Internet Ve Bilisim Hizmetleri Zamanhost.com

Bu hastalik sizde de olabilir mi? Guatr Hastaligi ve Belirtileri

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10tl.net Banka Sisteminin Geliştirilmesi Icin Öneri Ve Fikirler
Selamunaleykum benim bir sürü fikrim var sadece bazıları; 
Dükkan daki ürün çeşitliliği artsın
SP kazanma yolları artsın
Ilk forum bedava sonraki forumlar sp ile olsun
SP nin değeri artınca Güvenli Ticaret için SP kullanabiliriz Yani SP yi admin e yada ticaret sistemine vericez sonra sp ile yaptığımız veya istediğimiz hizmeti alınca sistem yada admin sp yi ona gönderiyor. 
SP biraz daha kolay kazanilip değerler ona göre belirlenir çünkü yardım istemek ve soru sormak da sp ile olsun tabi ucuz olsun. Ki bu da SP nin değerini arttırır. 
Dükkan a koyulabilinecek bazı urunler; normal de paralı olup da Crack versiyonu olan virussuz programlar - imza veya avatar ve de nick ile ilgili özellikler orn; imza da gif veya avatar da gif vs. - indirim kodları - vs. Vs. 
Konuyu çok uzatmak istemedim yoksa çok daha fazla fikir ve projem mevcut @admin özelden konuşabiliriz. 
---------- Üniversite Hazırlananlar İçin Yardımlaşma Platformu! ---------

》》》》》unihazirlik.10tl.net《《《《《

Üniversiteye Hazırlanan Kardeşlerimi Forum'a Beklerim...

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2.Forumun sp ile olmasına karşıyım. Herkes destek sitesine üye olacak diye bir şey yok. Ayrıca parayla satılan şeyler warez içeriğe giriyor. Tüm forumlarda warez içerik bulundurulması yasakken destekde nasıl bulunsun?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2017 Saat: 01:15)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2.Forumun sp ile olmasına karşıyım. Herkes destek sitesine üye olacak diye bir şey yok. Ayrıca parayla satılan şeyler warez içeriğe giriyor. Tüm forumlarda warez içerik bulundurulması yasakken destekde nasıl bulunsun?

bu konuyu biraz daha açar mısın? neden yasak? yasak olmamasının dezavantajları nelerdir? vs.vs.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İndirim kodları gibi şeyler gelirse forum destek forumu olmaktan çıkar kampanya sitesine döner. W@rez içerikler yasak çünkü forum sahibi ceza alabilir(hukuken).
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2017 Saat: 01:59)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İndirim kodları gibi şeyler gelirse forum destek forumu olmaktan çıkar kampanya sitesine döner. W@rez içerikler yasak çünkü forum sahibi ceza alabilir(hukuken).

Anladım dostum sağolasın. Peki baka ne eklenebilir? Fikirlerimizi yazalım

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi