Dev Torrent arsivi

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Proje [Radyo]
Öncellikle herkese Merhaba.

Arkadaşlar benim aklımda radyo projesi var ve ekip toplamaya çalışıyorum şimdi bir kaç kişi cıkar reklam yapma felan dicekler hiç gerek yok. Çünkü radyo 10TL.NET adına acılcak ve o isimle devam edicektir.

Bunun icin bana Maddi yardım edicek kişiler aranıyor fiyatlara baktım baya ucuk gidiyor Size Şöyle Resimde Gösteriyim ve Ben burda 499.000 TL'lik olan paketi satın almayı düşünüyorum DyXg9O.jpg

adminler'de böyle bir proje'ye izin verirse gerçekleştirmeyi düşünüyorum ve destek.10tl.net üzerinden 18 yaşından büyük düzgün yayın yapabilcek dj'ler alımı yapıcağım saygılı olan böyle bir projede bulunmak istiyenler'den herkez ayrı ayrı dallar'da yer alıcak örn; ben Arabesk başka bir arkadaş pop başka bir arkadaş slow tarzında lafı fazla'da uzatmak istemiyorum. ilgilenler bana ulaşşınlar...

Bu arada konu yeri yanlışsa yetkililer bir el atsınlar
UltraTorrenTR - UTorrent'de Yeni Adres

TÜRK OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM.
BU VATAN BÖLÜNMEYECEK.
EY ŞANLI TÜRK ORDUSU.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kolay gelsin hocam .
#MyBBOkulu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Değecek mi bilmiyorum şahsen. Yani forumu küçümsemek için demiyorum (ki ben foruma güzelce emek verdiğimi düşünüyorum) 10-20 kişi aktif oluyor. Yani üyeler için ise değmez gibi. Başarılar dilerim :)
illustrator & digital artist
someday i’ll find my way out of here
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-09-2017 Saat: 01:40)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Değecek mi bilmiyorum şahsen. Yani forumu küçümsemek için demiyorum (ki ben foruma güzelce emek verdiğimi düşünüyorum) 10-20 kişi aktif oluyor. Yani üyeler için ise değmez gibi. Başarılar dilerim :)

üyeler icin ve Siteye üye cekmek icin sadece burdakiler değil başka sitelerden insanlar radyoyu dinleyen kişileri siteye cekmek için amaç site hitini yükseltmek

BU VATAN BÖLÜNMEYECEK.
EY ŞANLI TÜRK ORDUSU.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-09-2017 Saat: 01:49)traqul Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-09-2017 Saat: 01:40)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Değecek mi bilmiyorum şahsen. Yani forumu küçümsemek için demiyorum (ki ben foruma güzelce emek verdiğimi düşünüyorum) 10-20 kişi aktif oluyor. Yani üyeler için ise değmez gibi. Başarılar dilerim :)

üyeler icin ve Siteye üye cekmek icin sadece burdakiler değil başka sitelerden insanlar radyoyu dinleyen kişileri siteye cekmek için amaç site hitini yükseltmek
Parayı adminler vermeli o halde :D Sonuçta sistem onlara ait. Kendi siten varsa ona yapabilirsin ya da adminlerle anlaşabilirsin gelirin bir miktarını alabilirsin.
Başarılar dilerim :)
illustrator & digital artist
someday i’ll find my way out of here
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-09-2017 Saat: 01:56)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-09-2017 Saat: 01:49)traqul Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Parayı adminler vermeli o halde :D Sonuçta sistem onlara ait. Kendi siten varsa ona yapabilirsin ya da adminlerle anlaşabilirsin gelirin bir miktarını alabilirsin.
Başarılar dilerim :)

Orası onlara kalmış amaç siteyi daha eğlenceli hale getirmeye çalışmak...

@admin

BU VATAN BÖLÜNMEYECEK.
EY ŞANLI TÜRK ORDUSU.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kötü proje. Bu projelere çok çağırdılar. Hepsine aynısını dedim hepsi başarısız oldu. Ama biraz önceden. O zamanlar radyolara ilgi vardı ama azalmaya başlıyordu. Şuan çok azdır.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
500 tl vermenize gerek yok ben radyohosting sağlardım fakat bu projelerin tutmayacağı basbariz ortada bu yüzden yani boşuna para verip israf etmeyin yeni ve piyasada olmayan birşeyler düşünüp onu yapsanız daha iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@metinaydin hosting sağlayacakmış, ikiniz başlatın bunu...
Ana prensibimiz "İnsana Saygı" Amacımız sadece para kazanmak ya da geyik değil, aynı zamanda faydalı şeyler yapmak. sadece para kazanmak olsaydı, yapılacak birçok şey vardı...  Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, tatmin olmazlarsa da bana yazabilirler. Elimizden geldiği kadar adaletli olmaya, evrensel hukuk kaidelerine uymaya çalışacağız. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Yeni Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Radyo yerine biraz yatırım yapıp bilişimle ilgili 10TL Youtube kanalı açılabilir :D
eski araştırma geliştirme ekibi lideri
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gereksiz bir şey bence
İletişim Kanalları:
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-09-2017 Saat: 18:47)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Radyo yerine biraz yatırım yapıp bilişimle ilgili 10TL Youtube kanalı açılabilir :D

Sağlam Adamlara İhtiyaç olucaktır... :)

(11-09-2017 Saat: 18:37)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @metinaydin hosting sağlayacakmış, ikiniz başlatın bunu...

Tamam İletişime Geçiceğim onunla..

BU VATAN BÖLÜNMEYECEK.
EY ŞANLI TÜRK ORDUSU.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi