Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multi Hesabın Önüne Geçmenin Bir Yolu
Exclamation 
Merhabalar,
Biliyorsunuz forumumuzda şu sıralar çok fazla multi hesap açılıyor. Bunun önüne geçebilecek bir şey buldum. No Proxy eklentisini, 10TL.NET'e kursak, multi hesap açanlar ZenMate, IP Hider gibi programları kullanarak multi hesap açamaz. Ayrıca, Admin KP'den de, kullanıcı giriş & kayıt ayarlarından maksimum kayıt olunabilecek ip sayısını 1'e düşürüp, aynı IP'den kayıt olunabilecek zaman aralığını 9999999999 gibi uzun rakama atarsak kafamız rahat edebilir. Onaylı kayıt sistemine de gerek kalmaz böylece hem.

Eklenti linki:
Kod:
http://mybbdepo.com/mybb-proxy-blogu-eklentisi-1-8-1-6-1-4-konusu.html
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamamen olmayabilir.

Alıntı:MyBB için Proxy kullanıcıları engelleme eklentisidir. Her site için önerilir. Özellike FAKE HESAP açanları KISMEN de olsa engelleyebilirsiniz. (Tabi bilgisayar değiştirmedikleri ya da format atmadıkları sürece. Açık Ağızlı Gülümseme)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@admin etiketliyorum .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@yakdoreee Hocam multi hesapları açan belli ki yaşı küçük çocuk, onun kullanacağı programlarda zenmate gibi bir şeydir illa ki, ve ben bu eklentiyi denedim, zenmate ip hider proxy block gibi programlarla girilemiyor. Multi hesapların önüne geçilmesi için bunu uygulamamız gerek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 22:44)kaanware Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @yakdoreee Hocam multi hesapları açan belli ki yaşı küçük çocuk, onun kullanacağı programlarda zenmate gibi bir şeydir illa ki, ve ben bu eklentiyi denedim, zenmate ip hider proxy block gibi programlarla girilemiyor. Multi hesapların önüne geçilmesi için bunu uygulamamız gerek.

Zaten orası aşikar. Tabi kurulması gereken bir eklenti. @kaanware
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 22:44)kaanware Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @yakdoreee Hocam multi hesapları açan belli ki yaşı küçük çocuk, onun kullanacağı programlarda zenmate gibi bir şeydir illa ki, ve ben bu eklentiyi denedim, zenmate ip hider proxy block gibi programlarla girilemiyor. Multi hesapların önüne geçilmesi için bunu uygulamamız gerek.

Aslında haklısınız fakat 1 tarayıcı var, o malum kişi görmesin. O tarayıcının VPN özelliği mevcut ve diğer zenmate, tunnelbear gibi programlardan çok daha üstün. İllaki bir yolu bulunur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumda şu neşeli üye gibi kişilerin olması hiç hoş değil ya sövcekseniz kayıt olmayın başka forumlara girin oyun oynayın video izleyin bizlemi uğraşcaksınız illa.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İşe yarar.

(10-08-2017 Saat: 22:48)surx. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumda şu neşeli üye gibi kişilerin olması hiç hoş değil ya sövcekseniz kayıt olmayın başka forumlara girin oyun oynayın video izleyin bizlemi uğraşcaksınız illa.
Böyle durumlar da bunları yapan kişinin akıl sağlığını düşünün (bunları yapıyorsa akıl sağlığı yerinde değildir). Anlayışla karşılayın, kendinizi üstün görün çünkü sizin aklınız hala çalışıyor halde. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
denemekten zarar gelmez güzel eklentiye benziyor :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Modemin fişini çek tak, sınırsız şekilde kayıt olunur(belki bu eklenti bir kısmını engelleyebilir) ;) Telefon onayını bir düşünün bence yönetim olarak.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
donanımhaber gibi sms onaylı üyelikler olmalı. Her telefon numarası bir kere üye olmalı.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
SMS onay eklentisi şart.Emre Karakaya satıyor..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Heeey ! Sizin sorununuz nedir surx logitech tardis ben burdayım artık bir hafta gitmem =) Üyelikleri kapatın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Heeey ! Sizin sorununuz nedir surx logitech tardis ben burdayım artık bir hafta gitmem =) Üyelikleri kapatın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-08-2017 Saat: 11:43)Silaaaam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Heeey ! Sizin sorununuz nedir surx logitech tardis ben burdayım artık bir hafta gitmem =) Üyelikleri kapatın

Sizin gibilerden kurtulmanın okadar yolu var ki :) Üyelikleri destek almak isteyenler için açık tutuyoruz. Neden kapatalım? :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping