Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurallarda yazmayan bir nedenle üye banlamak ne kadar doğru #2
(09-08-2017 Saat: 16:28)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
İlk bahsedeceğim olay küfür uyarısı yani kurallarda küfür için üyeleri uyarmak şart koşmak üyeleri aşşalıyan bir durum olmaz mı? Sonuç da bir Ahlak kuralları var bu sadece burada da geçerli değil hayatın her yerin de geçerli. Diğer konu sadece küfür etmekten ban yiyen arkadaşlarda var forumda burada zaten emeğinden dolayı olayı ayrı bakılmış değil mi? Diğer sahiplenme konusu o sitenin saçmalığı o zaman eğer 2 kelimeyi türkçeleştirip sahiplenmek sadece kendini kandırmak olur o ayrı konu. Aslında banı ilk attığımda 7 günlük yani 1 haftalık bir ban olucaktı ama saçma bir uyarı hataları var malesef banladıktan sonra sınırsız bir şekilde atıyor kullanıcıları ve 2-3 yıldır var bu. Sonradan bende kalmasına karar verdim. Böyle bir konuyu açman güzel bir şey hakkını araman zaten benim durduk yere sınırsız ban atacak halimde yok. Sistemin hatası, eğer bu kadar kişide karşı çıkıyorsa zaten ilk başta bende sınırsız istemedim. Banın açılabilir veya 1-2 hafta ile sınırlandırabilir şuan.

@Edward
Şu Metehan'mı neyse onu neden görmezden geliyorsunuz hocam tilt ediyor beni uyarı verin bişi yapın sussun
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Görmezden gelen yok? Ben hakaret mi ediyorum sana? Ettim mi? Yalancı dedim konuların ortada. Yaptığını kabullenmeden yenemezsin bu psikolojiyi haberin olsun. Metehan mıdır nedir diyorsun? Sen Metehan kimdir biliyor musun? İsme saygın olsun önce. Atana tarihine saygın olsun. Tilt oluyorsan bu senin sorunun, ben fikrimi belirtiyorum. Sen istedin diye kimse kimseye uyarı vermez. Olur da sabrımın sınırını aşabilirsen de ağız dalaşına girersek ağır hakaretler edersem ya da bir yanlışımı bulursan hay hay istediğin yetkiliye şikayet edebilirsin. Ben daima buradayım. Bir pm uzağında.
----------------------
Ayrıca sokak argosu kullanıyorsun, kullan senin bileceğin bir şey. Ama önce senden üst yetkiliye saygıyı da öğrenirsen senin yararına olur.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 17:29)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Görmezden gelen yok? Ben hakaret mi ediyorum sana? Ettim mi? Yalancı dedim konuların ortada. Yaptığını kabullenmeden yenemezsin bu psikolojiyi haberin olsun. Metehan mıdır nedir diyorsun? Sen Metehan kimdir biliyor musun? İsme saygın olsun önce. Atana tarihine saygın olsun. Tilt oluyorsan bu senin sorunun, ben fikrimi belirtiyorum. Sen istedin diye kimse kimseye uyarı vermez. Olur da sabrımın sınırını aşabilirsen de ağız dalaşına girersek ağır hakaretler edersem ya da bir yanlışımı bulursan hay hay istediğin yetkiliye şikayet edebilirsin. Ben daima buradayım. Bir pm uzağında.
----------------------
Ayrıca sokak argosu kullanıyorsun, kullan senin bileceğin bir şey. Ama önce senden üst yetkiliye saygıyı da öğrenirsen senin yararına olur.
Benim kişiliğime hakaret ediyorsunuz.Evet ben istediğim diye vermeyecek uyarıyı yaptığın hata yüzünden verecek.Benim konumda resmen beni tehdit ettin ve yetkililer teşekkür etmiş.Eğer burada adalet olduğunu beyan ediyorlarsa bu yaptıklarında adalet yoktur.Suçlu ben olsam bile karşı tarafa teşekkür gibi birşey adalet kavramını ortadan kaldırır.Sen hiç hakimin davacıya teşekkür ettiğini gördün mü ? Ha şikayet ettiğin için görmesini sağladığın için teşekkür etmiş olabilir fakat yorum ortada.Onu görmezden geliyolar.
Benim atama tarihime saygım olmadığını nerden çıkardın sen böyle millete tak diye saygısız deme hakkını cesaretini nerden alıyorsun ? Arkanda d10 var diye mi böyle hareketler sergiliyorsun hayırdır anlamıyorum.
Senin artisliğin dayılanman anca burada söker çünkü arkanda kocaman bir d10 var. İlleg4lizm de nası pırrt diye susturdular seni. Sen işte bunlara layıksın kendini ilah felan sanıyorsun..
Çakallar kuzunun bol olduğu yeri değil sahipsiz olduğu yeri seviyorlar işte.Hayır yani 2 sene erken kayıt olmuş ekibe girmiş diye adam haksızken haklı konuma düşüyor ceza yiyen yine ben oluyorum.
Ama işte ne kadar profesyonel olursan ol ne kadar işi bilirsen bil söylediklerin karşıdakinin kapasitesinin anladığı kadar.Artık karı gibi laf yapmayı bırakta uza konumdan gereken kişiler görecek ben işin banında felan değilim
senin gibilerin el üstünde tutulmasına gözüm gönlüm el vermiyor.

@ASiPaTRoN hocam görünüşe göre bu adalet geç sağlanacak :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 17:55)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-08-2017 Saat: 17:29)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Görmezden gelen yok? Ben hakaret mi ediyorum sana? Ettim mi? Yalancı dedim konuların ortada. Yaptığını kabullenmeden yenemezsin bu psikolojiyi haberin olsun. Metehan mıdır nedir diyorsun? Sen Metehan kimdir biliyor musun? İsme saygın olsun önce. Atana tarihine saygın olsun. Tilt oluyorsan bu senin sorunun, ben fikrimi belirtiyorum. Sen istedin diye kimse kimseye uyarı vermez. Olur da sabrımın sınırını aşabilirsen de ağız dalaşına girersek ağır hakaretler edersem ya da bir yanlışımı bulursan hay hay istediğin yetkiliye şikayet edebilirsin. Ben daima buradayım. Bir pm uzağında.
----------------------
Benim kişiliğime hakaret ediyorsunuz.Evet ben istediğim diye vermeyecek uyarıyı yaptığın hata yüzünden verecek.Benim konumda resmen beni tehdit ettin ve yetkililer teşekkür etmiş.Eğer burada adalet olduğunu beyan ediyorlarsa bu yaptıklarında adalet yoktur.Suçlu ben olsam bile karşı tarafa teşekkür gibi birşey adalet kavramını ortadan kaldırır.Sen hiç hakimin davacıya teşekkür ettiğini gördün mü ? Ha şikayet ettiğin için görmesini sağladığın için teşekkür etmiş olabilir fakat yorum ortada.Onu görmezden geliyolar.
Benim atama tarihime saygım olmadığını nerden çıkardın sen böyle millete tak diye saygısız deme hakkını cesaretini nerden alıyorsun ? Arkanda d10 var diye mi böyle hareketler sergiliyorsun hayırdır anlamıyorum.
Senin artisliğin dayılanman anca burada söker çünkü arkanda kocaman bir d10 var. İlleg4lizm de nası pırrt diye susturdular seni. Sen işte bunlara layıksın kendini ilah felan sanıyorsun..
Çakallar kuzunun bol olduğu yeri değil sahipsiz olduğu yeri seviyorlar işte.Hayır yani 2 sene erken kayıt olmuş ekibe girmiş diye adam haksızken haklı konuma düşüyor ceza yiyen yine ben oluyorum.
Ama işte ne kadar profesyonel olursan ol ne kadar işi bilirsen bil söylediklerin karşıdakinin kapasitesinin anladığı kadar.Artık karı gibi laf yapmayı bırakta uza konumdan gereken kişiler görecek ben işin banında felan değilim

Karı gibi yazmışsın, çok erkeksen telefon numaranı verirsin hallederiz olayımızı yalancı.
------------------------------------------
Ayrıca ben seni tehdit etmedim. Tehdit farklı şey. Yapacağını söylersin önceden. Ben yaptıktan sonra söyledim. Liderdim ve biri hangi ekibe alınırsa alınsın bana sorulur. Başvuru konuna yazmak yerine çaldığın tasarımın konusuna yazdım elimden geleni yapacağım diye. Olumsuz oy atacaktım oylama olsa bile yine söylüyorum. Artık yetkimi bıraktım alırlar almazlar ben bilmem. Ama önce terbiyeni takın. Benim yaptığım çalışmaları çalan senin gibi hırsızların olduğu illegalizm denen anca CTRL+U kısayolunu bilen sitede istediğin kadar çal paylaş. Burada tavrım yine aynı olacak sana burada paylaşırsan.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Alooo usta dönerci
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Yerinde olsam meteyle pek tartışmaya girmezdim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 18:10)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-08-2017 Saat: 17:55)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
----------------------

Karı gibi yazmışsın, çok erkeksen telefon numaranı verirsin hallederiz olayımızı yalancı.
------------------------------------------
Ayrıca ben seni tehdit etmedim. Tehdit farklı şey. Yapacağını söylersin önceden. Ben yaptıktan sonra söyledim. Liderdim ve biri hangi ekibe alınırsa alınsın bana sorulur. Başvuru konuna yazmak yerine çaldığın tasarımın konusuna yazdım elimden geleni yapacağım diye. Olumsuz oy atacaktım oylama olsa bile yine söylüyorum. Artık yetkimi bıraktım alırlar almazlar ben bilmem. Ama önce terbiyeni takın. Benim yaptığım çalışmaları çalan senin gibi hırsızların olduğu illegalizm denen anca CTRL+U kısayolunu bilen sitede istediğin kadar çal paylaş. Burada tavrım yine aynı olacak sana burada paylaşırsan.
Mo91ja.png
Bu sitenin temasınıda kırmızı olarak çalıp satışa paylaşıp sitende kullanmaya başlayan sendin bu durumda sende hırsız durumuna düşüyorsun değil mi :) Hani sen çalıntı özenti birşey yapmazdın.Hani anca illegalizm hırsızların olduğu ortamdı.Aramıza hoşgeldin
H I R S I Z L A N D I N
Bunun içinde gerekli cezayı verirlerse sevinirim.
Bu temayı kullandı diye uyarı vermişlerdi webh4t.com olarak o yüzden arkadaş siteyi kapattı :)
Bkz: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=86441&highlight=webh4t
Bkz: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=86862&highlight=webh4t
Sana bu şarkıyı bırakıyorum
https://www.youtube.com/watch?v=oAggDx_7Nao
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Gidip sahibine sorabilirsin. Logonun PSD side bendeydi. Sitenin sahibi ajanlarda çalışıyor. Ajanların rankları da bana ait. Git sor öğren gel. Yaşın kadar sitem oldu. Sor da gör.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 18:43)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gidip sahibine sorabilirsin. Logonun PSD side bendeydi. Sitenin sahibi ajanlarda çalışıyor. Ajanların rankları da bana ait. Git sor öğren gel. Yaşın kadar sitem oldu. Sor da gör.
Sahibi geldi uyarı verdi siteyi kapatın tema felan bize ait diye :) Haberi olsa öyle birşey olurmuydu hayır.Söylediklerin ile olaylar çelişmeye başladı..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Gidip sor diyorum kardeşim sana. Git sor bu temayı kimle beraber yaptın, logo kime ait diye sor. Daha ne diyim sana. Bana inanmıyorsan sahibine sor diyorum. Sen sormazsan ben sorarım burada herkesin önündede senle iddaaya girerim kaybedersen çekip gidersin okey?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 18:49)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gidip sor diyorum kardeşim sana. Git sor bu temayı kimle beraber yaptın, logo kime ait diye sor. Daha ne diyim sana. Bana inanmıyorsan sahibine sor diyorum. Sen sormazsan ben sorarım burada herkesin önündede senle iddaaya girerim kaybedersen çekip gidersin okey?
Uğraşılmaya zaman kaybetmeye değmez.Sen git yaşıtlarınla iddiaya gir burası oyun parkı değil hadi daha fazla konumu kirletme.Anlaştık ? Bak ben sinir kontrolü olmayan bir insanım.Devam edersen iyi şeyler olmaz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ne oldu anlaşmadın benimle? Sen de biliyorsun leke attın elin kirlendi. Ben bu konunun peşini bırakmam. İşte demin kullandığın söylem "karı gibi" kavramına uyarak kaçıyorsun. Ben demiyorum sen kullanıyorsun bu kavramı. Sinir kontrolünü yeyim senin. Ne tatlı siniyleniyoysun öyle. Ben senle düzgünce konuşuyorum. Sinirleniyorsan girme foruma :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar konu amacından çıktı iki tarafta sakin olsun taarruz hocamız yeni bir kural getirdi uymalıyız .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Edit:// Beyazıt Mahallesi 1. Havuzlu Sokak Numara 35 kat 2 Bursa/Yıldırım Türkiye. Bekliyorum paşam :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 18:57)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne oldu anlaşmadın benimle? Sen de biliyorsun leke attın elin kirlendi. Ben bu konunun peşini bırakmam. İşte demin kullandığın söylem "karı gibi" kavramına uyarak kaçıyorsun. Ben demiyorum sen kullanıyorsun bu kavramı. Sinir kontrolünü yeyim senin. Ne tatlı siniyleniyoysun öyle. Ben senle düzgünce konuşuyorum. Sinirleniyorsan girme foruma :D
Ulan şerefin kadar konuş desem ömür boyu susucan ne konuştun sen değil kralın gelsin.Senin artisliğin burada söker.Şu ban olayı çözülsün gerekeni yapıcam ben sana.
Kendini, kendi çapında büyüterek tanımadığın birisine dönüşü olmayan laflar söylüyorsun.Burda iki kelime söylerim en fazla banlanırım.Ama benim elimde 1 2 koz var sana karşı kullanacağım.Benim zararlı çıktığım işten sende zararlı çıkarsın haberin olsun.2 gün gibi bir süre sonra ne demek istediğimi anlayacaksın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tamam kardeşim bekliyorum. Adresimi verdim sana hadi.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 19:01)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Edit:// Beyazıt Mahallesi 1. Havuzlu Sokak Numara 35 kat 2 Bursa/Yıldırım Türkiye. Bekliyorum paşam :D
Adresinide verdiğin iyi oldu telefon numaranla ikisini karıştırıp iyi şeylere kullanabileceğim.Evine ne gelirse artık.Telefonunu kimlerin arayacağı gibi :)
Rip benim ne işlerle,işle ilgili kaç site bildiğimi gördü :) Bakacaz artık
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tamam bekliyorum kardeşim birde google beyazıt mahallesi yazıp bir bak tamam mı ;)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tartışma devam ederse 2 tarafada uyarı verilecektir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forumu kirletiyoruz doğrudur özür dileriz hallettik biz zaten.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping