Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bölüm Şefi ve Genel Şef hakkında önerim
Bölüm şefi, 1 kategoriden sorumlu olabilir. Kategori moderatörü olarak atanılırsa olur aslında. Diğer kategorilerde yetkisi bulunmayacak. Genel şef ise bütün forumdan sorumlu olacak. Bölüm şeflerini denetleyecek. Bana kulağa daha mantıklı geliyor?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bölüm şefi tüm kategorilere bakmalıdır. Ayrı ayrı olursa forum bir sürü yetkiliye ihtiyaç duyacak. Buda hiç iyi değil. Zaten asli görevi pek yok, konu kilitle, aktifliği sağla, kullanıcıları yönet.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Ripbyrustavi02 Adı üstünde Bölüm Şefi öyle değil mi? Hepsine bakınca mantıksız oluyor. Bölüm şefiyle Genel şefi birleştirip Moderatör grubu çıkarsınlar o zaman. Yoksa çok saçma bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Genel şef şuan eskisi gibi kullanılmıyor arkadaşlar, Admin adayı gibi bir şeye denk geliyor şuan yani eskideki görevleri ile şuankiler bir değil. Rip'ede bölüm şefi konusunda katılıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bana göre yetki sistemi artık çok sulandırıldı. Biri birşey istiyor o oluyor kimse kimsenin fikrini,görüşünü sormuyor.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece denetleme ekibi rapor hazırlamamalı, tüm üyeler ve yetkililerin fikri, görüşü öğrenilip oylama sistemine geçilmeli.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten öyle bir üyenin bir rütbeye girmesi için oranın Lideri,Adminler,Denetleme ekibi ve üyeleri, yorumları ve fikirleri ışığında yapılıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-10-2017 Saat: 10:52)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sadece denetleme ekibi rapor hazırlamamalı, tüm üyeler ve yetkililerin fikri, görüşü öğrenilip oylama sistemine geçilmeli.
Bir çok kez sistem değişti zaten şu oylama fikri güzel aslında. Bence yetkili alımlarında üyelerinde söz hakkı olmalı düşünüyorum.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuandaki sistem şöyle;
Genel Şef tüm yetki ekiplerini yönetir. Adminin bir nevi yardımcısıdır. Admin yokken bir nevi forumdan sorumludur. Adına uygun bir rütbe. Bir nevi bütün forumları yönetir ama dediğine biraz benziyor.
Bölüm Şefi ise tüm kategorileri yönetilere bakar ripbyrustavi dediği gibi. Moderatör gibi yani.
Bence şuanki sistem gayet iyi, @admin şefimde değerlendirsin ama. Başka fikirleriniz varsa buyrun? Konuyu görmüştüm fakat cevap vermeyi unutmuşum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bazı bölümlere aylarca konu açılmıyor o bölümün şefleri ne yapacak o zaman??
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping