Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bitti]-baransahinkaya Şikayet
Merhaba,
Öncelikle bana küfür et dedi kuzenine diyen arkadaşlar konumdan hemen çıksın.
Bırakan birinin yasaklanması çok saçma, ama ben yasaklanmasını istiyorum.
Aşağıda vereceğim görüntüyü bir iki gün önce mi ne çekmiştim.
ekran görüntüsünden herşeyi anlayacaksınız:
**Küfür içerikli ekran görüntüsü**
Arkadaşlar senin kuzenin, neden yasaklanmasını istiyorsun ? diye soranlarınız olacaktır. O bende kalsın.
@Tardis
@ismaililhan
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
''O bende kalsın'' cümlesini anlayamadım yani küfür ettiği için değilde başka bir sebepten dolayı mı banlanmasını istiyorsunuz?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 20:33)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ''O bende kalsın'' cümlesini anlayamadım yani küfür ettiği için değilde başka bir sebepten dolayı mı banlanmasını istiyorsunuz?

Küfür ettiği için banlanmasını istiyorum.
@Escobar
Dediğimi anlayamadınız;
O benim kuzenim ya, neden banlanmasını istiyorsun diyen arkadaşlar olacaktır. O yüzden dedim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yazık Türk aile yapısı ölmüş.
PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 20:36)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazık Türk aile yapısı ölmüş.

Aramızda tartışma çıktı, oda bana aynı şeyi yaptı. Bendede ss dururken neden şikayet etmiyeyim dedim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu yaptığının ne kadar doğru bir hareket olduğunu açıklayamam. 1. Dereceden akraban bile olsa forum kurallarına karşı geleni şikayet edeceksin. Hiç hakim akrabası suç işledi diye af çıkartır mı?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu nasıl bi kan bağı anlamadım. Ben 12 yaşımda kuzenlerimle her oyunu oynardık güzel vakitler geçirirdik
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 20:38)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu nasıl bi kan bağı anlamadım. Ben 12 yaşımda kuzenlerimle her oyunu oynardık güzel vakitler geçirirdik

Kuzenin sana yanlış yapınca böyle oluyorsun :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Ripbyrustavi02 hocam ÖM kotanız Dolmuş Rica Etsem Silermisiniz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Turşu kurar gibi, hayal kurmayın her hıyarla :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Baran zaten yaş olarak küçük birisi ilk olarak uyarı vermenizi ban atmamanızı öneririm. @ismaililhan
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Uyarısı Yokmuydu zaten ?
PGM
Teşekkür verenler:
Yaşı küçük kardeşlerimizin hata yapması normal.Banlamak bence sadece hesaba girmemesini sağlarsınız başka bir üyelik açar gelir kim olursa olsun..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 21:08)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yaşı küçük kardeşlerimizin hata yapması normal.Banlamak bence sadece hesaba girmemesini sağlarsınız başka bir üyelik açar gelir kim olursa olsun..
Yaşı küçük kardeşimizin hata yapması normal, peki küfür etmesi normal mi?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim Arda denilen şahıs 12 yaşında baran kaç 10 mu 8 mi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 21:10)Knooker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2017 Saat: 21:08)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yaşı küçük kardeşlerimizin hata yapması normal.Banlamak bence sadece hesaba girmemesini sağlarsınız başka bir üyelik açar gelir kim olursa olsun..

Küfür ederek hata yapmış oluyor...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 21:12)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2017 Saat: 21:10)Knooker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Küfür ederek hata yapmış oluyor...
[quote pid='609953' dateline='1502989937']
Eğer hala bunu sadece bir hata olarak kabul ederseniz gelecek nesiller gitgide arsızlaşacaktır. Ceza şart; bu yaşta küfür eden bir çocuğun olgunlaştığın da nasıl birisi olacağını düşünüyorsun?
[/quote]
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Neyi alıp veremediğinizi anlamadım :D iyice pembe diziye döndü sanırım katil uşak
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tarafımca 3 aylık banlanmıştır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ne işsiz işlerle uğraşılmaya başlandı ya. Ya yaşına bir şey demiyorum, yaşımın büyük olduğunu da iddia etmiyorum fakat biraz olgunluk.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping