Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adsense Optimize Etmekten Anlayan [Ücretli]
Oranım çok düşük kazanç oranım. Bu kadar görüntülenmeye bu kadar veriyor. Yardımcı olacak birisi var mı ? Normale dönsün istiyorum bende normal adsense kullanıcıları gibi kazanmak istiyorum.

POYllQ.png

Normalde benim günde 20 30 tl kazanmam gerekiyor bu şartlarda ama gülünç bir kazanç var malesef

@Ainsworth Blog sitesi olduğu için etiketliyorum; @TaaRRuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ainsworth'u önerebilirim ilgilenirse.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-09-2017 Saat: 00:15)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oranım çok düşük kazanç oranım. Bu kadar görüntülenmeye bu kadar veriyor. Yardımcı olacak birisi var mı ? Normale dönsün istiyorum bende normal adsense kullanıcıları gibi kazanmak istiyorum.

POYllQ.png

Normalde benim günde 20 30 tl kazanmam gerekiyor bu şartlarda ama gülünç bir kazanç var malesef

@Ainsworth Blog sitesi olduğu için etiketliyorum; @TaaRRuz

Ben anlıyorum adsense arayüzünden fakat memnun kalmazsan para almayacağım. Bu arada kazancın düşük geldi bana nedense? Neden bu kadar düşük kazancın*
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende kazancımın neden düşük olduğunu soruyorum zaten yarın sen bilgisayarıma bağlan o zaman bak adsense hesabıma olur mu ? Optimize etmek lazım hesabı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-09-2017 Saat: 01:43)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende kazancımın neden düşük olduğunu soruyorum zaten yarın sen bilgisayarıma bağlan o zaman bak adsense hesabıma olur mu ? Optimize etmek lazım hesabı

teamviewr la mı?

Doğrusunu söylemek gerekiyorsa kazancın düşük bağlanmadan müdahele edilecek durum varsa senin için daha iyi olur birine muhtaç olmadan öğrenmiş olursun. Zaten paraya itiyacım yok Allah razı olsun de yeter :) He bir site açacağım. Çok ucuza godaddy var - natro vcar 1&1 var çok ucuz ve kaliteli firmalar buldum ama kredi kartı vermek istemiyorum. (benim değil zaten Babamın) İninal da yok şu an daha açamadım. Hesap kartı açacağım zamanım olmuyor gitmeye bankaya vs. vs. Çok güzel proje ve içeriklerim var. Nasip olursa tüm işleri bıraacağım Okul ve en elzem (zorunlu, gerekli) işler dışında full bu işi yapacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sayfanın hitap ettiği kesime Google çok az gelir veriyor. TBM ve BGBG oranlarından bu sonucu çıkartabilirim. Reklamları da header, footer ya da sidebar değil de içeriğin ortalarına boşluk manasında koyabilirsin geliri arttırmak için. Ayrıca Tıklama Oranı da çok düşük. Koyduğun reklamlar sayfayı görüntüleyenin ilgisini çekmiyor olabilir.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-09-2017 Saat: 01:54)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-09-2017 Saat: 01:43)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende kazancımın neden düşük olduğunu soruyorum zaten yarın sen bilgisayarıma bağlan o zaman bak adsense hesabıma olur mu ? Optimize etmek lazım hesabı

teamviewr la mı?

Doğrusunu söylemek gerekiyorsa kazancın düşük bağlanmadan müdahele edilecek durum varsa senin için daha iyi olur birine muhtaç olmadan öğrenmiş olursun. Zaten paraya itiyacım yok Allah razı olsun de yeter :) He bir site açacağım. Çok  ucuza godaddy var - natro vcar 1&1 var çok ucuz ve kaliteli firmalar buldum ama kredi kartı vermek istemiyorum. (benim değil zaten Babamın) İninal da yok şu an daha açamadım. Hesap kartı açacağım zamanım olmuyor gitmeye bankaya vs. vs. Çok güzel proje ve içeriklerim var. Nasip olursa tüm işleri bıraacağım Okul ve en elzem (zorunlu, gerekli) işler dışında full bu işi yapacağım.

anlamadım ama sağol zordur bu işler host domain yeterli olmuyor bazen trafik için. sağlam bir kitlen olması gerekiyor sağlam bir kitlem olmasa bu kadar görüntülenme almam imkansız

(17-09-2017 Saat: 02:01)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sayfanın hitap ettiği kesime Google çok az gelir veriyor. TBM ve BGBG oranlarından bu sonucu çıkartabilirim. Reklamları da header, footer ya da sidebar değil de içeriğin ortalarına boşluk manasında koyabilirsin geliri arttırmak için. Ayrıca Tıklama Oranı da çok düşük. Koyduğun reklamlar sayfayı görüntüleyenin ilgisini çekmiyor olabilir.

Yasak değilse örnek bir sayfa atabilir miyim reklam yerleşimim açısından görmeniz için
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:
(17-09-2017 Saat: 02:01)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sayfanın hitap ettiği kesime Google çok az gelir veriyor. TBM ve BGBG oranlarından bu sonucu çıkartabilirim. Reklamları da header, footer ya da sidebar değil de içeriğin ortalarına boşluk manasında koyabilirsin geliri arttırmak için. Ayrıca Tıklama Oranı da çok düşük. Koyduğun reklamlar sayfayı görüntüleyenin ilgisini çekmiyor olabilir.

Yasak değilse örnek bir sayfa atabilir miyim reklam yerleşimim açısından görmeniz için

Özel mesajdan iletişime geçerseniz kullanıcıları rahatsız etmemiş oluruz.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-09-2017 Saat: 02:01)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-09-2017 Saat: 01:54)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

teamviewr la mı?

Doğrusunu söylemek gerekiyorsa kazancın düşük bağlanmadan müdahele edilecek durum varsa senin için daha iyi olur birine muhtaç olmadan öğrenmiş olursun. Zaten paraya itiyacım yok Allah razı olsun de yeter :) He bir site açacağım. Çok  ucuza godaddy var - natro vcar 1&1 var çok ucuz ve kaliteli firmalar buldum ama kredi kartı vermek istemiyorum. (benim değil zaten Babamın) İninal da yok şu an daha açamadım. Hesap kartı açacağım zamanım olmuyor gitmeye bankaya vs. vs. Çok güzel proje ve içeriklerim var. Nasip olursa tüm işleri bıraacağım Okul ve en elzem (zorunlu, gerekli) işler dışında full bu işi yapacağım.

anlamadım ama sağol zordur bu işler host domain yeterli olmuyor bazen trafik için. sağlam bir kitlen olması gerekiyor sağlam bir kitlem olmasa bu kadar görüntülenme almam imkansız

Dostum sayfayı bana da atarsan sevinirim

bekliyorum sayfayı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Moderatöre attım özelden örnek sayfa; 
Kod:
http://xx7.us/RGh

Sıkıntı olmasın diye 10tl.net i kısalttım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: