Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizde Knıght Online Artık Neden Oynanmıyor?
Knight Online, Mgame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş ve NTTGame tarafından yayınlanan, çok oyunculu, devasa bir çevrimiçi rol yapma (MMORPG) oyunudur. Dünyanın farklı bölgelerinde farklı şirketler tarafından ücretsiz (Free2Play) veya ücretli (Pay2Play) olarak hizmete sunulan Knight Online'ın toplamda seksenden fazla ülkede milyonlarca oyuncusu bulunmaktadır.

Knight Online, 2002 yılının Haziran ayında Demo beta sürümü olarak sunucularını açmıştır.Oyunun ilk adı Knight Empire'dir ve K2Network isimli şirket tarafından yayınlanmaya başlamıştır.Karakterlerin şu anda ulaşabileceği seviye sınırı 83 iken ilk açıldığı dönemde 65 Leveldi.Beta sürümünde sadece Ares sunucusu vardı.Tam sürüm olarak 4 Sunucuyla açılmıştır.Bu sunucular Ares , Dies  , Beramus , Xigenon'dur.2004 yılında Knight Online ismini almıştır.Fire Drake  isimli patch'in gelmesiyle birlikte Breth ve Piana haritalarının yerine Luferson Castle ve El Morad gelmiştir.2007 yılında New Moradon olarak gelen patch ile birlikte Moradon'un haritası değişmiş ve çok daha büyük bir harita olarak oyunculara sunulmuştur.

2012 Yılında Mgame Corporotion  oyunun yayıncısı olan K2Network'e usulsüzlük yapması iddiasıyla ilgili olarak dava açmıştır.Bu iddialara göre K2Network  Mgame'in Knight Online'a ait kaynak dosyalarını çalması, VPN ile sunuculara bağlanan MGame’in bağlantısını koparması, Mgame'den habersiz bazı Türk oyuncularıyla anlaşma sağlayarak oyun içi eşya karşılığında maddi gelir elde etmesi, Mgame'den izinsiz oyun için event düzenlenmesi ve daha çok maddi kazanç sağlamak adına Free2Play limitinin azaltılması gibi nedenler yer almaktaydı.Dava sonuçlandığında K2Network ve Mgame, Knight Online işletme lisansıyla ilgili karşılıklı anlaşmaya varmış ve Mgame oyunu NTTGame isimli şirkete devretmiştir.

Sizce böyle bir oyun neden artık eskisi kadar oynanmıyor? Nice gencin hayatında büyük bir yer kaplayan bu oyun sizce bu zamanlarda neden oynanmıyor?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
KoXP der susarım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Berbat oyun bunun yerine 1 yıl kodlama öğrendim .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2007-2012 yılında en çok sevilen oyunlardan biriydi.Oynadım da fakat pek anlamadım silkroad daha mantıklı geldi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Modası geçti. Bir dönem "en iyisi" olan bir dönem çöpe dönüşebiliyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2004-2015 yılları arasında Türkiye'de en çok sevilen oyunlardan biriydi, internet kafe turnuvaları falan eğlenceli olurdu. Şimdi o internet kafede sabahtan akşama kadar Knight çarını kasan gençler eline mesleğini aldı. Yerini şimdi Minecraft oynayan çocuklar aldı.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu oyundan sebep üniversite sınavına girmeyen arkadaşlarımı hatırlıyorum :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-09-2017 Saat: 13:45)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu oyundan sebep üniversite sınavına girmeyen arkadaşlarımı hatırlıyorum :)

Herkes, okusa da okumasa da mesleğini eline aldı. Kimi garson oldu, kimi mühendis, kimi de grafik tasarımcı :P
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping