Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FEDAMT2 Oyun Sonu
GM'nin servere reklam yapmayım user kaybetmesine göz yumadan bizde bıraktık oyunu beyler onuda videoya aldım thumbnail edittir soran olursa psd sini atabilirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Buradaki amaç ne? Pek anlayamadım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Metin 2'deki sorun ne biliyor musunuz? Çok fazla bağımlılık yapması. Geçen hadi başlayayım dedim bir hevesle indirdim oynadım falan filan bayağıda güzel gidiyoruz. Neyse sonra hilelerini falan kullandım bilgisayarıma zararlı trojanler soktum yinede bir şekilde devam ettim. Sonradan baktım sabahlıyorum bu iş olmayacak güzel bir format ile oyundan kurtuldum. Steam'dende sildim şuanda çok memnunum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2017 Saat: 01:38)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Metin 2'deki sorun ne biliyor musunuz? Çok fazla bağımlılık yapması. Geçen hadi başlayayım dedim bir hevesle indirdim oynadım falan filan bayağıda güzel gidiyoruz. Neyse sonra hilelerini falan kullandım bilgisayarıma zararlı trojanler soktum yinede bir şekilde devam ettim. Sonradan baktım sabahlıyorum bu iş olmayacak güzel bir format ile oyundan kurtuldum. Steam'dende sildim şuanda çok memnunum.

Katılıyorum başlayınca ucunu görene kadar devam ediyorsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2017 Saat: 01:38)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-08-2017 Saat: 01:38)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Metin 2'deki sorun ne biliyor musunuz? Çok fazla bağımlılık yapması. Geçen hadi başlayayım dedim bir hevesle indirdim oynadım falan filan bayağıda güzel gidiyoruz. Neyse sonra hilelerini falan kullandım bilgisayarıma zararlı trojanler soktum yinede bir şekilde devam ettim. Sonradan baktım sabahlıyorum bu iş olmayacak güzel bir format ile oyundan kurtuldum. Steam'dende sildim şuanda çok memnunum.

Katılıyorum başlayınca ucunu görene kadar devam ediyorsun.

Şöyle de yapabilirsin; sabahlamak yerine pazar kurabilirsin. Knight'da öyle yapıyordum ben. :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok küçükken kuzenim internet kafede açmıştı ortalıktaki kurtlarımı kestiriyordu neydi :D Daha hiç oynamadım pcye bile yüklemedim :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beyler, oyunu tam anlamıyla bilmiyorsanız tabii ki böyle dersiniz. Ben bu oyunu okula gitmeden önce oynardım. Yani bi 9-10 sene olmuş ve hala oynuyorum.
@haydardx kardeşim, Samia gel beraber oynayalım yabancı bir server güzel özellikleri var. Eğer gelirsen, KonukcuTR pm at.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Kraljmehmet aga özelden linkini at bide nasıl server 250 level sonlu arıyorum ben bu serverin eski sahibi balvin2 nin sahibiymiş serverde 350 dakikada full dönüşüm yaptım + 1-1 ler bişi anlamadım bi baktım eski gm reklam yapmıyor userler gidiyor bende bıraktım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2017 Saat: 09:11)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beyler, oyunu tam anlamıyla bilmiyorsanız tabii ki böyle dersiniz. Ben bu oyunu okula gitmeden önce oynardım. Yani bi 9-10 sene olmuş ve hala oynuyorum.
@haydardx kardeşim, Samia gel beraber oynayalım yabancı bir server güzel özellikleri var. Eğer gelirsen, KonukcuTR pm at.

Bende 8-9 senedir oynuyorum. Herşeyini biliyorum zaten. Pvp oynayınca betaların hepsini alıp beta vs atana kadar durmuyorsun. Bunun bilmemekle alakası yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Helper TR dede aynı şekilde de zaten neyse beyler tartışmaya gerek bu oyun için :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2017 Saat: 12:24)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-08-2017 Saat: 09:11)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beyler, oyunu tam anlamıyla bilmiyorsanız tabii ki böyle dersiniz. Ben bu oyunu okula gitmeden önce oynardım. Yani bi 9-10 sene olmuş ve hala oynuyorum.

Bende 8-9 senedir oynuyorum. Herşeyini biliyorum zaten. Pvp oynayınca betaların hepsini alıp beta vs atana kadar durmuyorsun. Bunun bilmemekle alakası yok.

Ben tek sana konuşmadım :) Genel olarak konuşuyorum. Elbette oyunu bilen vardır destekte.
--
haydardx hocam oyunda konuştuk zaten :) Çarı 111 levele kastım :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping