Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Torrent Sitesinde Çalışacak Ücretli Ekip Arıyorum
Merhaba Arkadaşlar Ücretli ve Ücretsiz Forum Ekibi Olarak 2 Bölüme Ayırdık Niye Böyle Birşey Yaptık Moderatörlerimizi Ve Yöenticilerimizi Biraz Kazandırmak ve Foruma Katkı Sağlamaları Emek Vermeleri Ücretli Çalışan Arkadaşlarımız İçin En Az 3 Ay Ücretli Çalışacak Sözlerini Verelim Sonra Bizde Sizde Mağdur Olmayın. 3 Ay Sonunda Maddi Durumlar El Verirse Devam Edeceğiz Yok Ben Ücretsiz Çalışmam Derlerse Canları Sağolsun. Benim Amacım Forumu Ayakta Tutmak .

Ücretli Moderatör ve Yönetici Arkadaşlar Diğerleri Gibi Rahat Çalışma Şekli Olacaktır. 
Ücretli Modların Çalışma Şekilleri

1. Forumda En Az 5 Saat Online Olma Süresi Vardır.

2. Günlük En Az 2 Yada 3 Konu Açma Zorunlulukları Vardır. Daha Fazla Açarlarsa Kendi Yararlarına Kazançları O Kadar Fazla Olur.

3. Forumda Sadece Konu Açmakla Yükümlü Değildir Forum Kurallarına Uydurmak Forumda Eksik Olanlar ve Yanlış Açılan Konularıda Düzeltme Yetkisi Vardır.

4. Ücretli Moderatörler 2 Gün Üst Üste Konu Açmadığı Taktirde Yetkisi Alınacaktır. Bu Maddeyi  İyi Okusunlar . Sonra Paramı Vermedi Ücret Vermiyor Diye Kirletmesinler Adımızı.

5. Yöneticiler Whatsapp Gurubuna Eklemek Zorunludur.
Kazanç Sistemi ve Ödeme Yöntemleri

1. Her Bölümün Kategorinin Farklı Kazanç Sistemi Vardır Örneğin Torrent Oyun İndir Bölümüne Konu Açarsanız Konu Başı 14 Kuruş  Kazanırsınız Haber Bölümüne Konu Açarsanız 5 Kuruş Kazanırsınız.  Bölümlere Göre Ne Kazanırız Diye Sorarsanız Konu Linki Burda Detayları Burdan Bakabilirsiniz .

2. Ödemeler Her Ayın 11'inde Hesabınıza Yatıralacaktır. Ödemeler Sadece Banka Hesabına Olacaktır.

3. Bana Şu Gün Yatırırmısınız Ben Su Gün İstiyorum Diyenlere Malesef İstemesinler 11 Hesabında Ne Kadar Kazanç Sağlamışsanız Zaten Bakiyenizde Göreceksiniz. Ödemeler Otomatik Olarak Ödenecektir Ayın 11 Ne Kadar Bakiyen Varsa Hesabına Aktarılacaktır.

4. Şuan Ocak Ayına Kadar Ücretli Mod Çalışacaktır. Ocak Ayı Sonrası Belli Bir Süre Yoktur .
    Şuanda 1 Mod  1 Bölüm Kategori Alınacaktır. Eğer Ücretsiz Olarak Çalışmak İsteyen Varsada Söyleyebilir.Site Adresini Pm Alabilirsiniz. Detay Sormayın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel sistem başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Millet 100 konu açacak 2 gün konu açmadı diye para vermeycek misiniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kolay gelsin. Başarılar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güven konusunda sıkıntı yaşamazsınız arkadaşlar, Mertcan hoca zamanında yatırır :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ücretli alsanız ne olacak ki üye veya aktiflik olmadığı sürece bir şeye yaramaz :)

Başarılar .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-09-2017 Saat: 08:29)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar dilerim.
teşekkür ederim  beklerim sizleride destek amaçlı

(29-09-2017 Saat: 09:27)Schulz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel sistem başarılar.
teşekkür ederim beklerim sizleride destek amaçlı

(29-09-2017 Saat: 13:33)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Millet 100 konu açacak 2 gün konu açmadı diye para vermeycek misiniz
öyle bir saçmalık tabikide olamaz 2 gün açmadı sonra açmaya devam etti diyelim . o güne kadar bakiyesi neyse onu alır 2 gün sonra açtığı konulardan para alamaz demek istediğim bu ayrıca kimsenin parası bende kalmaz

(29-09-2017 Saat: 13:53)Kyb£L£ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kolay gelsin. Başarılar dilerim.
teşekkür ederim beklerim sizleride destek amaçlı

(29-09-2017 Saat: 14:09)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güven konusunda sıkıntı yaşamazsınız arkadaşlar, Mertcan hoca zamanında yatırır :)
teşekkür ederim hocam zamanında çalışmışmıydık .beklerim sizleride destek amaçlı

(29-09-2017 Saat: 14:18)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ücretli alsanız ne olacak ki üye veya aktiflik olmadığı sürece bir şeye yaramaz :)

Başarılar .
tabi o sizin düşünceniz boş forum olmaksa  dolu gözükmesi daha iyi zamanı gelince üyeyide çekeriz beklerim sizleride destek amaçlı

(29-09-2017 Saat: 14:58)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar.
teşekkür ederim destek amaçlı üye olursanız sevinirim bir nebze yardımcı olursunuz

(29-09-2017 Saat: 14:59)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar dilerim.
teşekkür ederim destek amaçlı üye olursanız sevinirim bir nebze yardımcı olursunuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-09-2017 Saat: 15:58)Jack Daniels Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-09-2017 Saat: 14:09)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güven konusunda sıkıntı yaşamazsınız arkadaşlar, Mertcan hoca zamanında yatırır :)
teşekkür ederim hocam zamanında çalışmışmıydık .beklerim sizleride destek amaçlı

Evet hocam, zaman buldukça uğrarım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar İstediğiniz An destek olabilirim.
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-09-2017 Saat: 22:28)SnowyNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar.

Teşekkür ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu Güncel Alımlar Devam Ediyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net uzantılı sitemde sorun olduğu için uzun süredir paylaşım yapmıyorum. PM alabilir miyim? @Jack Daniels
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-11-2017 Saat: 03:52)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tl.net uzantılı sitemde sorun olduğu için uzun süredir paylaşım yapmıyorum. PM alabilir miyim? @Jack Daniels

pm gönderilmiştir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping