Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurallarda yazmayan bir nedenle üye banlamak ne kadar doğru #2
1 hafta önce açtığım konu önemsenmediği için bu konuyu tekrar açıyorum.
Sormuştum ki neden kurallarda yazmayan bir sebepten bir üyeyi banlıyorsunuz emek hırsızlığı ban sebebidir demişsiniz.Önce ki olaylarında linkini atarak daha öncede ban attık demişsiniz.Bakıyoruz 2 hafta ban :) Bazı çalıntı olayları yine olmuş tasarımcıların içinde onlara hiç ceza verilmemiş.
Benim konumda bana sınırsız ban verilmesinin nedeni önce ki uyarlarımda olduğu içinmiş bakıyoruz
%40 sansürlü küfür  uyarısı :) Çok güzel ve harika bir sistem.Ayrıca admin konu açmamışmıydı yetkililere duyuru 1000 mesaj üstü sınırsız banlanmayacak diye neyse...
Edwarda attığım mail

Şimdi ben bu tasarımları codepen.io da buldum.Codepen io da fork denilen şey ile herhangi bir tasarımı kendinize göre düzenleyip sahiplenme yetkiniz var ve herhangi bir tasarım paylaşırken olası durumda kullanıcı codepenio da paylaştığı tasarımı kaldırılmasını isterseniz aşağıda ki linkte ki lisans sistemine bakıyorsunuz.Ben demiyorum onlar diyor.Eğer hiç alınmasını istemiyorsanız ayrıntı kısmına lisansını eklemeniz gerek.
Hi Berat,

Thanks for writing in! You're welcome to fork any public Pen on CodePen. That's part of how CodePen works :) 

If you use code from CodePen on another website, keep in mind that the code is subject to the MIT license. You can view the complete license for any Pen in the source of its full page view or on its details page.

We have more information about licensing on CodePen at:
 https://blog.codepen.io/legal/licensing/
Thanks for using CodePen!

Yani resmi olarak tasarımlar bana ait oluyor.Ona güvenerekten paylaşım yaptım ayrıca yemin ederim çalıntı tasarım paylaşmanın Ban sebebi olduğunu bilmiyordum..

Codepen.io ya attıgım mail:
kWzbXD.png

Hepsini geçtim konuma şöyle bir yorum yapılmış.
"Emin ol ekibe girme gibi bir hevesin varsa da tabii ki o yetki bende değil ama o rütbeyi almaman için elimden geleni de yapacağım azıcık emeğim varsa."
Yemin ediyorum şu yorumu ben yapsam millet demediğini bırakmaz yetkililer uyarı verir adama teşekkür edilmiş.
Ayrıca bazı kişiler bana karşı kullandığı kini forum içine yansıtıyor.
@metehandurmus 2 yere tıklayarak comments kısmından fork yaptığım adamın verdiği linki konuya ekleyerek onursal üyesine bunun için geldiğini söylemişsin.
Neden bu kişiye uyarı verilmiyor ? Yoksa Asi patron hocamında dediği gibi korkuyormusunuz banlamaya ?

@ismaililhan @Edward
Tamam hata yapmış olabilirim gözünüzde fakat bu foruma kattığım şeylerde var.Kocaman emekleri forumda çevrimiçi olarak geçirilen 2 haftayı 15 saniyede sildiniz attınız.
Bazı kişiler sınırsız haketmediğimi söyledi teşekkür ederim.
Banımın açılması için açmıyorum konuyu.Yaptığınız işlemi biraz değerlendirip yapın istiyorum.
Yetkili olmak için başvuran birisini 3 ay bekletiyorsunuz.Kuralları çiğnemiş ve forumda adalet olduğunu varsayıyorsanız açıklama hakkı bulunan kişiyi 15 saniyede tak diye banlıyorsunuz.
Neyse hadi hayırlı akşamlar.
Önce ki konu
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=92324
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Editlendi.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
güncelledim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sınırsız ceza gerektiren faktör yok gördüğüm kadarıyla, geçmiş olsun.
Adalet er yada geç sağlanır sakin kal..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben söylenmesi gerekenleri söyledim fakat icraat göremedim. Haksız kalacağını sanmıyorum bu konumda Berat.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu konuya girmeyeceğim fakat hakkını savunman güzel birşey umarım banın açılır
PGM
Teşekkür verenler:
Kuvvetsiz adalet ve adaletsiz kuvvet iki büyük felakettir. (Joseph Joubert)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Sınırsız ban bayağı bayağı fazla olmuş. Çalıntı tasarım paylaşıp bir hafta uyarı alanlarda var. Açıkçası fazla buldum uyarını ama yinede yapmamalıydın.
PGM
Teşekkür verenler:
İsmail'in bu konuya sessiz kalacağını sanmıyorum. Bence kalmamalı. Kalmasa iyi olur...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben bu önceki uyarıları göz önünde bulundurarak sınırsız banlanmaya hak veremedim. Çalıntı tasarımın cezası ban ise surx. i bile banlayacaksın. Sınırsız banı gereksiz görüyorum yaptığın şey çok yanlış ancak hakkını ne olursa olsun savun. Bu hareketini beğendim iyi forumlar.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sınırsız bana katılmıyorum. Codepen hakkında bilgi vermişsin. Codepen ile burası farklı platformlar. Konularında yaptığım çalışma vs. diye geçiyor. 10 tane kelimeyi Türkçe'ye çevirmek kodlamaya giriyorsa bilemem. Aradan 1-2 hafta geçti zaten. Banın kalkmalı.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 01:26)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sınırsız bana katılmıyorum. Codepen hakkında bilgi vermişsin. Codepen ile burası farklı platformlar. Konularında yaptığım çalışma vs. diye geçiyor. 10 tane kelimeyi Türkçe'ye çevirmek kodlamaya giriyorsa bilemem. Aradan 1-2 hafta geçti zaten. Banın kalkmalı.
Yetkililere karşı boynum kıldan ince ama bura benim hayatımda yer edindi tak diye tekme atıp kovmaları zoruma gitti onun için bu konuyu actim.Yoksa yine çalıntı tasarımdan hanım kalabilir cezasını çekebilirim.Neyse bakacağız artık teşekkür ederim herkese değerlisiniz dostlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben senin yaptıklarını yaptım 2 sene banlı kaldım sen merak etme. Söyledim çünkü ben eski liderim. Sen ekibe girerken bana sorulacaktı o zaman. Fikrim neyse zikrim de o. Durumu da Edward a açıkladım. Banın açılırsa da ben her konuda arayacağım çalıntı var mı diye yine söylüyorum. En ufak açığında da şikayette bulunacağım. Sen de ara bak konularıma, bulursan ne mutlu sana.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 02:20)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben senin yaptıklarını yaptım 2 sene banlı kaldım sen merak etme. Söyledim çünkü ben eski liderim. Sen ekibe girerken bana sorulacaktı o zaman. Fikrim neyse zikrim de o. Durumu da Edward a açıkladım. Banın açılırsa da ben her konuda arayacağım çalıntı var mı diye yine söylüyorum. En ufak açığında da şikayette bulunacağım. Sen de ara bak konularıma, bulursan ne mutlu sana.
Açık bulabilirsen edersin şikayetini rahat ol.
Senin yaptığın şey admine kumpas kurmak hayret nasıl banlamışlar iş admine düşmese yine 1 hafta uyarı ile sıyrılırdın.
Uyanıklık yapmışsın bak bakalım bidaha bulabilecek misin.
Bulursan haber verde yine aniden ban ekranı ile karşılaşmayalım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
O sadece bir önceki banım. Daha önce kaç defa banladım haberin var mı senin? Anca konuşursunuz. Bizim zamanımızda şu konuyu açtığın da kimse sorgulamaz dinlemez multi diye ban atarlardı. Ayrıca o konudan sonra codepensiz çaldıklarını da bulup paylaştım haberin ola. Bir de üste çıkıyor uyanıklık yapmışsın diye. Yalancıdan ne beklersin ki. Daha fazla polemiğe girmeyeceğim senle.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 14:38)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O sadece bir önceki banım. Daha önce kaç defa banladım haberin var mı senin? Anca konuşursunuz. Bizim zamanımızda şu konuyu açtığın da kimse sorgulamaz dinlemez multi diye ban atarlardı. Ayrıca o konudan sonra codepensiz çaldıklarını da bulup paylaştım haberin ola. Bir de üste çıkıyor uyanıklık yapmışsın diye. Yalancıdan ne beklersin ki. Daha fazla polemiğe girmeyeceğim senle.
Atıyorlardı multi diye bilip bilmeden boş boğazlık yapma.Tasarımların hepsini codepen.io dan aldım.Senin gibi sahtekar veya adi,kurnaz olmaktansa yalancı olmayı tercih ederim.Uza konumdan.Adam akıllı duraydında banlanmayaydın burda kaç defa banlandığını soran olmadı yeterince boş konuşuyorsun bide üstelemeye gerek yok.
Yetkililer ne ara oyunları şeyleri bırakıp bakar acaba.Şimdi özel hayatı var derler adam forumda online geziyor konuya girip bakmışlığı yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Aynn krdşm çk iyi olmş bşrlr repte vrdm tşkrde ettm harikasn bşrlrnn dvmnı diliyrm wqjkeqww
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Neresine bakalım konunun hocam? İsmail hocama "Sınırsız uzaklaştırma biraz fazla değil mi?" demiştim banlandığınız gün. Şu anda kurallarda yazmıyorsa bile, yakında yazacaktır, emin olabilirsiniz. Kurallarda yazmaması, emek hırsızlığının serbest olduğu anlamına gelmiyor. Bu durumda haksızsınız, cezalandırma gerekiyor ama sınırsız uzaklaştırma biraz fazla.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba,
İlk bahsedeceğim olay küfür uyarısı yani kurallarda küfür için üyeleri uyarmak şart koşmak üyeleri aşşalıyan bir durum olmaz mı? Sonuç da bir Ahlak kuralları var bu sadece burada da geçerli değil hayatın her yerin de geçerli. Diğer konu sadece küfür etmekten ban yiyen arkadaşlarda var forumda burada zaten emeğinden dolayı olayı ayrı bakılmış değil mi? Diğer sahiplenme konusu o sitenin saçmalığı o zaman eğer 2 kelimeyi türkçeleştirip sahiplenmek sadece kendini kandırmak olur o ayrı konu. Aslında banı ilk attığımda 7 günlük yani 1 haftalık bir ban olucaktı ama saçma bir uyarı hataları var malesef banladıktan sonra sınırsız bir şekilde atıyor kullanıcıları ve 2-3 yıldır var bu. Sonradan bende kalmasına karar verdim. Böyle bir konuyu açman güzel bir şey hakkını araman zaten benim durduk yere sınırsız ban atacak halimde yok. Sistemin hatası, eğer bu kadar kişide karşı çıkıyorsa zaten ilk başta bende sınırsız istemedim. Banın açılabilir veya 1-2 hafta ile sınırlandırabilir şuan.

@Edward
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 16:28)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
İlk bahsedeceğim olay küfür uyarısı yani kurallarda küfür için üyeleri uyarmak şart koşmak üyeleri aşşalıyan bir durum olmaz mı? Sonuç da bir Ahlak kuralları var bu sadece burada da geçerli değil hayatın her yerin de geçerli. Diğer konu sadece küfür etmekten ban yiyen arkadaşlarda var forumda burada zaten emeğinden dolayı olayı ayrı bakılmış değil mi? Diğer sahiplenme konusu o sitenin saçmalığı o zaman eğer 2 kelimeyi türkçeleştirip sahiplenmek sadece kendini kandırmak olur o ayrı konu. Aslında banı ilk attığımda 7 günlük yani 1 haftalık bir ban olucaktı ama saçma bir uyarı hataları var malesef banladıktan sonra sınırsız bir şekilde atıyor kullanıcıları ve 2-3 yıldır var bu. Sonradan bende kalmasına karar verdim.  Böyle bir konuyu açman güzel bir şey hakkını araman zaten benim durduk yere sınırsız ban atacak halimde yok. Sistemin hatası, eğer bu kadar kişide karşı çıkıyorsa zaten ilk başta bende sınırsız istemedim. Banın açılabilir veya 1-2 hafta ile sınırlandırabilir şuan.

@Edward

Yinede bahsedilen ciddi bir suç. Şuan kullandığı hesaba sınırsız asıl hesabına 3 ay ban yeterli olacaktır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping