Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DestekPi güzel bir insana verilecektir (4 Bin Mesaj | Bin Konu)
o0lpM2.png

İstatistikler
Toplam Konu Sayısı: 1,010
Toplam Yorum Sayısı: 4,505
Toplam Kayıtlı Kullanıcı Sayısı: 151
Son Kayıt Olan Kullanıcı: Master, Aramıza Hoşgeldiniz.
Online Rekorumuz: 1,289 Kullanıcı İle 01-15-2017 Tarihinde, Saat 12:55 PM Gerçekleşmiştir.

Şartlar
15 yaşından büyük olmak
İki üç gün sonra vazgeçmeyecek
Siteye kesinlikle bot almayacak

Bu şartlara uygunsanız sitede admin yetkisi vereyim. Bu forumu Oktay'dan almıştım, tutturamamıştık bende başka kişiye yönetimini veriyorum. Ayrıca bu forumu alıp 2-3 gün sonra satmaya kalkışmayın ben ücretsiz aldım ücretsiz veriyorum. 2 gün alan kişiye müddet veriyorum baksın bakalım olmazsa diğer arkadaşları deneriz.

(Biraz evlenilecek tip arıyormuş gibi oldu ama..)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edit: Alacak kişiye başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben yönetebilirim, 16 yaşındayım. Bir çok forum yönettim. Beğenmezseniz tekrar devredebilirim size.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vermeyi düşünürsen buradayım Murat.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rankına ve eski temasına hayran olduğum forum. Başarılar dilerim :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alacak kişiye hayırlı olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rütbesini görmek isteyenler konuya bakabilir, Berat galiba bu rütbelerden bahsediyorsun? http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=72513
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-08-2017 Saat: 22:04)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rütbesini görmek isteyenler konuya bakabilir, Berat galiba bu rütbelerden bahsediyorsun? http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=72513

Evet :) @#Captain is Real :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Toplu bir şekilde çalışabilir misiniz? Öyle yapabilirseniz hepinize yekti vereyim aranızda halledin. Çok güzel ekip çıkar bu kadrodan.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zamanında efsaneleşmiş bir forum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siteyi sahiplenecek kişiye başarılar diliyorum.
Gerçekten çok iyi bir forum,değerlendirilmeye ihtiyacı var :)
52 Tane konu açmışım ozamanlar :P,Ayberk isimli üyeye bir emektar verseniz iyi olur :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-08-2017 Saat: 22:04)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Toplu bir şekilde çalışabilir misiniz? Öyle yapabilirseniz hepinize yekti vereyim aranızda halledin. Çok güzel ekip çıkar bu kadrodan.
Anlaşamayabiliriz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-08-2017 Saat: 21:52)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
o0lpM2.png

İstatistikler
Toplam Konu Sayısı: 1,010
Toplam Yorum Sayısı: 4,505
Toplam Kayıtlı Kullanıcı Sayısı: 151
Son Kayıt Olan Kullanıcı: Master, Aramıza Hoşgeldiniz.
Online Rekorumuz: 1,289 Kullanıcı İle 01-15-2017 Tarihinde, Saat 12:55 PM Gerçekleşmiştir.

Şartlar
15 yaşından büyük olmak
İki üç gün sonra vazgeçmeyecek
Siteye kesinlikle bot almayacak

Bu şartlara uygunsanız sitede admin yetkisi vereyim. Bu forumu Oktay'dan almıştım, tutturamamıştık bende başka kişiye yönetimini veriyorum. Ayrıca bu forumu alıp 2-3 gün sonra satmaya kalkışmayın ben ücretsiz aldım ücretsiz veriyorum. 2 gün alan kişiye müddet veriyorum baksın bakalım olmazsa diğer arkadaşları deneriz.

(Biraz evlenilecek tip arıyormuş gibi oldu ama..)

Ben seninle evlenirim. :D
Berat, sağolasın kardeşim.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-08-2017 Saat: 22:10)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-08-2017 Saat: 22:04)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Toplu bir şekilde çalışabilir misiniz? Öyle yapabilirseniz hepinize yekti vereyim aranızda halledin. Çok güzel ekip çıkar bu kadrodan.
Anlaşamayabiliriz.

Smorq ve radison vazgeçti sadece yusufkoc ve Emsalsiz anlaşırsınız ya hem adaşsınız :)

@yusufkoc @EmSaLSiZ
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitenin açılışını hatırlıyorum discord falan baya ilerlemiş aslında. Belki de öğrendiğimde ilerdeydi emin olamadım. Alacak kişiye başarılar fazlasıyla güzel bir forum. 0'dan başlangıçtan iyidir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynen yusufla anlaşabiliriz. Yusufa bilgileri atarsın sen murat biz aramızda hallederiz :) @yusufkoc
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destekleyen kişiler çok olacaktır diye düşünüyorum :3 @devrimumut
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun arkadaşlar. Umarım eğlenirsiniz.

(26-08-2017 Saat: 22:27)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sitenin açılışını hatırlıyorum discord falan baya ilerlemiş aslında. Belki de öğrendiğimde ilerdeydi emin olamadım. Alacak kişiye başarılar fazlasıyla güzel bir forum. 0'dan başlangıçtan iyidir.

Tutmamasını en büyük sebebi yeni aldığım yetkililerin bir süre sonra siteye bakmaması. Zaten bir Ayberk klasiğidir bu durum alıştım ben artık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Murat sadece ben ve sen vardın kanka başka kimse aktif değildi.:P,geldin hizlicevap dedin kanka başka bir şeyler dedin bakamadım ki :d,yeni proje sayılan proje yolda :P.neyse hayırlı olsun site.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
forum ortamını bıraktım elimde güçlü konular ve kullanıcılar var yani tekrar güncel ve gündeme çıkartırım :D Benim için dönüş olabilir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping