Internet Ve Bilisim Hizmetleri Zamanhost.com

Bu hastalik sizde de olabilir mi? Guatr Hastaligi ve Belirtileri

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primate | Kendi Yazdığım Profesyonel Web İstatistik Ölçme Yazılımı
Staj yaptığım yer için hazırladığım, şu ana kadar ki en başarılı projem olarak nitelendirdiğim 'Primate' uygulamasının BETA Sürümünü yayınlamış bulunmaktayım. Yaklaşık olarak 1 Haftalık bir süreç içerisinde yazdığım projemi, sizlerin de incelemesini istiyorum.

293AdE.png

BİLGİLENDİRME Program BETA sürümünde olduğu için ÇOĞU ÖZELLİK ÇALIŞMIYOR ve bazı buglar oluşabilir. Bu Stabil sürümü değildir.

Programın yaptığı şey, web sitenizin istatistiklerini DOĞRU şekilde giriyorsunuz ve bu bilgilere göre puanlıyor. Bunu her gün 1 kere yaparak sitenizin ilerleyişini detaylı bir biçimde görebilirsiniz.

BU YAZILIMI YAZMAKTAKİ ASIL AMACIM; kendimi bilgilerimi ölçmek ve geliştirmekti. Ve yazılımı yaparken de emek kattım. EMEĞE SAYGI için ELEŞTİRİLERİNİZİ LÜTFEN SERT YAPMAYINIZ.

Programı SETUP ile kurmanızı tavsiye ederim. Sonradan daha kolay ve daha kaliteli şekilde kaldırırsınız.

Bir Bugla karşılaştığınız zaman, özel mesaj yoluyla detaylı bir şekilde anlatırsanız çok minnettar olurum.

İyi geceler.

Ek Dosyalar
.zip   Primate 1.0.0.1 BETA.zip (Dosya Boyutu: 317.5 KB / İndirme Sayısı: 1)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yararlı bir kodlama olmuş başarılı bence denemek isterdim fakat şuanda bir tema bitirdim onu hazırlıyorum biraz sonra denerim

Only GOD Can Judge ME
2PAC
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Setup dosyaları linktedir arkadaşlar. Katılımsız ve normal kurulum olmak üzere. 

Primate-Setup.zip -  1.3 MB

Şifre isteyecektir

destek.10tl.net yazarsanız kuruluma devam edersiniz.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
süper beğendim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yararlı konu teşekkürler.
Ölüm Meleği
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu üst sıralara çıkması için güncellenmiştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi