Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba aranıza yeni katıldım tanışalım mı ?
Ben Halil Terzi;

Forum kurmak istiyorum bir arkadaşım önerdi sizi. Tek sayfalı mı yoksa normal bir forumu mu tavsiye edersiniz ?

Ayrıca kayıt olmadan önce 2 gün sizi takip ettim bazı arkadaşlar çok yaramazlar bunu söyleyeyim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldiniz aramıza..

Kullanım amacınıza bağlı olarak ikisinide kullanabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin forumda iyi zaman geçirmen dileğiyle.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş geldin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin. Genelde forum kullanılıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 20:54)HellTer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ayrıca kayıt olmadan önce 2 gün sizi takip ettim bazı arkadaşlar çok yaramazlar bunu söyleyeyim

Buradan anlıyoruz ki, ban yiyen Neşeli Üye adminepostagelmiyor nickli kullanıcıdır. Ben yönetime bildirdim fakat bakılmadı belki şans verilmek istendi verildi görünüşe göre iyi değerlendirememişsin.

Gerçekten yeni üye olduğuna inananlar var mı?

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum konudisi.10tl.net adlı forum hakkında düşünceleriniz nelerdir? Sizce kapatılmalı mı? 10tl.net üzerinden 10tl.net'i eleştirmek doğru mu?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 21:53)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-08-2017 Saat: 20:54)HellTer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ayrıca kayıt olmadan önce 2 gün sizi takip ettim bazı arkadaşlar çok yaramazlar bunu söyleyeyim

Buradan anlıyoruz ki, ban yiyen Neşeli Üye adminepostagelmiyor nickli kullanıcıdır. Ben yönetime bildirdim fakat bakılmadı belki şans verilmek istendi verildi görünüşe göre iyi değerlendirememişsin.

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum konudisi.10tl.net adlı forum hakkında düşünceleriniz nelerdir? Sizce kapatılmalı mı? 10tl.net üzerinden 10tl.net'i eleştirmek doğru mu?

Kim takar ki ? Orada yazılanlar bir çoğu birinin banı yedirememesiyle ilgili. Tabi kapatmak ne kadar doğru tartışılır. Ama benim tarafım evetten yana
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir forum diğer forumu eleştirebilir. Fakat yapıcı olmak lazım.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olay eleştirmekle kalmıyor Berat bu adam insanların ailelerine sövüyor.

(10-08-2017 Saat: 21:56)yakdoreee Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kim takar ki ? Orada yazılanlar bir çoğu birinin banı yedirememesiyle ilgili

Ben bu yazıyı yazarken bu konuları açmamıştı yazıp gönderdiğimde küfürlü spamları gördüm. İşte bu kadar düşük seviyeli bir insan admine bildireceğim bu forumu umarım kapatılır.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 22:02)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olay eleştirmekle kalmıyor Berat bu adam insanların ailelerine sövüyor.

(10-08-2017 Saat: 21:56)yakdoreee Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kim takar ki ? Orada yazılanlar bir çoğu birinin banı yedirememesiyle ilgili

Ben bu yazıyı yazarken bu konuları açmamıştı yazıp gönderdiğimde küfürlü spamları gördüm. İşte bu kadar düşük seviyeli bir insan admine bildireceğim bu forumu umarım kapatılır.

Yorumumu düzenlemiştim: "Tabi kapatmak ne kadar doğru tartışılır. Ama benim tarafım evetten yana"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping