Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foruma Yetkili Alıyorum. [Maaşlı] :)
(12-09-2017 Saat: 12:08)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-09-2017 Saat: 12:06)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-09-2017 Saat: 11:50)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ödeneği vermezsen sıkıntı çıkacaktır :D

Neden vermiyeyim ki? :)

Bilemiyorum artık

Sonuçta emeklerinin karşılığını vereceğim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
//Güncel Arkadaşlar. Bu arada foruma reklam da alacağım sağ sol kısımlara ve ana kısıma banner da alacağım boyutuna göre fiyat değişiyor. İsterseniz Karşılıklı reklam da verebilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ücret verecek kişi neden free forum kullanır orası da kullanıcıların kafasında bir soru işareti.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2017 Saat: 21:19)Hyponies Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ücret verecek kişi neden free forum kullanır orası da kullanıcıların kafasında bir soru işareti.

Free forum değil .com luya taşıma işlemi olacak şu an üye ve sistem turtması yapılıyor :) Ek olarak üyelere sp ile maaş verilecek ama farkı dükkan da kategori ve ürün çeşitliliği fazla olacak. teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oncelikle Forum 2 Aşamalı Olarak Maaş Sistemi Yani Suan 10tlnet subdomain li 1 yada 1.5 ay kadar burada kalacak (sistem oturana kadar. daha erken oturursa ve ekip kurulunca daha erken gecilecek)
1. Aşama daki maaş
SP ile istenirse haftalik istenirse aylık Duzenli maaş verilecek. Ayriyeten Forum da ki Her attığın konu ve yoruma SP alacaksın. Diğer üyelerden farklı yetki ve özelliklere sahip olacaksın. SP Kontrollü Şekilde TL Ye cevirilebilecek.
---------------------------------------------------
Sistem oturunca premium hosting ve .com veya net li domain e gecilince ...
2. Aşamada ki Maaş
Normal Sistem :) TL ile belirli düzenli ücret ister aylık ister haftalık ininal yada Papara yada banka hesabı (inan ile) atm falan uzerinden düzenli olarak yatacak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2017 Saat: 01:22)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oncelikle Forum 2 Aşamalı Olarak Maaş Sistemi Yani Suan 10tlnet subdomain li 1 yada 1.5 ay kadar burada kalacak (sistem oturana kadar. daha erken oturursa ve ekip kurulunca daha erken gecilecek)
1. Aşama daki maaş
SP ile istenirse haftalik istenirse aylık Duzenli maaş verilecek. Ayriyeten Forum da ki Her attığın konu ve yoruma SP alacaksın. Diğer üyelerden farklı yetki ve özelliklere sahip olacaksın. SP Kontrollü Şekilde TL Ye cevirilebilecek.
2. Aşamada ki Maaş
Normal Sistem :) TL ile belirli düzenli ücret ister aylık ister haftalık ininal yada Papara yada banka hesabı (inan ile)  atm falan uzerinden düzenli olarak yatacak.

.com için @admin 'in haberi varmı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2017 Saat: 04:37)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-09-2017 Saat: 01:22)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oncelikle Forum 2 Aşamalı Olarak Maaş Sistemi Yani Suan 10tlnet subdomain li 1 yada 1.5 ay kadar burada kalacak (sistem oturana kadar. daha erken oturursa ve ekip kurulunca daha erken gecilecek)
1. Aşama daki maaş
2. Aşamada ki Maaş
Normal Sistem :) TL ile belirli düzenli ücret ister aylık ister haftalık ininal yada Papara yada banka hesabı (inan ile)  atm falan uzerinden düzenli olarak yatacak.

.com için @admin 'in haberi varmı

Sıkıntı olur mu ki? Haber veririm de hiç kimse benim p.mleri okumuyor 1 haftadır reklam yayınlarmısınız diye 3 admine mesaj atıyorum ulaşmaya çalışıyorum. Takmıyorlar :) Belki işleri vardır ama en azından şu an meşgulum dese :)
---- Bir de .com a geçmede sıkıntı ne için olacak ki?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sıkıntı olabilir alan adı sahibi hiç geçirmeyebilirde tamamen ona kalmış birşey onun yerine foruma yönlendirme kodu ekleyebilirsin en sağlıklısı olacaktır
Kod:
<meta http-equiv="refresh" content="0;URL=http://yönlendirileceksite.com">
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2017 Saat: 15:07)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sıkıntı olabilir alan adı sahibi hiç geçirmeyebilirde tamamen ona kalmış birşey onun yerine foruma yönlendirme kodu ekleyebilirsin en sağlıklısı olacaktır
Kod:
<meta http-equiv="refresh" content="0;URL=http://yönlendirileceksite.com">

2 sini de düşündüm faka ben siteyi komple taşımak istiyorum (içindekiler dahil)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@byr1ddick Onun yerine simdi direk .com alan adi ve domain alacagim ******* den. Uğraşmiyim sonra dedim aslinda para sıkıntı degil. Ama tutmazsa çöpe gider diye böyle düşünmüştüm. Seni de beklerim eger gelmek istersen kapim her zaman açık. Tabi site ismi ve alan tema her sey yep yeni olacak butce çıkartacağım. SP ILE DEGİL GERCEK PARA ILE MAAŞ VERECEGİM.

Degerli üyelerin fikrini almak isterim...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerçek para ile maaş verilecekse gelirim. Grafik konusunda yardımcı olurum.
* Tema çizimi özel rank ve özel logo yapabilirim. Referans gösterebilirim.
@teknoplatform
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Maaşlı Diyince Bende Gerçek Para Sandım Sp'miş Sp Açığı Var Sitede Basarsın 5milyon sorun olmaz :) @metehandurmus kanka sana gönderdim splerimi şimdi bunlar beni yalancı çıkartır :I)Y

Bu Arada Şu Bir Gerçektir Senin Site En İyi Site Olamaz. İmkansız Değil 100000%000.1 Olanaksız
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yaşınız zaten küçük bir de ileri de gerçek para vereceksin bunların yerine faydalı şeyler yapsaydın keşke
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-09-2017 Saat: 21:44)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Maaşlı Diyince Bende Gerçek Para Sandım Sp'miş Sp Açığı Var Sitede Basarsın 5milyon sorun olmaz :) @metehandurmus kanka sana gönderdim splerimi şimdi bunlar beni yalancı çıkartır :I)Y

Bu Arada Şu Bir Gerçektir Senin Site En İyi Site Olamaz. İmkansız Değil 100000%000.1 Olanaksız

Üyelerin düşünceleri projeleri ile sahan tertipli bir şekilde konuşursanız hem sizin için hemde forumdaki üyeler için daha iyi olur. @RedOx
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-09-2017 Saat: 22:52)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @byr1ddick . SP ILE DEGİL GERCEK PARA ILE MAAŞ VERECEGİM.

Degerli üyelerin fikrini almak isterim...

Demiş. Bu nedenle mesaj attım konuya. Bu aralar sıkışığım, metroya atacak parayı kendim çıkarayım bare :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-09-2017 Saat: 22:38)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-09-2017 Saat: 21:44)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Maaşlı Diyince Bende Gerçek Para Sandım Sp'miş Sp Açığı Var Sitede Basarsın 5milyon sorun olmaz :) @metehandurmus kanka sana gönderdim splerimi şimdi bunlar beni yalancı çıkartır :I)Y

Üyelerin düşünceleri projeleri ile sahan tertipli bir şekilde konuşursanız hem sizin için hemde forumdaki üyeler için daha iyi olur. @RedOx

Ban atmak istersen buyur at. Benim boş zamanım yok. Doğru dogru derim kimseye vaaz verecek halim yok k
b
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-09-2017 Saat: 21:47)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yaşınız zaten küçük bir de ileri de gerçek para vereceksin bunların yerine faydalı şeyler yapsaydın keşke

Sen benim ne yaptığımı ya da gerçek yaşımı bilmeden yorum yapma senin yaşının kaç olduğunu herkes biliyor ;) Abisi istersen projelerime laf atmadan bi düşün @ismaililhan  Şefim şikayetçiyim bu şahıs dan yaşı küçük diyen kişi benden 6 yaş küçük :) ve konumu saptırıyor...

Yalnız destek üzerinden değil maaş hem de kontrollü olacak sp ler sen takma kafana bu arada bundan esinlener daha kapsamlı bir sistem kodluyoruz ben ve ekibim. sadece alımları teknoplatform.10tl.net den yapılacak site script ve işlemler tamamlandığı anda domain + hosting hazır sepet de :) tak diye alacağız. Oradan devam edeceğiz....

@ismaililhan
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-09-2017 Saat: 21:47)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yaşınız zaten küçük bir de ileri de gerçek para vereceksin bunların yerine faydalı şeyler yapsaydın keşke

Bir yetkili olarak üyelerin yaşına "laf atmanız" hoş birşey değil. Bu sizi alakadar etmez. İsteyen kendi projesi hakkında etkinlik yapıp destek forumunda paylaşabilir. Tartışma olmadıkça. Birbirinize saygılı olun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-10-2017 Saat: 14:44)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sen benim ne yaptığımı ya da gerçek yaşımı bilmeden yorum yapma senin yaşının kaç olduğunu herkes biliyor ;) Abisi istersen projelerime laf atmadan bi düşün @ismaililhan  Şefim şikayetçiyim bu şahıs dan yaşı küçük diyen kişi benden 6 yaş küçük :) ve konumu saptırıyor...

Yalnız destek üzerinden değil maaş hem de kontrollü olacak sp ler sen takma kafana bu arada bundan esinlener daha kapsamlı bir sistem kodluyoruz ben ve ekibim. sadece alımları teknoplatform.10tl.net den yapılacak site script ve işlemler tamamlandığı anda domain + hosting hazır sepet de :) tak diye alacağız. Oradan devam edeceğiz....

@ismaililhan
Önemli olan icraat.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-10-2017 Saat: 14:49)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bir yetkili olarak üyelerin yaşına "laf atmanız" hoş birşey değil. Bu sizi alakadar etmez. İsteyen kendi projesi hakkında etkinlik yapıp destek forumunda paylaşabilir. Tartışma olmadıkça. Birbirinize saygılı olun.

Üyelerin yaşına laf atmadım , sadece yaşından emin olmak için yazdığım bir yorumdu , arkadaşın yaşını bilmediğimden yazmıştım.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping