Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orion, Albırt Enişten,metinaydin Banı Hkk,
Merhabalar;
Tabi forumda bu tür olayları görmek üzücü, yapacak bir şey yok balar hakkında açıklama yapmam gerekli çünkü ortalık iyice karışır. Şuan banlar sonuç olan bir ceza değil bunun önlememiz lazımdı şuanlık bunu tercih ettim böyle kalmayacak veya kalacak yönetim ekibi konuyu konuşacak ona göre bir karar verilecek banınız açılır açılmaz orasını bilemem nihai sonuç bu konu altından sizlere ulaşır. Bu Orion, Albırt Enişten için geçerli idi.

metinaydin'a gelirsek kendisi sınırı fazla aştı oda biliyor gerekeni yaptık onun hakkında da konuşulacak ama ceza değişir mi bilemem..

-Yani şuan yapılanlar ban sebebi de olabilir olmaya da bilir. Nihai sonuç dediğim gibi açıklanır. Huzurlu bir ortam istiyoruz herkesin bir birine hakaret etmesini değil, buna da izin vermem/yiz zaten..

Anlayışınız için teşekkür ediyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle kilitli bir konuya veya duyuruya cevap yazdığım için özür dilerim fakat muhtemelen Orion ve Albırt Enişten bu konuyu görecekler veya görmüşlerdir. Olayı bilmiyorum fakat gördüğüm kadarıyla bir bilgilendirme yapacağım. Umarım bu arkadaşlar konuyu ziyaret eder ve bu mesajımı görürler.

Forumda tartışmak yasak değil, zaten "forum" kelimesinin anlamlarından biri de "tartışma platformu". Forumda yasak olan şey, hararetli veya forumda kavgaya gidebilecek tartışmalar. Saygı çerçevesi içerisinde istediğiniz şekilde tartışmanızı yapabilirsiniz, tartışmanın iyisi her zaman sizi ileriye sürükler, size bilgi katar. Karşınızdaki kişi kim olursa olsun, ne yaparsa yapsın veya ne söylerse söylesin ön yargılı davranmamak ve saygınızı elden bırakmamak sizin karınıza. Sözlerin kötü değil, iyi tarafına bakın. Böyle bir yasağı veya yaptırımı da kara mizah tarzında, dalga geçerek şikayet etmek yerine efendiliği seçip nasıl bir uygulama istediğinizi üst yetkililere iletmeniz daha uygun olurdu bence. Mevlana'nın da dediği gibi; Sesini değil, sözünü yükselt. Yağmurdur yaprakları büyüten, gök gürültüsü değil.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Banlarınız bitmiş ama sistem kaldırmamış elle kaldırdım. Hayırlı olsun.

@Albırt Enişten @Orion
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@metinaydin

Banı açılmıştır,Geçmiş olsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Birdaha banlanmıştınız. Banınız açılmış. Hayırlı olsun.
@Orion
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping