Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanalımın ilk videosu

Like atarsanız ve abone olursanız beni mutlu edersiniz :)
Destek.10tl.net Ailesi <3
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kamerayı yan tut. Kamerayı bir yere sabitle arka plan ve ışığını hallet. Müziğin sesini kıs. Başarılar dilerim, söven çok olacaktır aldırma.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2017 Saat: 15:12)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kamerayı yan tut. Kamerayı bir yere sabitle arka plan ve ışığını hallet. Müziğin sesini kıs. Başarılar dilerim, söven çok olacaktır aldırma.

Tamam tutarım kamerayı,müziği kısamıyorum kendi özelliklerinden ayarladım youtube'ın ordna müzik seçtim koydum kısamadım 
aldırmam zaten merak etme :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bol Şans Hocam Biraz Zor Bu İşler Projen Nedir Oyuncu Mu Egitim Mi Yoksa Telefondan Video Cekimi Mi Yapıcaksın :) Ona Göre Ve Bu Yaşda Başlaman Biraz İnsanlara Gıcık Olcak Gibi Geliyor Tuhaf Geliyor Aslında Ondan Dolayı V*led vs Yazanlar Olcaktır. Aldırma Ve Prim Vs Yapmanı Fazla Önermem Cok İnsan Primci vs Yazıcaktır. Ve Video Editlemeye Dahil Videoları İzle Egitim Al Youtubun Sundugu Egitimler Var Onlara Gir Geliştir Kendini. Benim Önerim Bukadar Bende Youtube Video Cekiyorum Ama Bıraktım Yaşım 18 Ekipmanlar Vs Toplamam Gerekiyor. Ondan Sonra Başlıycam Sanada Bol Şans İstersen ÖM'den Kanalımı Atabilirim İyi Günler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2017 Saat: 16:57)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bol Şans Hocam Biraz Zor Bu İşler Projen Nedir Oyuncu Mu Egitim Mi Yoksa Telefondan Video Cekimi Mi Yapıcaksın :) Ona Göre Ve Bu Yaşda Başlaman Biraz İnsanlara Gıcık Olcak Gibi Geliyor Tuhaf Geliyor Aslında Ondan Dolayı V*led vs Yazanlar Olcaktır. Aldırma Ve Prim Vs Yapmanı Fazla Önermem Cok İnsan Primci vs Yazıcaktır. Ve Video Editlemeye Dahil Videoları İzle Egitim Al Youtubun Sundugu Egitimler Var Onlara Gir Geliştir Kendini. Benim Önerim Bukadar Bende Youtube Video Cekiyorum Ama Bıraktım Yaşım 18 Ekipmanlar Vs Toplamam Gerekiyor. Ondan Sonra Başlıycam Sanada Bol Şans İstersen ÖM'den Kanalımı Atabilirim İyi Günler.

Teşekkürler ömden kanalınızı atarsanız bakmak isterim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu yaşta YouTube'a başlayan insanlara katılmıyorum.(Sevmiyorum)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2017 Saat: 17:08)๘קrofessional™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu yaşta YouTube'a başlayan insanlara katılmıyorum.(Sevmiyorum)

Önemli olan olgunluk. Veled gibi davranmazsa neden olmasın ? Gerçi ben de sinir oluyorum ama :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaki fon müziğinden sesin duyulmuyor. Daha kat edeceğin çok yolun var...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hangi (Veled(Uygun Olmasada)) olgun bir şekilde YouTube'ye başlıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2017 Saat: 17:13)๘קrofessional™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hangi (Veled(Uygun Olmasada)) olgun bir şekilde YouTube'ye başlıyor.

Ben ^^ (yani öyle olduğunu söylüyorlar)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2017 Saat: 15:14)baransahinkaya Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-08-2017 Saat: 15:12)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kamerayı yan tut. Kamerayı bir yere sabitle arka plan ve ışığını hallet. Müziğin sesini kıs. Başarılar dilerim, söven çok olacaktır aldırma.

Tamam tutarım kamerayı,müziği kısamıyorum kendi özelliklerinden ayarladım youtube'ın ordna müzik seçtim koydum kısamadım 
aldırmam zaten merak etme :)

Camtasia Studio Var Onlan Render Yapablirsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:dest -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping