Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iPhone X ön inceleme, SDN ve Teknosa.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olmamış kamerası çok kaba
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
iPhone'dan memnun olan var mı aramızda? :/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Apple'ın yavaş yavaş cacıklamaya başladığının alametleri:

- OS X Yosemite ve Sonrası
- iOS 7 ve Sonrası
- iPhone 7 ve Sonrası
- MacBook ve Sonrası
- iMac Pro ve Sonrası
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-09-2017 Saat: 00:18)Kyb£L£ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: iPhone'dan memnun olan var mı aramızda? :/

Uzun ömürlü, almayı düşünüyorum. ( Tabii ki iPhone 8 veya X modeli değil 5s - 6 vs. )
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyice ... çıkardılar buna bu kadar parayı vereceğinize huawei p10 plus alın. İphone p10un yanında sönük kalır. Kamera işlemci tasarım hepsinde 1 numara.. İphone 5s ve 6 almayı düşünenler günde 2-3 kez telefonu fullemek zorunda kalacaksınız bu telefonlar ios işletim sistemi harici donanımsal olarak 500tl anca eder.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-09-2017 Saat: 00:31)Jerissa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Apple'ın yavaş yavaş cacıklamaya başladığının alametleri:

- OS X Yosemite ve Sonrası
- iOS 7 ve Sonrası
- iPhone 7 ve Sonrası
- MacBook ve Sonrası
- iMac Pro ve Sonrası

MacBook, OS X Yosemite ve sonrası derken? Piyasadaki en iyi bilgisayar MacBook, en iyi işletim sistemi de OS X'dir kanımca. Yosemite diğer sürümlerine göre biraz başarısız kalsa da Windows'tan kat kat daha iyi bir işletim sistemi bana göre.

Mac kullanmadan Mac hakkında yorum yapmayın lütfen.

(14-09-2017 Saat: 01:00)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İyice ... çıkardılar buna bu kadar parayı vereceğinize huawei p10 plus alın. İphone p10un yanında sönük kalır. Kamera işlemci tasarım hepsinde 1 numara.. İphone 5s ve 6 almayı düşünenler günde 2-3 kez telefonu fullemek zorunda kalacaksınız bu telefonlar ios işletim sistemi harici donanımsal olarak 500tl anca eder.

iPhone SE kullanıyorum, arkadaşlarımın kullandığı tüm telefonlardan daha fazla gidiyor şarjı. En aktif kullanımımda bile 2 günde bir şarja takıyorum telefonumu.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
En aktif kullanım derken nasıl saatlerce sosyal medyada takılıp oyun oynayıp 2 gün giden bi telefon olamaz. 5s kullandım bir dönem çevremde de iphone kullanıcısı çok hiçbirinin şarjı bırak 2 günü 1 gün gitmiyor

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Samsung sağolsun. :) 3 gün yetiyor bana. MaşAllah nazar değmesin. :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Ainsworth Mac kullanıyorum zaten hocam. Michigan / Kaanware benim zaten. (mybbdev'in sahibi) Kullanıcı adımı değiştirdim sadece. OS X Yosemite'den sonra cıvıttı bence, işletim sistemi halen güzel konforlu doğru. Benim kastım şu tasarımıydı. Mavericks'teki bazı özellikleri kaldırdılar (ki bazılarını kullanıyordum kötü olmuştu benim için). Kullandıkları tasarımı başlarda sevmemiştim. Ama eskisi kadar güzel değil o kesin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-09-2017 Saat: 01:38)Jerissa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Ainsworth Mac kullanıyorum zaten hocam. Michigan / Kaanware benim zaten. (mybbdev'in sahibi) Kullanıcı adımı değiştirdim sadece. OS X Yosemite'den sonra cıvıttı bence, işletim sistemi halen güzel konforlu doğru. Benim kastım şu tasarımıydı. Mavericks'teki bazı özellikleri kaldırdılar (ki bazılarını kullanıyordum kötü olmuştu benim için). Kullandıkları tasarımı başlarda sevmemiştim. Ama eskisi kadar güzel değil o kesin.

Dediğin doğru fakat en kötü haliyle bile Windows'tan kat kat daha iyi olan bir işletim sistemi. Okulumda Macbook Air kullanıyordum, şimdi Macbook Pro almak için para biriktiriyorum.

(14-09-2017 Saat: 01:19)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: En aktif kullanım derken nasıl saatlerce sosyal medyada takılıp oyun oynayıp 2 gün giden bi telefon olamaz. 5s kullandım bir dönem çevremde de iphone kullanıcısı çok hiçbirinin şarjı bırak 2 günü 1 gün gitmiyor

iPhone SE diğer iPhone'lardan farklı biraz. iPhone 6,5 gibi. Şarjı diğer iPhone ve Androidlere nazaran çok daha fazla gidiyor, küçük bir araştırmayla öğrenebilirsiniz.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-09-2017 Saat: 01:00)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İyice ... çıkardılar buna bu kadar parayı vereceğinize huawei p10 plus alın. İphone p10un yanında sönük kalır. Kamera işlemci tasarım hepsinde 1 numara.. İphone 5s ve 6 almayı düşünenler günde 2-3 kez telefonu fullemek zorunda kalacaksınız bu telefonlar ios işletim sistemi harici donanımsal olarak 500tl anca eder.

özelliklere mi bakılıyor sanki o iPhone :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
iPhone serisinin kameralarına hep hayran olmuşumdur. Şaşırtmadılar beni. Yine muazzam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping