Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üniversite Tercihleri
Merhabalar; Sınava girenlerin merakla beklediği tercihler "sonunda" açıklandı dün gece memnunmusunuz? Açıkcası ilk tercihimde 19 mayıs geldiği için baya mutluyum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık hocam ok.gifs3.gif s3.gif
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Meslek olarak ne düşünüyorsun, öğretmenlik mi?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Meslek olarak öğretmenlik seçme bence ama ben yaparım diyorsan o senin kararın öğrencilere ödev hazırlamak,sabahtan akşama kadar
ayakta durucaksın vb.Ama ben yaparım diyorsan senin kararın :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öğretmen olacağımı kim söyledi anlamadım :) Ticaret okuyorum Uluslararası lojistik
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ismail sende cumhurbaşkanı olacak tip var. @Tardis kaanıda al başbakan olarak ülke kop kop devri :D
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 22:11)surx. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Meslek olarak öğretmenlik seçme bence ama ben yaparım diyorsan o senin kararın öğrencilere ödev hazırlamak,sabahtan akşama kadar

Asıl öğretmenlik çok iyi bir meslek. Özellikle rehber öğretmenliği.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu 1.5 yıl içinde ingilizce öğretmeni olmak isteyen herkes alınacak buradan yazmış olayım :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 23:13)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-08-2017 Saat: 22:11)surx. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Meslek olarak öğretmenlik seçme bence ama ben yaparım diyorsan o senin kararın öğrencilere ödev hazırlamak,sabahtan akşama kadar

He erman he. Sen rehber öğretmeni olda öğrencileri okulda deli edersin :D @Helper
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 23:15)ASiPaTRoN61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

He erman he. Sen rehber öğretmeni olda öğrencileri okulda deli edersin :D @Helper
Düşünsenize haberlerde "Liselileri Sigaraya Başlatan Rehber Öğretmen" hahaahahahah :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 23:15)ASiPaTRoN61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ayıpsın Yusuf :D Rehber öğretmeni çok iyi bir hedef. Yüksek çıta. 400+ gerektiriyor. Branş öğretmenlerine göre çok avantajlı. Hedef isteyenlere öneririm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Erman yapar Trabzonlu o :D Trabzonluya imkansız de izle :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ismaililhan bir ara staja gidiyorum demiştin de o yüzden öğretmen mi olacaksın dedim. Benim okula stajyer öğretmenler geliyordu.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgisayar mühendisliği olmadı seneye artık .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Belki görmüşsünüzdür Ekol adlı firmada yaptım stajımı.
http://www.ekol.com/tr/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayatınızda başarılar dilerim. Üniversite hayatı, Konya, İstanbul, Ankara, Antalya, Alanya şehirleri ve İnşaat/Bilgisayar Müh. bölümüleri ile ilgili sorusu olanlara özelden cevap verebilirim.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 22:19)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öğretmen olacağımı kim söyledi anlamadım :) Ticaret okuyorum Uluslararası lojistik

Geçen yıl yazmıştım orayı alt sıralara UTL okuyan çok yakın arkadaşlarım var gerçekten kaliteli bölüm fakat dersleri biraz sıkıcı muhasebe kasıyolardı sabah akşam :))) bana Biyomühendislik çıkmıştı hem üniye devam ettim hemde sınava hazırlandım asıl mesleğim olan "Yazılım Mühendisliğini" kazandım bu yıl.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@OnLiNe Hayırlı olsun hocam bu yıl birşey yapamadım sınava bile sağlık sorunlarından dolayı zar zor girebildim o psikoloji ile 220 puan aldım seneye daha iyi bir çalışma ile edebiyat öğrenmeni olmak istiyordum artık hayırlısı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 00:51)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-08-2017 Saat: 22:19)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öğretmen olacağımı kim söyledi anlamadım :) Ticaret okuyorum Uluslararası lojistik

Geçen yıl yazmıştım orayı alt sıralara UTL okuyan çok yakın arkadaşlarım var gerçekten kaliteli bölüm fakat dersleri biraz sıkıcı muhasebe kasıyolardı sabah akşam :))) bana Biyomühendislik çıkmıştı hem üniye devam ettim hemde sınava hazırlandım asıl mesleğim olan "Yazılım Mühendisliğini" kazandım bu yıl.
Abi ben o bölümü okumak istiyorum bana açıkta kalabileceğimi ömrünün bittiğini söylüyorlar doğru müdür ? @OnLiNe
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 00:51)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Gayet iyi bir bölüm bence de hem gelişen bir bölüm Türkiye'de iş bulma imkanları da fazla 4 yıl çok da zor olmaz gibi :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping