Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astral Seyehat
(10-09-2017 Saat: 22:20)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dipveb moruk gizli efbiay belgeler oo astral seyat buldum dipvebb. Beni bilen bilir 2 yıl boyunca uğraştım zaman kaybı

Kendini komik falan mı sanıyorsun böyle yazınca? Yorumuna teşekkür ettikleri zaman egon tatminmi oluyor?Hadi teşekkür edeyim sen büyüksün. İnanmıyorsan boş yorumlar atma inanan inanır.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2017 Saat: 22:20)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dipveb moruk gizli efbiay belgeler oo astral seyat buldum dipvebb. Beni bilen bilir 2 yıl boyunca uğraştım zaman kaybı

Herşeyin açıkta olduğunu sanmışsın burada fakat deepweb'in ne kadar yer altında ve ne kadar gizlilikle ilgili şeyler olduğunu bilmiyorsun herşeyi public(açık genel) sanıyorsunuz ama birazcık private (gizli) araştırmalar yapsanız. zaman kaybı olmayacağını hatta size paranın nasıl kazanılabileceğini aşama aşama anlatan yerler bile bulabiliyorsunuz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-09-2017 Saat: 11:07)metinaydin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Herşeyin açıkta olduğunu sanmışsın burada fakat deepweb'in ne kadar yer altında ve ne kadar gizlilikle ilgili şeyler olduğunu bilmiyorsun herşeyi public(açık genel) sanıyorsunuz ama birazcık private (gizli) araştırmalar yapsanız. zaman kaybı olmayacağını hatta size paranın nasıl kazanılabileceğini aşama aşama anlatan yerler bile bulabiliyorsunuz.

@metinaydin Arkadaş sürekli tek taraflı düşündüğü için senin anlatacağın şeyleri anlayacağını pek sanmıyorum,kendini boşuna yorma yani kardeşim :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping