Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
destek.10tl.net Discord Sunucusu
https://discord.gg/MS9sXCz
Evet arkadaşlar Discord sunucu muzu açtım. Gelip kategorilerdeki odalarda zaman geçirebilir ve farklı insanlar ile online oyunlar oynayabilirsiniz. 

Sunucu kuralları;
-Başkasının yada oyun oynayanların odasına girip gereksiz troll vb. şeyler yapmak sınırsız ban sebebidir.
-Yöneticileri Gereksiz yere meşgul etmenin cezası serverdan kicklenmektir. Devamı durumunda cezası sınırsız bandır.
-Başkasının dini,milli,ırki,ahlaki ve ailevi değerlerine hakaret yada küfür sınırsız ban sebebidir.(düzenlendi)
-Bu kuralların hiçbirine uymayan kişiler sunucudan süresiz uzaklaştırılacaktır.

Hepinizi beklerim arkadaşlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence bu sunucuyu forumdan bir yetkili kurmalıydı ayrıca yetkililere danıştınız mı bunun için?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-08-2017 Saat: 21:54)Michigan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence bu sunucuyu forumdan bir yetkili kurmalıydı ayrıca yetkililere danıştınız mı bunun için?
Danışmadım ama aksi bir şey olacağını pek sanmıyorum. Belki yetkililer de destekleyebilir. Etiketlerseniz sevinirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
5 Defa açıldı 1 haftada kapandı .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aktiflik çok düştü yea hadi kapatalım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-08-2017 Saat: 21:59)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 5 Defa açıldı 1 haftada kapandı .
Öyle olacağını pek sanmıyorum. Aktiflik düşmez umarım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-08-2017 Saat: 22:01)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aktiflik çok düştü yea hadi kapatalım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geldim sunucuya.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform