Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Senaryo
Selamün Aleyküm . Youtube için bir animasyon serisi yapmak istiyorum . Fakat aklımda bir bilgi kırıntısı bile yok . Burda sizden istediğim bana 1 cümle dahi olsa fikir sunmanız . Lütfen herkes birşey önerirse gerçekten çok mutlu olurum . Rahatsız ediyorsam affola . İyi günler .

Örnek ;
https://www.youtube.com/watch?v=VufDd-QL1c0
https://www.youtube.com/watch?v=ZAh-vKtstgY&t=490s
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kendi hikayeni oluşturabilirsin. Önce karakterleri dizayn edersin sonra çevreyi. Ama tavsiyem parodiler yapmak. Stickman Parodileri güzel olurdu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 21:08)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kendi hikayeni oluşturabilirsin. Önce karakterleri dizayn edersin sonra çevreyi. Ama tavsiyem parodiler yapmak. Stickman Parodileri güzel olurdu.

Parodi derken mesela neyin parodisi hocam  . Teşekkürler bu arada  . @Helper
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 21:11)bretwskin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2017 Saat: 21:08)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kendi hikayeni oluşturabilirsin. Önce karakterleri dizayn edersin sonra çevreyi. Ama tavsiyem parodiler yapmak. Stickman Parodileri güzel olurdu.

Herşeyin olabilir. Atıyorum Deadpool 2 çıktıktan sonra parodisini yaparsın falan. Seslendirirsin, ekip işi vs. güzel içerikler olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 21:14)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2017 Saat: 21:11)bretwskin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Herşeyin olabilir. Atıyorum Deadpool 2 çıktıktan sonra parodisini yaparsın falan. Seslendirirsin, ekip işi vs. güzel içerikler olur.

Hmm anladım hocam çok teşekkürler .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu tarz videoların pek izleneceğini sanmam hele ki ülkemizde sen yine de vazgeçme .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 21:17)LogiTeCh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu tarz videoların pek izleneceğini sanmam hele ki ülkemizde sen yine de vazgeçme .
Güzel birşey bulursam yapmayı düşünüyorum . Soytarılık yapıp fazla izlenmektense emeğimle az izlenmek istiyorum . Onun için hevesimi kırmıcam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İşini bırakma derim. Aynı aboneli 2 isim var biri Genç Hane diğeri Barış Özcan. Biri övülür biri sövülür. Barış Özcan'a da başta zor gelmiştir bu halka bu tarz videolar sunmak :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 21:24)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İşini bırakma derim. Aynı aboneli 2 isim var biri Genç Hane diğeri Barış Özcan. Biri övülür biri sövülür. Barış Özcan'a da başta zor gelmiştir bu halka bu tarz videolar sunmak :)

Size son derece katılıyorum hocam . Zaten amacım para kazanmak falan filan değil . Sadece güzel birşeyler çıkartmak amacım .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping