Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Yıllık Sınırsız Host Çekilişi
Selam d10 ailesi.
Dönüşümün ardından sizleri mutlu etmek istiyorum. Aranızdan 1 yada 2 kişiye 1 yıllık sınırsız host hediye edeceğim. Host firması tanıdık olduğundan sorun yaşamayacaksınız. Çekiliş 2 gün sonra burada açıklanacak. 
Free host değildir. 1 yıl sınırsız. Alın tepe tepe kullanın. Normal fiyatı 40 TL'dir. Sadece maksat burda reklam olsun. Başka kar amacım yok yani. Beni burda tanıyan tanıyor zaten dolandırıcı olmadığımıda biliyorlar.
Ek olarak bir adet ssl yanında hediye vereceğim. Cpanel olsun o olsun şu olsun hepsini vereceğim merak etmeyin.
Cekilisyap.com üzerinden hepinizin adını gireceğim kim çıkarsa ona kesin olarak hostunu hediye edeceğim.
Katılım şartları;
-1 adet domaininiz bulunsun. (.tk gibi free domainler kabul etmemekteyiz. Bunu istememe sebebimiz host alırken sizlere domain vermiyoruz. Size ait olan bir domaini hosta bağlayacağız.)
-Doğrulama için 1 adet telefon numaranızın olması gerekmektedir.
Çekilişe katılmak için (yönetim için sorun olmayacaksa) buraya yorum yaparak veya özelden mesaj atarak katılabilirsiniz. Yorum sıkıntı olacaksa yorum yapmayın. Pm atın ben isminizi yazarım.
Katılıyorum yazmanız yeterlidir.

Bol şans..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum. Benim için güzel olurdu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ismini yazdım @OwlShields bundan sonra yorum yapacak arkadaşların isminide yazacağım ama spam olarak görünmemesi için herkese ayrı ayrı yazdım demeyeceğim toplu olarak hepinizin ismini yazıp isminizi yazdım diye buraya not edeceğim.

katıldığın için teşekkürler bol şans

Edit: çekilişi yarın başlatacağım kime çıkarsa buraya ss olarak atacağım daha sonrada hosting bilgilerini özelden gönderirim.

EDİT2: İSMİNİ ÇEKİLİŞE YAZDIĞIM KİŞİLERİN MESAJLARINA TEŞEKKÜR VERECEĞİM. BÖYLECE İSMİNİZİ YAZDIĞIMI GÖREBİLİRSİNİZ. MESAJ YOĞUNLUĞU OLMASIN DİYE KONUYA YORUM YAZMAYACAĞIM

ismi yazılan kişiler:
OwlShields 
proallturkey 
SnowyNight

eklenecek...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben katılmak istiyoum hatta ismini ver bende dağıtırım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
katılıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Domainim olmadığı için katılamıyorum.
Kazanacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
çekilişi bu akşam saat 21:00 gibi başlatmaya karar verdim teşekkür verdiklerim isimlerinizi not ettim 21 e kadar çekilişe katılım devam edecektir kazanan bu akşam belli olur en geç yarın teslim etmiş olurum

tekrardan bol şans diliyorum herkese

çekiliş takip linkiniz: https://www.cekilisyap.com/oturdugun-yerden-hostunu-al
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Son 2 dakika...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılayım :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Son saniyelerde ekledim senide bakalım kim çıkacak
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2017 Saat: 21:59)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Son saniyelerde ekledim senide bakalım kim çıkacak

Zaten host var da çıkarsa 10 - 15 tlye satarım :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1 yıllık sınırsız hostingi kazanan @SnowyNight özel mesaj yolu ile talimatları gönderdim. Hayırlı olsun. Diğerleri üzülmesin devamı gelecek :)

4M68MY.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun. @SnowyNight
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2017 Saat: 22:04)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun. @SnowyNight
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim herkese.
Özelden bir şeyler ileticeğim sizlere.

Bu hostu alırsak satabiliyor muyuz?,Beratdemir demişte.
@byr1ddick
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2017 Saat: 22:22)SnowyNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim herkese.
Özelden bir şeyler ileticeğim sizlere.

Bu hostu alırsak satabiliyor muyuz?,Beratdemir demişte.
@byr1ddick
Size kalmış. Özelden size söylediğim bilgilerinizi iletirmisiniz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

eXpertBoss -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping