Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her 5 İmamhatipliden 4ü Üniversiteye Giremedi
İmam hatiplere verilen onca desteğe karşın 222 bin imam hatipliden sadece 40 bini üniversiteye girdi... -Hayırlı Ateist

Bunca zamandır boşuna #İmamHatiplerKapatılsın demiyoruz! -Karikateist

20664543_1420949838002160_89465378814722...e=59F467FB

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ahahaha :)
Sadece gülüyorum ya Karikateist denilen saçma sayfayı halen takip edenler var mı ya :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İmam hatip mi okurlar papaz hatip mi bilmem ben herkesin kendi tercihi. Orayı okuyup yurtlarda hoca olup para kazananlar da var. Geleceğini herkes kendisi şekillendirir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 19:30)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ahahaha :)
Sadece gülüyorum ya Karikateist denilen saçma sayfayı halen takip edenler var mı ya :)

Gerçeği göz önüne sunmak saçmaysa senin mantıklı kavramını nerede nasıl kullandığını çok merak ediyorum İsmail :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 19:32)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Gerçeği göz önüne sunmak saçmaysa senin mantıklı kavramını nerede nasıl kullandığını çok merak ediyorum İsmail :)

Güzel gerçekler İzmir gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 19:33)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-08-2017 Saat: 19:32)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Güzel gerçekler İzmir gelsin.

Nasıl yani? Sorduğum sorunun cevabını alabilmiş değilim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TEOG Sınavından 300 Puanın altına alanlar liseye alınmayıp, sene tekrarı yapmalı. Ve bu böyle devam etmeli.
İmam Hatip ve diğer düşük puanlı bütün liseler kapatılmalı.
Böylece gençler çalışmaya zorlanabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Imam Hatip okullarını sevmiyorum (çok bulunmasından ötürü de olabilir.) Arap kültürünü aşılıyorlar. Çeşitli yerlerde din dersleri veriliyor. Okulda da kafalara sokulup beyin yormak gereksiz. Din öğrenmek isteyen kendi iradesiyle öğrenebilir. Çevremdeki Imam Hatip okulları puanı yetmemiş yobaz, pkkcı kısımlar. Kızları da pek masum değil. Diğer Imam Hatipler nasıldır bilemem. Kaldı ki Bursa'da yaşıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuya belli bir bakış açısından bakmak yanlış. Bu konu da neredeyse ülkeyi tartışma üzerinde ikiye bölen bir konu. Elbette düşünmek, düşünmeye yönlendirmek güzel bir iş fakat "herkese açık" olan ve 10tl'nin resmi destek forumu olan bu sitede böyle şeyler üzerinde tartışmamanızı öneririm dostlar. Çünkü kiminle karşılacağınızı bilemezsiniz, gelir densizin biri bütün tartışmayı keser, söver herkese.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kendim imam hatipli olarak bunları yalanlıyorum tüm arkadaşlarım girdi ;)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 19:56)LogiTeCh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kendim imam hatipli olarak bunları yalanlıyorum  tüm arkadaşlarım girdi ;)

Haber sitelerinede bakabilirsin istersen. Akşam haberlerdede çıkabilir. Olmadı yarın çıkar :))
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üniversiteye girince iyi ve çalışkan bir öğrencimi oluyor yada iyi bir insan gereksiz konular yine başladı.Böyle zihniyetler yüzünden insanlık kötü yerlere gidiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende imam hatiplerin kapatılmasını istiyorum çünkü eğitimde fen liselerine yatırım yapılmaktansa imam hatiplere yapılıyor. Bizim burada havuzlu imam hatip lisesi var bizim okulda kantin yoktu :D
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 20:01)ASiPaTRoN61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende imam hatiplerin kapatılmasını istiyorum çünkü eğitimde fen liselerine yatırım yapılmaktansa imam hatiplere yapılıyor. Bizim burada havuzlu imam hatip lisesi var bizim okulda kantin yoktu :D

sizin lise neresi oyle kantin yok :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kişiyi bir tek din için hazırlayan okulların kapatılması ya da düzenlenmesi gerekiyor. Din konularının işlenmesine bir lafım yok ama ilim ve fen konularına daha çok ilgi gösterilmeli. Bu ülkenin insanları bilimden yoksun olursa, ne yaparız? Şu anda zaten ülkenin durumu belli, daha da kötüye gitmemesi için bu okullara ya düzenleme getirilmeli ya da kapatılmalı.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynen kapatılmalı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 20:12)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kişiyi bir tek din için hazırlayan okulların kapatılması ya da düzenlenmesi gerekiyor. Din konularının işlenmesine bir lafım yok ama ilim ve fen konularına daha çok ilgi gösterilmeli. Bu ülkenin insanları bilimden yoksun olursa, ne yaparız? Şu anda zaten ülkenin durumu belli, daha da kötüye gitmemesi için bu okullara ya düzenleme getirilmeli ya da kapatılmalı.

Yanlış biliyorsun atakan bu ülkeye dua edecek hocalar müezzinler lazım. Hocasız ülkede nobelli bilim adamı olsa ne işe yararki? (Oda ülkede değil)

@Logitech bu arada akşam Fox Ana Haberi izledim her zamanki gibi ve İmamhatipler En Dipte başlığıyla bu haber yapıldı :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum tardis herkez aynı okulda okumalı sonuçta normal okuldada Kuranı Kerim var okula gerek yok kursları var gidebilirler,
herkez aynı okulda olmalı ve herkez aynı eğitimi almalı imam hatipte sadece Kuranı Kerim ve arapça kelimeler ve benim bilmediğim çoğu şey
ee ozaman bi matematik işine girdiğinde bişeler sorduğunda nasıl cevap verecek bide bunu düşünmek lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 21:29)surx. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Katılıyorum tardis herkez aynı okulda okumalı sonuçta normal okuldada Kuranı Kerim var okula gerek yok kursları var gidebilirler,
herkez aynı okulda olmalı ve herkez aynı eğitimi almalı imam hatipte sadece Kuranı Kerim ve arapça kelimeler ve benim bilmediğim çoğu şey
ee ozaman bi matematik işine girdiğinde bişeler sorduğunda nasıl cevap verecek bide bunu düşünmek lazım.

Git bunu hükümete anlat. Herkes aynı eğitimi görmemeli yanlış biliyorsun. Ozaman herkes yatar. Lise sınavlarına-üniversite sınavlarına kimse çalışmaz. İmam Hatipe gidenlerin %80 i meslek lisesine gitmemek için imamhatibe gidiyor. Geri kalan %20si ise ailesi dini eğitim görsün diye gönderiyorlar. Ee böyle olunca sonuç ne olurki? İmamHatiplideki türbanlı kız bizim okuldaki açık kızlardan daha fahişe bir ruha sahip. Ben bunu gözlerimle gördüm. Bu hiçbir ülkede yok nedense. Dini eğitim isteyen diğer ülkelerde (laik ülkelerde) ister katolik okuluna gider ister camiye. Ama bizde en çok yatırım yapılan okullar imamhatipler. Sonuç hayal kırıklığı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping