Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Bilgisayar - Yarın Alıyorum
Geçen seferde konu açmıştım o bilgisayarı almaktan vazgeçtim daha iyisini buldum bunu almaya karar verdim yarın kesin olarak alacağım
Fiyat: 700 TL
Leptop markası: Hp Pavilion Sleekbook 15
ikinci el. 
Pili ölü.

Özellikleri: 8 gb ram 
2+2 gb ekran kartı (Nvidia GeForce GT630M + intel grafik kartı)
i5 işlemci 1.7 ghz Turbo mod ile 2.5 ghz
750 gb HDD

Sizce nasıl? Gta 5 te kaç fps alırım? Elimdeki bütçeyle en iyisini almaya çalışıyorum

maxresdefault.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgisayar toplamanı tavsiye ederim. Bide ikinci ellerde sorun çıkabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2017 Saat: 22:01)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayar toplamanı tavsiye ederim. Bide ikinci ellerde sorun çıkabilir.

700 tl ye nasıl bir bilgisayar toplayabilirim ki :( bunu almam daha mantıklı olur bence
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
700 ₺ ye gta 5 bile kaldıran sıfır bilgisayar toplayabilirisiniz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun şimdiden.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Radison bu konuda size yardımcı olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2017 Saat: 22:03)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun şimdiden.

teşekkürler umarım hayal kırıklığına uğramam (:

@Michigan
yukarda yazmış olduğum özellikte bir pc toplasam 1000 tl yi geçer bütçe ondan eminim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu fiyata iyi tabiiki. Fakat taksitle üstüne birazdaha ekleyip bir bilgisayar alsan çok daha iyi olur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2017 Saat: 22:08)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu fiyata iyi tabiiki. Fakat taksitle üstüne birazdaha ekleyip bir bilgisayar alsan çok daha iyi olur

masaüstü düşünmüyorum ülkemizde en ucuz leptop fiyatları ortada. bu leptobun fiyatına bakayım dedim yurtdışında 1500 tl civarı ülkemizde 2500 3 bin tl yani anlayacağın sıfır leptoplar hayli pahalı (benim gibi yüksek performans bekleyenler için)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aslında 700tl ye iyi bir bilgisayar olmuş.GTA 5 kaldırır mı diye sormuşsun gpu yetiyor oynatmaya ama i5 3317U 1.7GHz gibi bir işlemciyle ne kadar iyi oynayabilirsin o muamma.Heralde 20 25 fps arası oynarsın.1 2 saniye süreklilik gösteren donmalarda dahil ;)

Eğer ben masaüstü bilgisayarda alırım diyorsan 800 900 liraya sana gta 5 i high 1080p bile oynatacak bir sistem toplayabilirim.
Fakat ikinci el :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
700 TL'yi en iyi böyle değerlendirebilirsin muhtemelen. GTA 5 oynatsa bile belli bi süre sonra sıkıntıların çıkacağını düşünüyorum. Düşük leptoplar kalitesiz oluyor. Uzun süreli leptop düşünüyorsanız kesenin ağzını açmanız gerekiyor. Ama 700 TL'ye de hiç fena değil almalısın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2017 Saat: 22:38)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 700 TL'yi en iyi böyle değerlendirebilirsin muhtemelen. GTA 5 oynatsa bile belli bi süre sonra sıkıntıların çıkacağını düşünüyorum. Düşük leptoplar kalitesiz oluyor. Uzun süreli leptop düşünüyorsanız kesenin ağzını açmanız gerekiyor. Ama 700 TL'ye de hiç fena değil almalısın.

Beni bir süre idare etsin yeterli zaten :) ben çok oyun oynayan birisi değilim payday 2 felan oynarım o tarz oyunlar oynarım lol cs go tarzı genelde iş için kullanıyorum evet bende senin gibi düşünüyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun önceden konunu görseydim 400 tl'ye masaüstü bilgisayar satıyorum
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1-)Bütçenizi 1000 tl ye kadar yükseltin. Sizin isteklerinizi fazlasıyla karşılayacak bir APU sistem toplanır..

2-)704'tlye i5 buldum bu gta 5 kaldırır ortalama 20 fps alırsın ama fps hakkında bilgim yok.
1-500x500.jpg
Notebook Markası
Lenovo
İşlemci Markası
Intel
İşlemci Modeli
intel 4.Nesil Core i5-4210U İşlemci
İşlemci Tipi
Intel Core i5
İşlemci Hızı
i5-4210U - 1.7 GHz Turbo Boost ile 2.7 GHz'e kadar
İşlemci Cache