Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumuma Görevli Alıyorum [MAAŞLI]
Evet başlıktada gördüğünüz gibi maaşlı Ayda  50-150 SP Arası bir ücret vereceğim.

Şartlar;
1-En az 1 forum yönetmiş olun\
İkisinden biri
2-1 Forumda Yetkili olmuş olun/
3-Günde En az Forumuma 3 Üye kazandırın.
4-Gerçekten siteden sorumlu olun
5-Sitede Herhangi bir değişiklik yapmayın
6-MYBB Hakkında bilginiz olsun.
-İsteklerim Bu kadardır-
Alımlar;+13 Yaştan başlıyor
Aranılan Görevliler:Süper Mod,Mod,Grafiker,Şef
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
SP yi çok değerli birşeymi sanıyorsunuzda maaşlı falan yazıyorsunuzki? TL olmadan kimsenin doğru düzgün iş yapacağını sanmam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim. Kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-09-2017 Saat: 16:58)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: SP yi çok değerli birşeymi sanıyorsunuzda maaşlı falan yazıyorsunuzki? TL olmadan kimsenin doğru düzgün iş yapacağını sanmam

[quote pid='615898' dateline='1505480304']
çok doğru.
[/quote]
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-09-2017 Saat: 16:58)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: SP yi çok değerli birşeymi sanıyorsunuzda maaşlı falan yazıyorsunuzki? TL olmadan kimsenin doğru düzgün iş yapacağını sanmam

Haklısınız sonuçta dünyayı para döndürüyor
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-09-2017 Saat: 17:41)emiryntrk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Dünyayı para döndürmez ADALET döndürür .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-09-2017 Saat: 18:22)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kimi zaten parayla adalet de sağlanır :) Emin ol
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu Sp Konularına O Kadar Gülüyorum Ki Hahahha :D
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Haha kesin yaşanmıştır bu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TL olsaydı her türlü yardıma hazırdım :D Herkes bir amaç için bunu yapmalı sonuçta. Yani kişiler para kazanıp belki de hayalindeki telefonu vs. vs. alacak...
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-09-2017 Saat: 20:42)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Haha kesin yaşanmıştır bu

Bu sözü eski çağa dayanarak yazdım yani yaşanmıştır .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-09-2017 Saat: 21:05)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: TL olsaydı her türlü yardıma hazırdım :D Herkes bir amaç için bunu yapmalı sonuçta. Yani kişiler para kazanıp belki de hayalindeki telefonu vs. vs. alacak...

@beratdemir Hangi telefonu almayı düşünüyorsun :D
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-09-2017 Saat: 16:52)emiryntrk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Evet başlıktada gördüğünüz gibi maaşlı Ayda  50-150 SP Arası bir ücret vereceğim.

Şartlar;
1-En az 1 forum yönetmiş olun\
İkisinden biri
2-1 Forumda Yetkili olmuş olun/
3-Günde En az Forumuma 3 Üye kazandırın.
4-Gerçekten siteden sorumlu olun
5-Sitede Herhangi bir değişiklik yapmayın
6-MYBB Hakkında bilginiz olsun.
-İsteklerim Bu kadardır-
Alımlar;+13 Yaştan başlıyor
Aranılan Görevliler:Süper Mod,Mod,Grafiker,Şef

:) Taklitlerimden Sakınınız! :)

Bak ben Sp ile maaş verirken kullanım alaninda da yenilik yaptım. Benim projemi kullanmani degil bizim forum a destek çıkıp bizim projeyi desteklemeni öneririm :) Sana yeni yetkini verecegim forum a eski konularindan bulup ac. Yetki geliyoor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Size 100 sp attım maddi olarak yardımda bulunmak istedim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

"Yaziyorsunuzki?" Bana bu atıf galiba. Öncelikle zorla çalıştırdığım yok. Istemezsen Çalışmazsin Yetkili olmayi dusunenleri yanlış yonlendirmenize gerek yok. Ben Kac defa açıkladım. Ama anlamıyorsunuz. Buradaki Sp farkli benim forumdaki sp farkli!?!

BENİM FORUMDAKINI AYRI KILAN SİSTEM ŞU BURADA SP ILE ALABILECEĞIMIZ COK AZ ÇEŞIT VAR VE HERKESIN ISINE YARAYACAK SEYLER DEGIL. AMA BENIM PROJEM FARKLI. KAC KERE ACIKLAMAMA RAĞMEN HALA BOZUK PLAK GIBI AYNI SEYI YAZARSANIZ OLMAZ. BENIM DE SABRIM BIR YERE KADAR!

///Emir sen de istersen rip e soyle konuyu kitlemesi icin boyle konuyu sabote edenler yüzünden bir is yapamazsın. P.m gel @emiryntrk
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu tarz acemi üyeleri makaraya almaktan vazgeçin. Adam düzgünce konusunu belirtmiş yorumlar taşlamaktan farksız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-09-2017 Saat: 22:18)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Size 100 sp attım maddi olarak yardımda bulunmak istedim

:) zaten bu forumdaki sp hic bir ise yaramiyor ki :) bi reklam yapayim dedim 1 ay oldu kac kere tum adminlere mesaj attim. Hala reklam yapilmadi :) He birde isteyen varsa tum sp lerimi vereyim. Bu forum daki sp ler 100 bin sp ye 5krs vermem giderim bakkala abi t krs a bana sakiz verirmisin? Diye sakiz alir cignerim:)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-09-2017 Saat: 22:38)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-09-2017 Saat: 22:18)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Size 100 sp attım maddi olarak yardımda bulunmak istedim

:) zaten bu forumdaki sp hic bir ise yaramiyor ki :) bi reklam yapayim dedim 1 ay oldu kac kere tum adminlere mesaj attim. Hala reklam yapilmadi :) He birde isteyen varsa tum sp lerimi vereyim. Bu forum daki sp ler 100 bin sp ye 5krs vermem giderim bakkala abi t krs a bana sakiz verirmisin? Diye sakiz alir cignerim:)

Forumda bazı sp tutkunlarına ironi yaptım :):):):)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-09-2017 Saat: 21:31)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-09-2017 Saat: 21:05)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: TL olsaydı her türlü yardıma hazırdım :D Herkes bir amaç için bunu yapmalı sonuçta. Yani kişiler para kazanıp belki de hayalindeki telefonu vs. vs. alacak...

@beratdemir Hangi telefonu almayı düşünüyorsun :D

5s - 6 gibi duruyor :D @EmSaLSiZ
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping