Anket Başlığı: Memnun musunuz ?
Evet
23.81%
5 23.81%
Sayılır
38.10%
8 38.10%
Hayır
38.10%
8 38.10%
Katılımcı sayısı: 21 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şuan ki 10TL.NET Memnun musun ?
Bu bir ankettir , kullanıcıların görüşünü almak üzere açtım .
10tl.net sisteminden memnun musun ?
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır memnun değilim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır diyenler çoğalıyor nedense bir el atmaları lazım

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha iyi olacaktır sadece zaman...
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şayet memnun olmayanlar nedenini de belirtsin.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne iyi ne kötü. Eskiye göre bayağı iyi. Sayılır cevabım.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlk geldiğim dönemdeki ortama göre pek iç açıcı oylama yapmadım malesef.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 17:56)Senius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şayet memnun olmayanlar nedenini de belirtsin.

Eski ortam yok yani böyle herkes aktif olurdu sohbet ederdik konular dakka başı gelirdi. İnşallah öyle olur tekrardan aynı eğlenceyi görürüz.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sayılır benimde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sayılır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Index'i değişmeli. Hatalar çıkıp duruyor. Sunucu sıkıntı çıkarıyor. Onun dışında güzel platform.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu anket 2 sene öncesinde yapılsaydı sırf "Hayır" şıkkını koyduğun için sana hakaret edenler bile olabilirdi. Ama şuan durum gerçekten çok farklı. Ciddi eksikler ve yanlışlıklar var. Yapılması gereken çok şey var. Bunları burada söylemek istemiyorum ama yakında bu sorunlara admin ve ekibi çözüm bulacak hamleler yapacaktır diye umuyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@AsiPatron nun dediğine katılıyorum
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Madem tartışma konusu açılmış dile getirmek istediğim bazı problemler var. Destek.10tl.net'in değilde, 10tl.netin sorunlarına değinelim. Bir çoğunuz tahminimce hayır oyunu yönetim kaynaklı vermiştir. Dediğim gibi destek sitesi yönetimini değil 10tl.net'i ele alalım.

+Sorun : Hack forumlarına izin verilmesi
-Hack forumları belkide ücretsiz sistemin verdiği güç kuvvet ile başkalarına meydan okuyorlar. Bu meydan okumalar 10tl.net'in zararına olabiliyor. En azından site açma kısmına hangi siteleri açabilirim? levhası veya kullanım koşulları eklenmelidir.

+Sorun : Ana sayfanın modern tasarıma uymaması
-Ana sayfanın resim linklerinin kırık olması genel bakış için uygun gözükmüyor. Yeni kullanıcıların üzerinde iyi bir etki yaratabilmesi için modern tasarım kullanılması daha iyi olacaktır. Flat veya material design yeni moda tasarım kullanılırsa yeni kullanıcılarda etki bırakacaktır. Kim kodlayacak demeyin, tema ekibinde grafiker ekibinde bir sürü yetenekli adam var.

+Sorun : Yeni açılan sitelerin yeniden eklenmesi
-Yeni açılan siteler adı altında 10tl.net ana sayfasına eklenebilir. Bu önceden vardı, hem sitelere hit sağlıyordu hemde uygunsuz site isimleri tespit edilip kapatılıyordu.

+Sorun : Dükkandan alınan eşyaların geç verilmesi
-Bunun için ekstra yetkili tutulması gerektiğini düşünüyorum. Ama bu yetkililer sağlam kişiler olucak yıllanmış,tecrübeli olacak. Yoksa yarın öbür gün bırakıyorum konusu açmasın.

Benim şimdilik dile getireceklerim bunlar arkadaşlar. Daha fazla yazacağım şeyler vardı fakat yazmak istemedim. Bir gün 10tl.net yönetimini beğeniyor musunuz? Adında başlık açılırsa orayada aynı şekilde beğenip/beğenmediğim şeyleri yazarım. Zamanım kısıtlı arkadaşlar her şeye değinemedim kusura bakmayın.

Oyumu merak eden arkadaşlar için şimdilik sayılır.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 19:09)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Madem tartışma konusu açılmış dile getirmek istediğim bazı problemler var. Destek.10tl.net'in değilde, 10tl.netin sorunlarına değinelim. Bir çoğunuz tahminimce hayır oyunu yönetim kaynaklı vermiştir. Dediğim gibi destek sitesi yönetimini değil 10tl.net'i ele alalım.

+Sorun : Hack forumlarına izin verilmesi
-Hack forumları belkide ücretsiz sistemin verdiği güç kuvvet ile başkalarına meydan okuyorlar. Bu meydan okumalar 10tl.net'in zararına olabiliyor. En azından site açma kısmına hangi siteleri açabilirim? levhası veya kullanım koşulları eklenmelidir.

+Sorun : Ana sayfanın modern tasarıma uymaması
-Ana sayfanın resim linklerinin kırık olması genel bakış için uygun gözükmüyor. Yeni kullanıcıların üzerinde iyi bir etki yaratabilmesi için modern tasarım kullanılması daha iyi olacaktır. Flat veya material design yeni moda tasarım kullanılırsa yeni kullanıcılarda etki bırakacaktır. Kim kodlayacak demeyin, tema ekibinde grafiker ekibinde bir sürü yetenekli adam var.

+Sorun : Yeni açılan sitelerin yeniden eklenmesi
-Yeni açılan siteler adı altında 10tl.net ana sayfasına eklenebilir. Bu önceden vardı, hem sitelere hit sağlıyordu hemde uygunsuz site isimleri tespit edilip kapatılıyordu.

+Sorun : Dükkandan alınan eşyaların geç verilmesi
-Bunun için ekstra yetkili tutulması gerektiğini düşünüyorum. Ama bu yetkililer sağlam kişiler olucak yıllanmış,tecrübeli olacak. Yoksa yarın öbür gün bırakıyorum konusu açmasın.

Benim şimdilik dile getireceklerim bunlar arkadaşlar. Daha fazla yazacağım şeyler vardı fakat yazmak istemedim. Bir gün 10tl.net yönetimini beğeniyor musunuz? Adında başlık açılırsa orayada aynı şekilde beğenip/beğenmediğim şeyleri yazarım. Zamanım kısıtlı arkadaşlar her şeye değinemedim kusura bakmayın.

Oyumu merak eden arkadaşlar için şimdilik sayılır.
Dediklerinin 2 3 tanesini arge başvurumda belirttim tınmadılar.Tınacaklarını sanmıyorum..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu anketi dikkate alacak kişilerden TaaRRuz admin olduğunu düşünüyorum .

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tek şikayetim eski ortamı yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform