Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okul Tavsiyeleri - 1
OKUL TAVSİYELERİ

4'TEN 5.SINIFA GEÇENLER İÇİN :
1-)Şimdi arkadaşlar 4'ten 5'e geçen küçük kardeşlerimiz varmı bilmiyorum ama,hocaların gözüne girmeye çalışın.Çünkü iyi bir başlangıç hocaların sizi tanımasını sağlar.
2-)Bilim çocuk okuyun,evrensel anlamdaki ilgi çekici bilgileri okuyun.Ve ders içinde öğretmenlerinizle paylaşın(tabi konunuz oraya gelirse...)
3-)Sınıfta arkadaşlarınızla iyi bir ortam oluşturun ve sınıf başkanlığına aday olun,çünkü hocalar başkanlara daha çok ilgi gösterir.(bu kesin tabi arkadaş ortamınızı oluşturursanız)
4-)Derslerinize bir gün önce çalışın(test çözün ve kitap okuyun)
5-)Hocaların gözüne girmeye çalışın bütün sorularda parmak kaldırın.
6-)Okul dönemini böyle bitirseniz bile size yeter :P,Bizim zamanımızda öyleydi...

5.Sınıftan 6.Sınıfa Geçenler İçin:

1-)Bu sene oldukça zordur.Artık hocalar sizi olgun görmek ister.
2-)Sakın şımarmayın bu sizi hocaların gözünden düşürür.
3-)Fen ve Türkçe'ye aşırı derecede çalışın.
4-)Bütün derslerde başarılı olmaya çalışın hocalar her derste başarılı olanları çok severler.
5-)Okul içinde veya dışında örnek davranışlar sergileyin.Hocaların gözüne girersiniz :)

6.Sınıftan 7.Sınıfa Geçenler İçin:

1-)Yeni konular karşınıza gelir,sakın panik yapmayın oldukça test çözün.
2-)Bilgisayar ve telefonunuza sakın oyun oynamayın bir kere bağımlılık yaparsa işiniz çok zor olur.
3-)Kitap okuyun bu sene kitap okursanız 8.sınıfta çok yararınıza olur.
4-)Teog'a hazırlanın,teoga hazırlık testleriniz varsa onlardan çözün.(fakat teog kalktı :P)
5-)Sakın kavga veya kötü söz söylemeye kalkışmayın bu sizi hocaların gözünden düşürür ve hocalardan azar işitirsiniz.

7.Sınıftan 8.Sınıfa Geçenler İçin:
1-)İşiniz baya zor teog senesi geldi.Bir yandan stres bir  yandan heyecan.(teog kalkıyo sanırım :/)
2-)Hep ders çalışın demiyorum dikkatinizi derslere verin sadece bir tane sosyal aktiveteniz olsun mesela balık tutun bisiklet sürün bu sizi rahatlatır.Az da olsa stresinizi alır.
3-)Teog'a hazırlık testi mutlaka çözün bu sene o testlerden vardır.
4-)Konuları iyi tekrar edin 6-7 ve 8.sınıf konularını yani :)
5-)Hedeflerinizi belirleyin ben şuan sizin yerinizde olsam fen lisesini hedef belirlerdim :)

Yazı bana aittir.Devamı gelecektir.Lise ve Üniversite.
- Konuda düzenlemeler ve yeni maddeler olacaktır.
- Teog'a bu sene gireceklere başarılar diliyorum,stres ve heyecan yapmayın...işin sonunda ölüm yok sonuçta anadolu ve meslek lisesinden çok iyi yerlere gidenler de var :)
- Ve bu sene 2017-2018 yılında bütün forumdaki kardeşlerime başarılar diliyorum.İnşallah bütün sınavlarından çok yüksek bir not alırlar :))
- Kendinizi ders konusunda fazla da sıkmayın hee :))
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazı için teşekkürler fakat doğal olmaları en iyisidir insan neyse o olması lazım hocanın gözüne girmesi için şekilden şekile giren çocuklarda oluyor onlar gibi olmasında :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tabii ki olmasın :)...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lise ve üniversite içinde bekliyoruz
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamamdır rip bey.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nasıl olmak istiyorsanız öyle olun ama derside aksatmayın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lise tavsiyesi ;
-Karşılıksız sevmeyin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Escobar d10 duman altı
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-09-2017 Saat: 09:39)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Escobar d10 duman altı

Aynen :D :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkes bizden büyük biz bakıyoruz valla :) Herkesin cebinde bir telefon. Alışkın değilim böyle :D Lise çok değişik bir yer ya.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TEOG kalktı yanlız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kalktı dedim zaten :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-09-2017 Saat: 00:07)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Lise tavsiyesi ;
-Karşılıksız sevmeyin.

işte sitenin mükemmel iq seviyesi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Doya doya yaşayın derim ben üniversitedeki arkadaşlar o kadar samimi olmuyorlar.İyi dostlar biriktirin ama vazifenizide yapın yani ders çalışın.Eğlencedeyide pas geçmeyin derim.Ben öyle yapmıştım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping