Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek Sitesi Hakkındaki Önerim
Forum çok düzensiz ve biraz rahatsız edici diye düşünüyorum.
Destek sitesi hakkında önerilerim var İnşAllah uygulanır.

Yeni bir tema yapılması gerektiğini düşünüyorum, şahsen şuan ki temayı hiç sevmiyorum. (Daha iyi bir temanın kodlaması gerektiğini düşünüyorum)

Kadro yenilenmeli. Şu an ki yetkililer kalsın, amenna. Ama forumdaki hataları sık sık düzeltecek yeni bir admin ve daha çok yetkili alınması kanaatindeyim.

Ve seviyeli rütbe sisteminin saçma olduğunu düşünüyorum. Sadece bir grafiker olacak bir de grafiker lideri. Başkasına gerek yok.

@admin imizden de 10TL.NET sitesinin arayüzünü değiştirmesini daha kaliteli bir hale getirmesini talep ediyorum.

ÖNERİ
Onaylı Forum Açma Sistemine geçilmesini düşünüyorum. Fake ve sahte forumların önüne geçmiş oluruz.
Birisi 10tl.net sitesi açtığında yönetim kontrolünden geçirilecek ve o site kaydedilecek. Belli aralıklarla kontrol edilecek ve spam bir şeyo lup olmadığı veya sitenin başı boş halde olup olmadığı kontrol edilecek. Site spamsa , botsa veya başıboş haldeyse site silinecek.

10TL.NET sitesi açılırkende bir sözleşme ve sözleşme onayı olması gerektiğini düşünüyorum. Site açarken sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum diyecek. Sözleşme de de site açma kuralları vs.. yer alacak.

Farkındayım yöneticlerin vakti yok ama o halde aktif olacak yetkililerde alınsın diyorum ben. Bana sorarsanız Şu haldeki destek sitesinden de 10tl.net'ten de memnun değilim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kadro değişmeli, eklemeler yapılmalı diyoruz fakat forumda aktif olan kişiler zaten belli. Kaç aktif üye var ki ? 10 tane varsa iyi yani. Çok büyük bir forum olsaydı katılıyor olurdum bu fikrinize.

Diğerleri için haklısınız. Temayı zaten ben çizdim. En son kodlanıyordu.
bkz: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=91354
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform