Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yerli otomobilde çok kritik gelişme!
TOBB Başkanı, yerli otomobili kimin yapacağı ile ilgili olarak ''Pazar günü görüşmeler bittikten sonra, cumhurbaşkanımızın onayını aldıktan sonra kamuoyuna açıklayacağız.'' dedi.

iki_defa_gerileme_yasandi_1487336207_5414.jpg

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen, "Zonguldak Ekonomi Zirvesi" konulu toplantıda konuştu.

Yerli otomobilin Filyos Vadi bölgesinde yapılması talebine karşılık önemli bir bilgi veren Hisarcıklıoğlu, üretim konusunda şahıslar ve firmalarla görüşmelerin sona erdiğini ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayının ardından konunun kamuoyu ile paylaşılacağı kararını açıkladı.

'FİRMALARLA GÖRÜŞMELERİ BİTİRDİK'

Hisarcıklıoğlu, şöyle konuştu:

"Yerli otomobili ben yapacak olsam 'emrin olur' diyeceğim işi bitireceğim. Sayın cumhurbaşkanımız, 'Babayiğit arıyoruz' dedi. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımızla beraber yerli otomobili yapacak kişilerle, şahıslarla ve firmalarla görüşmeleri bitirdik. Şu müjdeyi vermek istiyorum. Yerli otomobili yapacak, Türkiye'nin markası olacak otomobili yapacak babayiğitler var.

PAZAR GÜNÜ KRİTİK GÜN

Haberiniz olsun!

Bunu Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımızla beraber çalıştık. Yakında bunların kim olacağıyla ilgili pazar günü görüşmeler bittikten sonra, cumhurbaşkanımızın onayını aldıktan sonra kamuoyuna açıklayacağız.

ÖZEL SEKTÖR PROJESİ

Tabii bu bir devlet projesi değil, özel sektör projesi olacak. Özel sektörümüze biz de diyeceğiz ki bakınız benden Filyos, Ereğli'de buna talip. Talipli olan birçok yerimiz var. Konya, Kayseri, Antep var, Adana var."

-Haber 7
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok satış yapılmaz bence .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
biz daha yeni araba çıkaracagız geliştirecegiz güzel biseyde adamlar uçan,otamatik,saglam araba yaptılar :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 23:26)LogiTeCh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok satış yapılmaz bence .

Yerli malı teşvik amaçlı ÖTV düşürülürse satılır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence satış yapılır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
%90 Vergi %10 araba
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arabayı gördük, ama detaylar belli değil. Kamuflaj yapmışlar arabanın üzerine, bence bir Tofaş kadar etmez :3
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bari 30.000 40.000 TL civarında vergi ödemesek
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 23:45)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: %90 Vergi %10 araba

:D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi