Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
+18 Vatan Şaşmaz ve Katilinin Cesedi Sansürsüz +18
Video 18 yaşından küçüklere gösterilmiyor zaten ama ben ne olur ne olmaz diye code taglarına alayım :)

+18 İÇERİK İÇERMEKTEDİR.

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=Lxw9Hv4Lvds
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Allah rahmet eylesin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oyunlarda her gün böyle şeyler gördüğüm için izledim. Pek psikoloji bozcak bir şey yok aslında. Allah rahmet eylesin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Saygısızlık gibi olmasın ama birşey belirtmek istiyorum. Bu ülkede vatan uğruna kaç bin kişi öldü, hesap edemeyiz. Ancak bir ünlü öldüğünde gündemden düşmüyor. Şehitler için bir gün yas tutuluyor ve ertesi gün o kişi unutuluyor. Sonuç olarak sadece şehit yakınlarının acısı devam ediyor. Ancak bu ünlü öldüğünde gündem buna odaklanıyor. Neden bizim askerlerimiz dağlarda vatan uğruna şehit olurken gündem olmuyorda reyting yakalamış kişiler gündem oluyor?

Bizim ülkemizin başkanlarımı desem cumhurbaşkanımı desem bilmiyorum ama hiçbirinde empati yok sadece gösteriş için yaşıyorlar.

Ben asla Türk'leri kötülemiyorum. Benim damarlarımdada Türk kanı var. Ancak bunları düşündükçe ülkemden tiskiniyorum.
Bir örnek daha vermek istiyorum. Atatürk'ü dinsiz imansız olarak gören kişiler var. Atatürk hakkında kötü yorumları sosyal medyada yayınlayanlar var. Ben sadece birkaç şey söylemek istiyorum. Atatürk hepimizden çok dindardı. Atatürk din hakkında bazı yasaklamalar yaptı bu yasaklamaları aşağıdaki linke tıklayarak görebilirsiniz.
https://www.ateistforum.org/index.php?/topic/19753-mustafa-kemal-atat%C3%BCrk-islam-aleyhine-neler-mi-yapt%C4%B1/

Din hakkındaki yasaklanan bazı maddelere iyice bakmanızı öneriyorum. Bana göre Atatürk bu yasaklamaları Dini kötüye kullanmak isteyen insanları engellemek için yapmıştır. Sizin görüşünüz ne bilemem ancak yılımız gereği din adamlarının ihanetini görüyorsunuz. Din adamlarının sapıklığını ve televizyonlarda Dinimizi kötüye kullanarak prim kastıklarını görüyorsunuz.

Fazla uzatmayayım, baya uzun oldu. ^_^
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sevgilisi yaşlıymış şaşırdım.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2017 Saat: 17:27)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Saygısızlık gibi olmasın ama birşey belirtmek istiyorum. Bu ülkede vatan uğruna kaç bin kişi öldü, hesap edemeyiz. Ancak bir ünlü öldüğünde gündemden düşmüyor. Şehitler için bir gün yas tutuluyor ve ertesi gün o kişi unutuluyor. Sonuç olarak sadece şehit yakınlarının acısı devam ediyor. Ancak bu ünlü öldüğünde gündem buna odaklanıyor. Neden bizim askerlerimiz dağlarda vatan uğruna şehit olurken gündem olmuyorda reyting yakalamış kişiler gündem oluyor?

Bizim ülkemizin başkanlarımı desem cumhurbaşkanımı desem bilmiyorum ama hiçbirinde empati yok sadece gösteriş için yaşıyorlar.

Ben asla Türk'leri kötülemiyorum. Benim damarlarımdada Türk kanı var. Ancak bunları düşündükçe ülkemden tiskiniyorum.
Bir örnek daha vermek istiyorum. Atatürk'ü dinsiz imansız olarak gören kişiler var. Atatürk hakkında kötü yorumları sosyal medyada yayınlayanlar var. Ben sadece birkaç şey söylemek istiyorum. Atatürk hepimizden çok dindardı. Atatürk din hakkında bazı yasaklamalar yaptı bu yasaklamaları aşağıdaki linke tıklayarak görebilirsiniz.
https://www.ateistforum.org/index.php?/topic/19753-mustafa-kemal-atat%C3%BCrk-islam-aleyhine-neler-mi-yapt%C4%B1/

Din hakkındaki yasaklanan bazı maddelere iyice bakmanızı öneriyorum. Bana göre Atatürk bu yasaklamaları Dini kötüye kullanmak isteyen insanları engellemek için yapmıştır. Sizin görüşünüz ne bilemem ancak yılımız gereği din adamlarının ihanetini görüyorsunuz. Din adamlarının sapıklığını ve televizyonlarda Dinimizi kötüye kullanarak prim kastıklarını görüyorsunuz.

Fazla uzatmayayım, baya uzun oldu.  ^_^

O tutulan bir günlük yasta politika propagandası. Bu ülke benliğini kaybetmiştir artık. Yakında idamda gelir Arabistandan farkımız olmaz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2017 Saat: 17:32)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-08-2017 Saat: 17:27)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Saygısızlık gibi olmasın ama birşey belirtmek istiyorum. Bu ülkede vatan uğruna kaç bin kişi öldü, hesap edemeyiz. Ancak bir ünlü öldüğünde gündemden düşmüyor. Şehitler için bir gün yas tutuluyor ve ertesi gün o kişi unutuluyor. Sonuç olarak sadece şehit yakınlarının acısı devam ediyor. Ancak bu ünlü öldüğünde gündem buna odaklanıyor. Neden bizim askerlerimiz dağlarda vatan uğruna şehit olurken gündem olmuyorda reyting yakalamış kişiler gündem oluyor?

Fazla uzatmayayım, baya uzun oldu.  ^_^

O tutulan bir günlük yasta politika propagandası. Bu ülke benliğini kaybetmiştir artık. Yakında idamda gelir Arabistandan farkımız olmaz

Bu ülke sadece para kazandıranları seviyor, gerisi boş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping