Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Ücretli] 10TL.NET Forum Optimizasyonu
10TL.NET siteleri olan arkadaşlar için optimizasyon bakımı yapıyorum.
Hem 10TL.NET Sitelerinin daha kaliteli hale gelmesi adına hem de benim kâr elde edebilmem için sunduğum bir hizmettir bu.

Temel Paket - 5 ₺
  • Temel Ayarlara Optimizasyon
  • Ek Güvenlik Önlemleri
  • 2 Günlük Destek

Platinum Paket - 20 ₺
  • Tüm Ayarlara (Yapılandırma, Temel, Kategori, Üye, Grup vs...) Optimizasyon
  • Ek Güvenlik Önlemleri
  • SEO Optimizasyonu
  • Özel Grafikler (Smileyler, Konu İkonları, Ranklar vs...)
  • 1 Haftalık Destek

Temel Paketi, hali hazırda olan bir forumunuz varsa ve sadece ayarların güncellenmesini ve optmize edilmeisini istiyorsanız bu paketi seçin. Tabi dilerseniz sıfır kuracağınız foruma da yaptırabilirsiniz.

Platinum Paketi , Sıfırdan bir forum kurduysanız ve forumun bütün ayarlarının (üye grupları, forum kategorileri, forum yapılandırması, temel ayarlar, sistem bakımı, güvenlik vs...) istiyorsanız bu paketi seçin.

Ödeme Yöntemleri
İninal - Papara - EFT
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Ek güvenlik önlemleri" :)

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@OnLiNe 10TL.NET sitelerinde ftp erişimi yok bu yüzden temel güvenlik önlemlerini alamıyoruz ben de admin panelinden yapılabilecek olan güvenlik önlemlerini yapıyorum. O yüzden ek dedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
edit.......
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi fikir olabilir. İşini hızlıca halletmek isteyenler olur vs. Ek güvenlik captcha soruları eklemek mi oluyor?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Helper O da var ama temalardan ve ayarlardan yapılacak bazı şeyler de var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-09-2017 Saat: 20:33)Michigan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @OnLiNe 10TL.NET sitelerinde ftp erişimi yok bu yüzden temel güvenlik önlemlerini alamıyoruz ben de admin panelinden yapılabilecek olan güvenlik önlemlerini yapıyorum. O yüzden ek dedim.

Yanlış anlama kardeşim küçümsemek gibi algılama sakın, kolay gelsin :)

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırı satışlar dilerim, daha önce bir paket sattınız mı? Tasarımları siz mi yapıyorsunuz? Eğer siz yapıyorsanız bir tane örnek tasarım gösterir misiniz?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı satışlar dostum.Örnek tasarım varsa görmek isterim açıkçası :)
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-09-2017 Saat: 21:44)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayırı satışlar dilerim, daha önce bir paket sattınız mı? Tasarımları siz mi yapıyorsunuz? Eğer siz yapıyorsanız bir tane örnek tasarım gösterir misiniz?

@yusufkoc, Tasarım derken? Hangi tasarımlardan kasyediyorsunuz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mesela rütbe demişsin. Böyle tasarımlardan bahsediyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-09-2017 Saat: 21:47)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mesela rütbe demişsin. Böyle tasarımlardan bahsediyorum.

@yusufkoc, Aaa evet, Photoshop bilgim kaliteli ve güzel bir rank yatmak için yeterli bundan emin olabilirsiniz. Şuanlık paket satmadığım için referans gösteremiyorum. Ama dilerseniz kendiniz rank seçip bana atıp ben yükleyebilirim.

Ayrıca 3-4 yıllık da MyBB tecrübem bulunuyor. Bilgimden de şaşmayın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu günceldir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tek referansın @ASiPaTRoN olsa gerek ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2017 Saat: 22:19)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tek referansın @ASiPaTRoN olsa gerek ;)

Bence yeterli .
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@bretwskin @Tardis, Kastınız nedir? @ASiPaTRoN hocayla göz hatası yüzünden bir sıkıntı olmuştu düzeltmeyi teklif hettim hatta ö.m den ufak bir düzeltme kodu paylaştım gönderdim. Kendisi kabul etmedi.

Ayrıca ASiPaTRoN hoca referansım değil çünkü iş hiç tamamlanmadı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Michigan yanlış anladınız benim kimseye kastım yok .
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yok hocam üstünüze alınmayın Tardis hocam sizde alınmayın kötü anlamda söylemedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşa hatalarını ilettim kendisi de biliyor. Üslup konusunda problemleri vardı onu da çözeceğini umuyorum.
Tam anlamıyla referans olduğumu söylemem doğru olmaz ama işini yapmaya çalışan bir arkadaş. Ki zaten benim böyle konuşuyor olmam birçok kişi için yeterli olacak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu günceldir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform