Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tardis 'in Admin olmasını ister miydiniz ?
Merhaba,
Soru gayet basit ; Tardis 'in Admin olmasını ister miydiniz ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Evet ama yardımcın olsun. Sensiz adminlik mi olur
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-08-2017 Saat: 19:41)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet ama yardımcın olsun.

Yardımcın olsun derken ? @Helper
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İlk gördüğümde şaka falan sandım bune :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Eğlence amaçlı :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben olmasını istemem admin dediğin tam bilgiye sahip biri forumdaki üyeyi şikayet etme bölümünü bile anlamayan biri nasıl admin olsun
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-08-2017 Saat: 20:23)proallturkey Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben olmasını istemem admin dediğin tam bilgiye sahip biri forumdaki üyeyi şikayet etme bölümünü bile anlamayan biri nasıl admin olsun

Sende biraz daha saygılı olsan keşke
PGM
Teşekkür verenler:
Tecrübesi olmayan birinin admin olması şaka gibi :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Tongue 
(26-08-2017 Saat: 20:39)LogiTeCh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tecrübesi olmayan birinin admin olması şaka gibi :)

Senin bahsettiğin tecrübe mahalle pazarından alınıyor galiba :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Öyle kolay olunmuyor adminlik @edward hocam kadar bu foruma emek veren adamlar olabiliyor.
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
Böyle konular açarsan bence biz smorqanqelin cezalı üye olmasını istermisiniz diye oylama yapacağız.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Her hangi bir kural ihlali yapmıyorum. İşlem uygulanması saçma.

Ekleme: Böyle devam edersen sanada şöyle bir konu açabiliriz. : " EmSaLSiZ 'in yetkisi alınsın mı ?"
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-08-2017 Saat: 21:30)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle konular açarsan bence biz smorqanqelin cezalı üye olmasını istermisiniz diye oylama yapacağız.

Kuralları çiğnemiyor arkadaş. Saygıda kusur da etmemiş, neden cezalandırılsın? Kullanıcıları cezalandırmak için yetkili olmuyoruz, aksine kullanıcıların forum deneyimlerini daha da iyileştirmek için yetkili oluyoruz.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-08-2017 Saat: 21:30)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle konular açarsan bence biz smorqanqelin cezalı üye olmasını istermisiniz diye oylama yapacağız.

Arkadaş gayet makul bir şekilde doğru kategoride bir konu açmış. Ortada bir kural ihlali yok. Yetkilisin diye sana bu şekilde konuşma hakkı verilemez.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-08-2017 Saat: 21:39)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Arkadaş gayet makul bir şekilde doğru kategoride bir konu açmış. Ortada bir kural ihlali yok. Yetkilisin diye sana bu şekilde konuşma hakkı verilemez.

Kendi yorumumu açıkça belirttim sen veya kimse buna karışabileceğini pek sanmıyorum herkes fikrini özgürce belirtebilir. Yetkili olmam hiç birşeyi değiştirmez evet yetkili olsam dahi herkes burada eşittir bana göre kimse kimseden üstün değil ancak sen kendini yere göre sığdıramıyorsun her konuda hep bir kişiyi baltalayıp gömmek istiyorsun ama bana sökmez mümkünse ikili diyaloglara girmeyelim. Smorq'a cevap olarak eğer yetkimde gözün varsa buyur aç konunu saygım sonsuzdur. İyi forumlar.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yetkinde ne gözüm olacaktı pardon ? Ben sadece davranışından dolayı öyle bir şey yazdım. Ayrıca bu konu kuralları çiğnemiyor yani bana işlem uygulayamazsın. İyi forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu yorumlar ne senin cezalı üye olmanı sağlar,nede emsalsiz'in bş'den alınmasını sağlar.Bunları bizler değil liderler inceliyor ve adminlere bildiriyorlar,niye durup dururken böyle kavgalar yaratıyorsunuz o da ayrı bir soru.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-08-2017 Saat: 21:47)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-08-2017 Saat: 21:39)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kendi yorumumu açıkça belirttim sen veya kimse buna karışabileceğini pek sanmıyorum herkes fikrini özgürce belirtebilir. Yetkili olmam hiç birşeyi değiştirmez evet yetkili olsam dahi herkes burada eşittir bana göre kimse kimseden üstün değil ancak sen kendini yere göre sığdıramıyorsun her konuda hep bir kişiyi baltalayıp gömmek istiyorsun ama bana sökmez mümkünse ikili diyaloglara girmeyelim. Smorq'a cevap olarak eğer yetkimde gözün varsa buyur aç konunu saygım sonsuzdur. İyi forumlar.

Yetkili olarak kullanıcılara karşı daha saygılı ve daha ağırbaşlı davranmanızı beklerdim.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ya konu yine amacından çıktı. Ben bir gün de konunun başka bir şeye gitmediğini görücek miyim acaba :?
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle başlangıç olarak
*Konu saçma bir konu eyvallah.
*Bir yetkili mesaj attıysa bu konuyu kilitlemelidir
*Bir yetkili konuda bir tavır sergilediyse, diğer yetkililer FORUMUN GÖZÜ ÖNÜNDE bir münakaşaya girmemelidir.
Yani işin özü, "daha ağırbaşlı olmanızı beklerdim" kelimesini yönetim odasında konuşursanız, üyeler bu şekilde yüz bulmaz. Ama bütün herkes böyle devam ederse bu konuların artacağından şüphem yok.
Kimseye kişisel söz söylemiyorum, aksine herkesle de aram iyidir sadece eski bir yönetici olarak sizlere bunu açıklama mecburiyeti duydum. İyi forumlar arkadaşlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping