MİKA Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-10-2017 Saat: 20:39)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: DM22 unutmadık ;)

Yeni ürün derken neyi kastettin anlamadım?
@Murat#Baykam

Market ürünleri > SP

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ürün diyorsunuz ama neler istiyorsunuz bunları belirtmeniz lazım aslında teşekkürler katılan yorum yapanlar için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 23:07)#MİKA Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ürün diyorsunuz ama neler istiyorsunuz bunları belirtmeniz lazım aslında teşekkürler katılan yorum yapanlar için.

Aylık çekilişler. Yeni temayla beraber gelecek olan ayın üyesi. Buraya seçilen kişilere belli ödüller. (Bir kitapeviyle anlaşıp kitap veya kupa bbardak vs.) Yollanırsa çok güzel olur.  Ayda bir süs eşyası veya desteği anı olarak kalmasını sağlayacak şeyler, bileklik gibi vs. vs. Yapılırsa çok güzel olur.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 23:03)SnowyNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı: * Kavga eden üyeler için bence 24 saatlik bir ban olabilir.Sınırsız çok ağır bir ceza.Bu ceza ise yeni multi hesaplar ve baş ağrıtan üyeler anlamına gelir.

Bu uygulanmalı. Kurallara ekleyip yaptırıma başlanabilir. Yoksa dineceği yok herkes patlamaya hazır bomba gibi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence bir kaç yetkilide dinlendirilmeli.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forum kurallarında 23.madde olarak yerleştirildi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Artık buraya tartışma okumak için giriyorum.Her gün ayrı konuda aynı kişiler kavga içerisinde. Yönetim ekibi davranış tipi yaş kitlesi elin parmaklarını geçmez. Daha iyi yapalım derken daha çok batırdınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
konu dışı konuşmak istemiyorum ama ancak burda dükkandan aldığımız ürünleri adminleri bildirdiğimiz taktirde bile ilgilenen neden yok mesajlara bakıyorlar cevap vermiyorlar ürünleri boştan yeremi alıyoruz acaba
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-10-2017 Saat: 01:11)Jack Daniels Nickli Kullanıcıdan Alıntı: konu dışı konuşmak istemiyorum ama ancak burda dükkandan aldığımız ürünleri adminleri bildirdiğimiz taktirde bile ilgilenen neden yok mesajlara bakıyorlar cevap vermiyorlar ürünleri boştan yeremi alıyoruz acaba

Şuan dükkandan alınan ürünler ile adminler ilgileniyor yoğun oluyorlar dolayısı ile size yazamaya biliyorlar. Ben yinede buraya etiketliyorum tekrardan aldığınız ürünleri iletirseniz ilgilenecektir..

@admin @TaaRRuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ürünü yeni almışsanız mesajı görmemiş olabiliriz.Ya da ürünü aldığınızda kullanmak için bizimle iletişim geçmeniz gerekiyor geçmemişseniz yine görmemiş olabiliriz.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
-Forum oyunlarına kısıtlamalar getirildi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuan en çok klavye eskiten sağa sola sataşanlara el atmak gerek.Kötü söz söyleyen kimseye acımayın.Kim olursa olsun süresiz olmasa da söylediğine uygun bir ceza verilmeli.Yöneticiler ayrıca kimseye ayrıcalık göstermemeli.İşin içinde çıkmaz durumlar oluşuyor.Saçma sapan gereksiz bir dünya metinler forum amacından sapıyor.Ben zamanında söylemiştim site sahibi Admin Beye foruma bazı yeni bölümler açılması forumu amacında saptırabilir diye.Şimdi suçlu aramaktan çok sorunlara çözüm getirilmeli.Kurallar gereği yapılırsa çoğu düzelecektir.Tabi boşluk olan bölümler var kurallarda geliştirilmeli ve uygulanmalı.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1) Forum daha rahat kullanılsın her şey düzgün kategorilendirme sistemine göre uygun olsun .
2) Eski konular arşiv bölümlerine taşınabilir hem yeni konulara yer açılır link kırık konularda çöp olabilir .
3) SP Sistemi gelmişse ilgilenmesi lazım örneğin yeni eşyalar eklensin :
+ Bannerli reklam alanı ve benzeri ....

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Acınacak halde olan tek şey var o da şu an bu forumdur. Aksini söyleyen var ise saygı çerçevesinde tartışılarak neden böyle düşündüğü kanısı ortaya çıkartılmalıdır. Forumdan direkt uzaklaştırılmamalıdır.
-Diktatör değiliz, en azından değildik
Bu forumun başına ne geliyorsa göte göt diyemediğinden geliyor zaten. Saygılarımla, yada boşverin. Siz bana ve can dostuma saygı duymuyorsunuz ben mi size duyacağım?

Şimdi kendinize soruyor olmalısınız.
“Hmm, kafam karıştı. hiç bir şey anlamadım. bana söylüyor olabilirmi? wtf?”
Kendinize basitçe şunu sorun, Ben bu forumda yetkili miyim? Çünkü cevap evetse. Tebrikler bu mesaj sana.

Kötü söz söyleyenlere tabiki acımayın, lakin; uyarı sistemi diye birşey olduğunu da unutmayın. Egoyu bi tarafa bırakıp uygun dil ve alternatifler ile uyarı yaparsanız kaybetmez, kazanırsınız.. yapıcı olun ya zor değil. Misal çalıştığım yerde personellerin hataları oluyor, benim görevlerimden biri de bu hataların önüne geçmek. Eğer ben her hataya acımayıp tutanağı çakarsam, herkes işinden olur. Burada da durum pek farklı değil aslında, deh'lediğiniz insanları biraz dinleyin, kaale alın.

Gerçi en başından beri hep insanın yaşıyla alakalı bir durum derdim. Ne yapılması gerektiğini bilmekle, düşüncesizlik arasındaki ince çizgi çok önemli mesela. Sadece karakter olarak olgunluktan değil, davranışların ve hatta detaylardaki olgunluktan da bahsediyorum. @rayray93 bence burada, bu olgunluğa sahip tek kişiydi ve gördüğüm kadarıyla onuda kaybettiniz ama daha yerinemediniz. Asi ve Alperen'den bahsetmiyorum bile. Önemli olan artık geç olmuş olsa bile bir ders almaktır böyle durumlarda ama ne diyelim ki.. Tekrar tebrikler, buda sizin öngörü eksikliğiniz. Verdiğiniz kararlar ile bu duruma geldiyseniz bir şeyler yolunda değil belli ki, sizin için basitleştireyim; içinizden ne geliyorsa tam tersini yapın. Çünkü siz hiç bir zaman doğru şeyi yapmayı beceremiyorsunuz, bir ileri iki geri hep aynı.. Bunu öylesine değil, izlenimlerime dayanarak söylüyorum.

Forumsa öldü, müzik konusu yasak resim yasak oyun yasak o yasak bu yasak, tamam.. da! Aktif olan kullanıcıların neredeyse tamamının desteğe ihtiyacı yok. var mı? Siz bu tür gereksiz yasaklar ile öngörü eksikliğiniz hakkında ki tezimi çürütmemeye kararlı adımlarla ilerliyorsunuz. Bu forumun kanserisiniz. yine tebrikler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform