Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Röportaj & ASiPaTRoN
Kabul ettiğiniz için teşekkürler :)
Lafı bile olmaz :)

Biraz kendinizden bahseder misiniz ?
Memnuniyetle. Adım Kaan, 22 yaşındayım. Her röportajımda söylediğim gibi burada da söyleyeyim Fenerbahçeliyim. Sanal mecralarda kendime yer edinirken bir dönem grafik tasarım ile uğraştım, şuanda bu konuda da iyi düzeyde olduğumu söyleyebilirim. Aynı zamanda makale yazıyorum zaman zaman. Satmıyorum bunları saklıyorum.

Asipatron gerçek hayatta nasıl biri ?
Asipatron gerçek hayatta çevresine karşı oldukça saygılı olmaya çalışan, insanları dinlemeyi seven, aslında genel olarak dinlemeyi seven ve yaşamayı seven birisi diyebilirim kendim için...

Mesleğiniz ?
Aile şirketinde çalışıyorum.

Kendinizde beğendiğiniz ve beğenmediğiniz özellikler neler ?
Çalışkan ve hırslıyım bundan fazlasını söylemem yeterli olur beğendiğim özelliklerimden. Beğenmediğim özelliklerim ise sabırsızım hemen her şey olsun isterim, mükemmeliyetçiyim. Bazen de sinirlerime hakim olamam. 

Bu forumu neden seçtiniz ?
Tesadüf sonucu.. Daha sonrasında tanıdık vasıtasıyla giriş yaptım, hiç sevmedim çok soğuk geldi. Fakat vakit geçirince ve gerçekten iyi insanlar olduğunu gördüğümde burada kalıcı oldum. (Bkz= Tanıdık @L34DRi açtığımız foruma gelip bizden yardım alabilirsiniz demişti, ilk başta reklamdan dolayı siteden banlamıştım. Sonrasında özrümü diledim tabii :) )

Destek forumunu önümüzdeki yıllar içerisinde hangi konumda görüyorsunuz ?
Forum devrinin bitmek üzere olduğunu düşünenlerdenim. İnsanlar artık bilgiye daha kısa yoldan ulaşmayı amaçlıyor. Wordpress ciddi anlamda yükselişte bu konuda.

İmzanız ne anlama geliyor açıklar mısınız :) ?
Sabırsız bir insanım, liderlik duygum oldukça yüksek. Esasında bu imzayı ben her seferinde tekrar tekrar okuyorum ki benim açımdan iyi oluyor gerçekten. İşin açıkçası bazı şeyler için erken konuşmak sakıncalı olabilir, o yüzden bu kadar açıklama yeterli şimdilik.

Kendinizi 10 yıl sonrasında nerede görüyorsunuz ?
Gelecek hayalleri, hayal kırıklığı yaşatır. Bugünü yaşıyorum, yarını Allah bilir. 

Forumda bir şeyi değiştirecek olsaydınız ilk olarak neyi değiştirirdiniz ?
Yönetici kadrosunda epey değişiklik yapardım. Aynı zamanda disiplini sağlamak açısından daha taze kurallar eklerdim.

Forumdaki sıkıntılar ile ilgili düşünceleriniz neler ?
2 yıl önce Genel Şef ve Bölüm Şefi Ekibi Lideri olduğum forumu bu halde görmek üzücü. Üzerime düşen bir görev olursa reddetmem.

Forumun en zevkli yanı sizce ne ?
[i]Bence her çeşit insanı bulundurması en büyük zenginlik ve bu bana keyif veriyor. Neticede burada insanların görüşleri, inançları görmezden gelinerek yardımlaşılıyor ve ister-istemez iletişim halinde oluyorsunuz. Tanıyınca çok sevdiğiniz insanlar oluyor yani.[/i]
En sevdiğiniz müzik tarzı & müzik ?
Şu sıralar slow takıldığımı ve bundan hoşnut olduğumu söyleyebilirim. Fakat yabancı şarkılar dinlemekten de keyif alıyorum. İki efsane söylesem iyi olur.
 "Neşet Ertaş - Yalan Dünya"
"John Lennon - Imagine"
Burcunuz ?
Koç.
Forumda değer verip sevdiğiniz kişileri 10 kişi ile sınırlandırsaydınız kimler olurdu bu kişiler ?
Bana değer veren herkese değer verdiğimi belirtmek istiyorum lakin bir sıralama yapmam gerekiyor sanırım. Beni seven çok kişi olmaz katı kurallar ve disiplinler benimsediğim için ama çok iyi dostluklarım var burada. Forumu 2 sene önce bıraktığımdan dolayı o zamanlar benim yanımda olan insanların çoğu da şuan burada yoklar. Bu yüzden isimler eksik olacak ve muhtemelen sayı tutmayacak, eğer bunu okuyorlarsa Support'ta yer almış ve bana destek vermiş herkese de çok teşekkür ediyorum. Foruma ilk geldiğim günden itibaren daima iletişim halinde olduğum ve birlikte çok saatler geçirdiğim @OnLiNe ve @Edward 'ı liste başı yapmak istiyorum benim için gerçekten özel insandır ikisi de karakterleriyle ve efendi duruşlarıyla. @L34DRi ile şu sıralar çok görüşemesek de o da buraya gelişimi sağlayan insandır, gerçekten kaliteli bir kişilik. @EmSaLSiZ, @Gokss , @Tardis , @ertank , @Novruz Bu yazdığım 5 kişi ise gerçekten benim için çok özel insanlar, beni yalnız bırakmadıkları için onlara olan sevgim anlatılamaz :) Aynı zamanda son zamanlarda tanıştığım güzel insan sen @beratdemir benim için önemli birisin. Gerçekten yaptığı işin hakkını veren, son derece azimli birisin seni de seviyorum. Röportaj için sana teşekkür ediyorum bu arada :)
Okuyanlara teşekkür ediyorum, gözlerinize sağlık :)

Röportaj teklifimi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim :)

@ASiPaTRoN
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok başarılı bir röportaj olmuş gerçekten berat ellerine sağlık.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık iyi bir röportaj.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Haxball oynardık bir aralar
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık güzel hazırlamışsınız berat hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İsmini unuttuklarım, ekleyemediklerim için kusura bakmayın. Beni seven sayan herkesle duygularımız karşılıklı.
Ropörtaj için teşekkürler @beratdemir sorular gayet özenle hazırlanmıştı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birçok projesinde yer aldım ve asla pişman olmadım. Sevdiğim, saydığım büyüklerimdendir. :)
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2017 Saat: 13:47)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İsmini unuttuklarım, ekleyemediklerim için kusura bakmayın. Beni seven sayan herkesle duygularımız karşılıklı.
Ropörtaj için teşekkürler @beratdemir sorular gayet özenle hazırlanmıştı.

Ne demek hocam :) Güzel yapabildiysem ne mutlu bana.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gayet güzel olmuş elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alındım ama ben değil miyim :(
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel röportaj olmuş. Örnek aldığım kişilerden biriydi. Support.10tl.net projesinde bulunmuştum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Support geri dönüyor galiba ;

"Bakımdayız lütfen daha sonra tekrar ziyaret edin. #SupportISBACK"

Tanımasam da iyi birisiniz .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık,güzel bir röportaj olmuş :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Örnek aldığım, değer verdiğim bir büyüğüm. Röportajında bana da yer verdiği için teşekkür ederim :)

Röportaj için sana da teşekkür ederim @beratdemir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Efsaneler eskimeZzZ
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2017 Saat: 14:53)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Örnek aldığım, değer verdiğim bir büyüğüm. Röportajında bana da yer verdiği için teşekkür ederim :)

Röportaj için sana da teşekkür ederim @beratdemir.

Rica ederim ^-^
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılı bir röportaj. Umarım yıllar boyu dostluğumuz sürer :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güzel bir röportaj klavyenize sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geçmişte çoğu kişi ile aram bozuk gezerdim aynı şey Kaan abimlede olmuştu fakat çok uzun sürmeden barıştık desem yeridir destek sitesinde en fazla sanırım konuştuğum ve sevdiğim bir büyüğümdür :) asipatron diye yazılır ADAM diye okunur kendisi..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping