Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foruma Yetkili Alıyorum. [Maaşlı] :)
(01-10-2017 Saat: 14:49)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-09-2017 Saat: 21:47)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yaşınız zaten küçük bir de ileri de gerçek para vereceksin bunların yerine faydalı şeyler yapsaydın keşke

Bir yetkili olarak üyelerin yaşına "laf atmanız" hoş birşey değil. Bu sizi alakadar etmez. İsteyen kendi projesi hakkında etkinlik yapıp destek forumunda paylaşabilir. Tartışma olmadıkça. Birbirinize saygılı olun.

Kaan benim yerime konuşmuş ufak problemleri sorun haline çevirmeyin, güzel bir ortam yaratmak varken gerek yok bu tür işlere başarılar dilerim projende.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-10-2017 Saat: 14:53)#MİKA Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-10-2017 Saat: 14:49)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-09-2017 Saat: 21:47)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yaşınız zaten küçük bir de ileri de gerçek para vereceksin bunların yerine faydalı şeyler yapsaydın keşke

Bir yetkili olarak üyelerin yaşına "laf atmanız" hoş birşey değil. Bu sizi alakadar etmez. İsteyen kendi projesi hakkında etkinlik yapıp destek forumunda paylaşabilir. Tartışma olmadıkça. Birbirinize saygılı olun.

Kaan benim yerime konuşmuş ufak problemleri sorun haline çevirmeyin, güzel bir ortam yaratmak varken gerek yok bu tür işlere başarılar dilerim projende.
Teşekkür ederim. Dostum 10tl.net domain olunca gelmiyorlar (destek dekiler) .çok lu olursa destek de reklam yapmak yasak oluyor o yüzde  toplayıp üye sonra hemen premium a geçerim dedim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gençler Konuyu Güncelliyorum. (2 Forum İçin Alım Yapıyorum) Benimle Çalışmak İsteyen Herkese Her Daim İş var. Çok Proje Çok Site Çok içerik var. O yüzden uzmanlık alanınız ya da yapmak dan hoşlandığınız alan ne ise o alanda başvurursanız sevinirim.Bu arada .com lu forum için alım yapıyorum .com lu site mi yazmak yasak mı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet yasak. Yardım dışında 10tl.net dışı site paylaşımı yasak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-02-2018 Saat: 23:11)* A w P * Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet yasak. Yardım dışında 10tl.net dışı site paylaşımı yasak.

Tamam O zaman .com lu olan sitem için özelden yazarım site için başvurmak isteyenler özele. Uzmanlık alanlarınızı da yazabilirsiniz isteyen olursa discord da var oradan da görüşebiliriz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping