Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SP lerim Bir anda silindi yada çalındı
Exclamation 
@admin @TaaRRuz @Edward @ismaililhan siteme reklam için ne zamandır sp biriktiriyordum bankadaydı parayı çek dedim bir anda elimde olan para da bankada ki para da sıfırlandı. Hemen sorunumun çözülmesini istiyorum...
!!!ACİL!!!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Banka sorunlu, en kısa zamanda düzeltilecektir. SP'leriniz geri gelmeyecek. Bankaya yatırmayın lütfen SP'lerinizi.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
SP'ler gelmeyecek maalesef.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neden? Nasıl olur?

(28-08-2017 Saat: 02:03)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı: SP'ler gelmeyecek maalesef.

Neden? Ben o kadar emek verdim

(28-08-2017 Saat: 01:55)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Banka sorunlu, en kısa zamanda düzeltilecektir. SP'leriniz geri gelmeyecek. Bankaya yatırmayın lütfen SP'lerinizi.

Tamam da sp neden geri gelmeyecek tüm sp lerim banka da idi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle tüm adminleri ve yetkilileri etiketlemeyin. İkinci olarak sanal paralarınız geri verilebilir bu durumdan endişeniz olmasın. Açığın düzeltilmesi için ise admine gerekli kanıtlar ile rapor yollayın.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2017 Saat: 01:31)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
@admin @TaaRRuz @Edward @ismaililhan siteme reklam için ne zamandır sp biriktiriyordum bankadaydı parayı çek dedim bir anda elimde olan para da bankada ki para da sıfırlandı. Hemen sorunumun çözülmesini istiyorum...
!!!ACİL!!!

Kaybınız ne kadar ? Verelim.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu kadar ortalığı velveleye verme sebebiniz nedir acaba? 3 admini ve 1 ekip liderini etiketleyip üstüne adminlere ve 2 ekip liderine özel mesaj atmanızı gerektirecek bir durum ne olabilir acaba? Yada reklamımı yayınlayın diye de 2 defa özel mesaj atmanızı gerektirecek bu kadar önemli bir site neresi acaba? Ne bu acele? Tabakhaneye bir şey mi yetiştireceksiniz?

1. özel mesaj başlığı ► Destek sitesinde Ve tüm10tl.net sitelerinde reklam başlatılsın
3. Özel mesaj başlığıACİL BAKIN! Tüm Sp lerim Silindi

Önce terbiyeni takın. Kimse babanın uşağı değil bu forumda. Yahu bir sabret. Sanki şuan forumun tek derdi senin SP'lerinmiş gibi ortalığı bu kadar karıştırıyorsun. Hayret bir şey arkadaş ya.

#Konuyu kapatmıyorum. Biraz bekleyin siz de (üyeler, görevliler ve siz) diğer 2 admin ben gelinceye kadar olayla ilgilenmezse 12:00 - 14:00 arasında tekrar girerim. Bu kadar büyütülecek bir olay değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Umarım verdiğim sanalpara yeterli olur.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bankayı heralde ben bozdum :D yuklu mıktar attım sonra iyice faizlendi toplu cektim

bankayı heralde ben bozdum :D yuklu mıktar attım sonra iyice faizlendi toplu cektim sonrakinde bidaha yapmadı :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerçek param çalınsa bu kadar telaşlanmam qsmemdkfmf
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eee...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaç sp kaybın varsa söyle 2 katını karsıyalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-08-2017 Saat: 04:18)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kaç sp kaybın varsa söyle 2 katını karsıyalım.

611 sp önemli olan o değil sistem bozuk ve hata giderilmedi?!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
611 hesabına eklendi.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: