Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ücretsiz site kurma servisi kursam mı? (forum değil)
Benim aklımda böyle bir fikir var. 10TL.NET'le kıyaslamıyorum tabi ki hem yıllanmış hem de gayet güzel bir forum servisi. Ben FTP dağıtımı yapan isteyen kişinin istediği gibi script kurmasını sağlayan bir ücretsiz servis kurmayı düşünüyorum. Yeterince reklam yapıldığı takdirde gayet büyüyebileceğimi düşünüyorum. Fikirleriniz görüşleriniz nelerdir?

(+ maddi durumum yeterli)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Maddi durumum yeterli diyebilmen için elinde gerçekten iyi miktarda para olmalı. Ben aylık tek bir web sitesinin vds sunucusuna 45 TL veriyorum. Böyle birşey yapacaksan elinde gerçekten sağlam bir fiziksel sunucu olmalı. Ayrıca öyle yapacağına direk ücretsiz host dağıtan bir yer kursan daha çok tutar. Scriptlere insanlar artık pek ilgi göstermiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Maddi durumun yeterli diyelim panellere paran yeter mi ? Panel kurulumundan anlaman için profesyonel bir linux kullanıcısı olman gerek.Windows hayal bile etme.Paneli kurduktan sonra multi forum scriptini kurmak kolay.Senin istediğin farklı ama ilk önce vds ve panel gerekli.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ftp dağıtmak kolay mı sanıyorsun yapta siteler index yesin :) kolay değil hocam .d
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kesinlikle kolay değil. Gerçek anlamda profesyonel olmanız gerekiyor bu tür şeyleri sisteme oturtabilmek için, sadece "bilmeniz" değil.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Maddi durumum iyi diyorsa gider uzman bir çalışan alır kendine. Siz niye kafanızı yordunuz bu kadar?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2017 Saat: 17:07)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Maddi durumum iyi diyorsa gider uzman bir çalışan alır kendine. Siz niye kafanızı yordunuz bu kadar?

Anlatmaya çalıştığım şey o değil. Bir projeyi yönetmek kolay değil.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uzman Alsa Ne Olucak Adam Aylık Kaç Para İster 1 Kişiyle Olcak İş Değil.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2017 Saat: 22:48)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uzman Alsa Ne Olucak Adam Aylık Kaç Para İster 1 Kişiyle Olcak İş Değil.

Adam gelirine güveniyor demekki yazıyor. Uğraşmaya gerek yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2017 Saat: 22:50)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-09-2017 Saat: 22:48)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uzman Alsa Ne Olucak Adam Aylık Kaç Para İster 1 Kişiyle Olcak İş Değil.

Adam gelirine güveniyor demekki yazıyor. Uğraşmaya gerek yok.

Maddi durumdan kastı sanırım reseller hostingidir domainidir falan filan. Başarılar bende 10 gün evvel önce açmıştım. Yükü ağır geldi kapattım. Çok emek ister çook.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping